louis

Pozdrav svima


ima li ko ovakvo odijelo? cijena je smjesna..vjerujem da nije lose.. kako to naruciti jel skupa postarina molim iskustva? :mrgreen:

https://www.louis.de/en/artikel/probiker-prx-11-leather-suit/208038?list=176532932
 
Hrvoje-Bj said:
Pozdrav svima


ima li ko ovakvo odijelo? cijena je smjesna..vjerujem da nije lose.. kako to naruciti jel skupa postarina molim iskustva? :mrgreen:

https://www.louis.de/en/artikel/probiker-prx-11-leather-suit/208038?list=176532932

kolega na forumu bocojaki ide tjedno i ponese što treba pa mu se javi
 
Hrvoje-Bj said:
Pozdrav svima


ima li ko ovakvo odijelo? cijena je smjesna..vjerujem da nije lose.. kako to naruciti jel skupa postarina molim iskustva? :mrgreen:

https://www.louis.de/en/artikel/probiker-prx-11-leather-suit/208038?list=176532932

Moja djevojka ima Probikerovo, odlično je. Poštarina je, mislim 20€. Plaćaj PayPal-om. Na taj način, ako moraš vratiti zbog krive veličine ili nešto, tražiš od PayPal-a povrat novca za povratnu poštarinu (HR-DE).
 
stigao mi danas kombinezon probiker koji je na dodir kvalitetan i super izgleda..s obzirom na cijenu odlicno, ja sam pre zadovoljan.. :D



 
Dobro si pogodio veličinu (y) - ja se šest puta premjeravam pa opet naručim krivo :LOL:
 
ako kome treba kupon za 20€ popusta na narudžbu robe preko 99€, može ga iskoristiti za dostavu koja je 20€. kupon se može iskoristiti do 3.9. ili 4.9. za narudžbu robe putem weba

https://cdn1.louis.de/content/newsletter/gutscheine/2016/194_GS_WEB_SW_EN.pdf
 
drakic said:
kolega na forumu bocojaki ide tjedno i ponese što treba pa mu se javi

Posla sam mu dvi poruke preko foruma i ne odgovara već tjedan dana. Vidim da na forumu nije aktivan od travnja. Zna li tko išta? Može li mi netko na PM poslat njegov mail ili broj moba?

EDIT: dobija sam informaciju od više ljudi, fala svima!  (y)
 
Cvitalo said:
Posla sam mu dvi poruke preko foruma i ne odgovara već tjedan dana. Vidim da na forumu nije aktivan od travnja. Zna li tko išta? Može li mi netko na PM poslat njegov mail ili broj moba?

EDIT: dobija sam informaciju od više ljudi, fala svima!  (y)
Koja je informacija?
 
Sve funkcionira kao i prije  (y)

malo me nije bilo na forumu ali sam bio u grazu redovito.

E sad pazi vamo  :mrgreen:

01.12.16 do 16.01.17 neću biti u mogućnosti donijeti vam stvari iz louisa, možete mi slati sms sa narudžbom ali tek 16 idem za graz.

Noviji članovi nek se posluže linkom u potpisu koji će ih odvesti na stranicu s kratkim opisom kako naručivanje funkcionira.

živili, pišemo se...


P.S.  upsss  sad vidim da nema više te stranice  :mrgreen:
 
Pošto ljudi ili dobiju krivu informaciju ili krivo shvate počnimo ispočetka.

Ja u Graz idem svojim poslom pa ako ostane vremena svratim u louis i donesem šta treba.

Procedura je slijedeća:

sms-om poslati poruku sa šifrom (best.nr.), nazivom i cijenom artikla. Ne whatsapp, mail ili viber, skype i slično jer nemam interneta kad odem van.
Broj mobitela šaljem na pm. i da, molim napište mi ime i grad na kraju sms-a.

Ne ja nemam nikakav deal sa louisom.
ne ja nemam nikakav lager od louisa kod sebe  :LOL:
ne ja nešaljem mailom narudžbe u louis.( naručujem u dućanu kad dođem )
ne ja neznam kvalitetu louis artikala.
ne ja neznam kakve su veličine odjeće i obuće.


tako da istražite sami šta vas zanima i ako se odlučite pošaljite mi sms i ja donesem prvom prilikom.
Reklamacija nema...

U slučaju da nema artikla na lageru (zanemarite šta piše na web-u) ja naručim i obično stigne za tjedan dva, znalo se dogoditi da čekam i po par mijeseci ali rijetko...

Dostavu  unutar HR (po dogovoru) mogu organizirati preko vozača iz firme a vi im ostavite simbolično 20 kn za kavu i telefon.
Napominjem da ja od njih tražim uslugu pa vas molim da nebudete komotni sa kojekakvim zahtjevima.




 
Koliko znam u budimpešti nema louisa....gdje tamo otici pogledat moto opremu.koja im je najbolja,najveća trgovina?
 
Pozdrav,

ekipa da li je tko išao autom u louis graz iz ZG i okolice, te koliki su troškovi autoputa HR, SLO i AU, te vinjeta?
 
tomikawa said:
Pozdrav,

ekipa da li je tko išao autom u louis graz iz ZG i okolice, te koliki su troškovi autoputa HR, SLO i AU, te vinjeta?

Zapresic - Macelj 48 kn jedan smjer, ali mozes ustedit ako koristis Zagorsku magistralu do Mokrica, pa onda za 5 kn autoputom do Krapine i onda dalje po staroj cesti do Maclja - Preporucam ustedu jer autoputom nije nis puno brze a puno je skuplje...
SLO vinjeta je 15 eura za tjedan dana
AUS vinjeta je 8,9 eura za 10 dana
 
Paperwhite said:
Zapresic - Macelj 48 kn jedan smjer, ali mozes ustedit ako koristis Zagorsku magistralu do Mokrica, pa onda za 5 kn autoputom do Krapine i onda dalje po staroj cesti do Maclja - Preporucam ustedu jer autoputom nije nis puno brze a puno je skuplje...
SLO vinjeta je 15 eura za tjedan dana
AUS vinjeta je 8,9 eura za 10 dana


Hvala  (y)