louis

ja pokušavam naručit na ovaj bike block ali neide. kaze da nema dostave u hr. jel i drugima isto tako?
 
ja pokušavam naručit na ovaj bike block ali neide. kaze da nema dostave u hr. jel i drugima isto tako?

nda, probo, nije islo
kad se pokrene kupovina koda se nemoze izabrati nacin placanja
njemacki mi nije bas najjaci
steta cijene su najpovoljnije sto sam naso
uglavnom, pare sam potrosio dalje, pa mi vise ni nije vazno
 
Za placanje treba otvorit korisnicki racun na amazonu,dat im podatke kreditne kartice i ispunit pun kufer stranica i na kraju kad odaberes adresu dostave kazu da nema za nasu lijepu vukojebinu. Ma stranica im je za k...c :palacdolje:
 
Svaka kupnja nosi određeni broj punkti.
Te punkte se mogu utopit u neku slijedeću kupovinu.

Ako se dobro sjećam,prije sam mogao u svako doba utopit te punkte u Louisu.
Sad to više ne ide.
Tek kad dobiješ mail da se punkte mogu riješit,možeš ih iskoristit pri kupovini. (y)
 
Danijel 23 said:
:misli: a šta?

Pa skupljam bodove na louis kartici i svakih 6 mijeseci se bodovi pretvaraju u eure koje možeš potrošiti u dućanu plus svako malo dijele vauchere...
 
bocojaki :D (y)
 

Attachments

  • 16508289_18201832.jpg
    16508289_18201832.jpg
    57.7 KB · Views: 318
Da ne gledam sve postove unazad, jel ima u Louisu kupovinu na rate  :misli: Imam MasterCard ali na webu nisam vidio upute...
Otišao bih do Graza pa na rate, lakše je hebi ga...
 
Sync VŽ said:
Da ne gledam sve postove unazad, jel ima u Louisu kupovinu na rate  :misli: Imam MasterCard ali na webu nisam vidio upute...
Otišao bih do Graza pa na rate, lakše je hebi ga...

Mislim da općenito kupovina nije moguća na rate u inozemstvu s našim karticama osim ako imaš MC od žute banke u tom slučaju plaćaš 10% od potrošenog iznosa ali to nema veze sa dućanom u kojem kupuješ nego sa bankom kod nas.