louis

Je li se može još ići onim putem preko Ptuja do Murecka, znači bez plačanja vinjeta slovencima i austrijancima ?
 
Ako imaš GPS onda možeš po SLO i AUT bez vinjeta, samo ukucaš izbjegavati ceste s naplatom.
 
stigao voucher iz louis-a na 50 ojra za potrošeni iznos 250 ojra.
planiramo u četvrtak put graza do louisa.
može li tko prepustiti vaucher ako ga ne planira iskoristiti.
zahvaljujem, molim poruke na pm.
 
jel vaucher vrijedi za kupovinu iznad 250€ ili se vaucher dobije nakon sta kupis nesto za 250€ ?
planiram uzet nesto u vrijednosti 200€ pa me zanima da li da i ja žicam vaucher ili mi se ne isplati  :mrgreen:
 
istipa622 said:
jel vaucher vrijedi za kupovinu iznad 250€ ili se vaucher dobije nakon sta kupis nesto za 250€ ?
planiram uzet nesto u vrijednosti 200€ pa me zanima da li da i ja žicam vaucher ili mi se ne isplati  :mrgreen:
vaucher vrijedi do 23.12. i nema imenovanog nositelja.
ukupan iznos kupnje mora biti 250 ili više ojra.
vaucher u privitku i vrijedi samo za forumaše  (y)
 
shokac said:
vaucher vrijedi do 23.12. i nema imenovanog nositelja.
ukupan iznos kupnje mora biti 250 ili više ojra.
vaucher u privitku i vrijedi samo za forumaše  (y)

tnx na brzom odgovoru, onda nista od vauchera  svejedno hvala  (y) (y)
 
t0k said:
Kupis za 250 eur a platis 200 ako sam dobro shvatio. U svakom slucaju probaj nemas nis za izgubit.

ma pronašao bih ja jos nesto da dođem do 250€ to je najmanji problem  :rolleyes: :rolleyes: ali posto kupon vrijedi jos 2 dana ne stignem tako brzo to sve obaviti a vidim da ni boco nemoze nista do 16.1 tako da nema veze  :)
 
istipa622 said:
ma pronašao bih ja jos nesto da dođem do 250€ to je najmanji problem  :rolleyes: :rolleyes: ali posto kupon vrijedi jos 2 dana ne stignem tako brzo to sve obaviti a vidim da ni boco nemoze nista do 16.1 tako da nema veze  :)
sutra idem put graza i louisa. što trebaš?
 
shokac said:
sutra idem put graza i louisa. što trebaš?
taman se ponudiš i nestane iz ponude kaciga koju sam htio kupiti  :x
https://www.louis.eu/artikel/shark-raw-outcast-mat-jet-helmet/215784?list=121506887&filter_article_number=21578401

ovo sam imao na piku M veličinu ali vidim da je sada ostala samo XS 
ništa, u svakom slučaju puno ti hvala šta si ponudio pomoć  (y)  :piva:
 
Kolege, sa DHL dolazi, a dostavlja HPexpres, a sa kojom dostavom da pošaljem krivo naručenu robu natrag u Hamburg?
 
Danijel 23 said:
Kolege, sa DHL dolazi, a dostavlja HPexpres, a sa kojom dostavom da pošaljem krivo naručenu robu natrag u Hamburg?

Nikako. Preskupo. DHL traži neke nebuloze. Ja sam odnio u Graz u dučan kad mi je bilo usput i tako riješio povrat.
 
Danijel 23 said:
Kolege, sa DHL dolazi, a dostavlja HPexpres, a sa kojom dostavom da pošaljem krivo naručenu robu natrag u Hamburg?

Ja sam u DE slao HP-om, odijelo i cizme, malo manje od 10kg, 20 evra bili iz Ploca..... pa sad vidi jel ti se isplati  (y)
 
zokx said:
Nikako. Preskupo. DHL traži neke nebuloze. Ja sam odnio u Graz u dučan kad mi je bilo usput i tako riješio povrat.
Dobra idea, ali tek bum osobno na prolječe išo.
 
zokx said:
Mislim da ti je 2 godine rok za povrat. Uglavnom nešto jako dugoo
Di to 2 god? Pa uvik je 30tak dana... Ili tako nesto
 
Face_Off said:
Di to 2 god? Pa uvik je 30tak dana... Ili tako nesto

"..23.05.2016., u 12:57, [email protected] napisao:

Dear Mr. 

thank you for your email and interest in our products.

Of course you can make use of the two year return policy and change or return the trousers in one of our stores. Please bring the invoice to the store in Graz, too.

We hope we could answer your questions.
If you have further questions you can contact us also at tel +49 - 40 - 734 193 60.

Sincerely,

Thomas Hahn
(Order Entry) ...."
 
prvi put cujem za takvo nesto, opcenito sto se tice povrata u trgovine  (y)