louis

Imam pitanje u vezi Loius fun kartice. Vidim da imam 2000 bodova na kartici. Sta to znaci? Znam da je ranije (pre par godina) bilo uvek nekih popusta 5-10%, Pa me zanima kako da proverim sta ja mogu sa mojom karticom?
 
K_A_W_A said:
Imam pitanje u vezi Loius fun kartice. Vidim da imam 2000 bodova na kartici. Sta to znaci? Znam da je ranije (pre par godina) bilo uvek nekih popusta 5-10%, Pa me zanima kako da proverim sta ja mogu sa mojom karticom?

Na kraju obračunskog razdoblja dobiješ nešto eura ako si skupio dovoljno bodova (mislim da je 2000 granica, nisam siguran). E sad i mene zanima brišu li ti bodove ako imaš manje od te granice ili ostaju za slijedeće razdoblje?
 
VragStar said:
Boco kad je sljedeca dostava?  :0648:

Ponedjeljkom sam gore  (y)

balky1 said:
Na kraju obračunskog razdoblja dobiješ nešto eura ako si skupio dovoljno bodova (mislim da je 2000 granica, nisam siguran). E sad i mene zanima brišu li ti bodove ako imaš manje od te granice ili ostaju za slijedeće razdoblje?

Meni su u dućanu rekli da kad dobijem obavijest o bonus bodovima/eurima na kartici, mogu to iskoristiti u roku od tri mijeseca a od dana obavijesti bodovi kreću od nule...
 
Evo točne info da ne naklapamo previše: "Once you have an account balance of 1,000 points, we inform you every 6 months of your point balance with a clear points statement. The balance can then be automatically deducted off your next purchase."
S njihove stranice.
 
Ranije je bilo bolje. Drugar imao karticu sa kojom je uvek ostvarivao 10% popusta na sve artikle. Ovo im je glupost, jer sta ako ja u narednih par meseci ne stignem da idem u Louis. Jel to znaci da mi propada svi skupljeni bodovi do sada ili mogu da se prenose? Sve mi je to malo nejasno, ali ok. Srecom da mi u Srbiji jos mozemo da vratimo Tax free, tako da to izadje sigurno jeftinije nego u radnji.  (y)
 
balky1 said:
Evo ja sam u 12. mjesecu dobio neke eure i imam rok da ih potrošim do 30.5.2017. Glupo, da....

Hmda...čim su dali nekakav rok,vjerojatno će poslije tog roka ti bodovi propasti.  :neznam:

Jbt,nekad mislim da neka ekipa sjedi tamo u centrali,čačka po kompu i promatra.  :mrgreen:
Sjećam se kako je prije bilo...
Kad god sam nečega više kupio u Louisu,par dana poslije stiže mail - E,sad možete spucat te vaše bodove  :mrgreen:
Mislim si ja - E,pa to ste mi trebali prije poslati.  :LOL:
...onda kupim bilo što drugo..ili se frendovi ogrebu  :mrgreen:
 
Kakva im je politika prema davanju kartice frendu? Uglavnom, ako bi on platio kešom, šta oni znaju tko je, ali ako plaća karticom pa pogledaju jedno i drugo ime....
 
balky1 said:
Kakva im je politika prema davanju kartice frendu? Uglavnom, ako bi on platio kešom, šta oni znaju tko je, ali ako plaća karticom pa pogledaju jedno i drugo ime....
Nikad mi nisu citali ime na kartici. Dam karticu, na kasi ocitaju kod sa onim skenerom i to je to. Evo sad skoro sam dao drugaru moju karticu i nista nisu proveravali. Znaci, ne zanima ih ime i prezime sa kartice.
 
K_A_W_A said:
Nikad mi nisu citali ime na kartici. Dam karticu, na kasi ocitaju kod sa onim skenerom i to je to. Evo sad skoro sam dao drugaru moju karticu i nista nisu proveravali. Znaci, ne zanima ih ime i prezime sa kartice.

Tocno tako  (y)
 
balky1 said:
Spustili su poštarinu na 10€!  :)

Možda djelomično moja zasluga, 2 puta sam im pisao i tel. razgovarao s Njemačkom oko poštarine, te ih ubjeđivao da smo samo par stotina km udaljeni od njih a da imamo veće cijen nego kad šalju na Kanarske otoke. :mrgreen:
 
Ako postoji netko tko ide u skorije vrijeme u Louis Graz...
Naime kupih prednje kočione za versulju i dao mi lik oba kompleta za ljevu stranu a ja JUNAC nisam pregledao
pa ako je tko voljan ponesti i zamjeniti, naravno da imam i racun....

dao mi je dva kompleta 10044331 obje ljeve čeljusti
a jedan je trebao biti 10044255desna čeljust
 
picasso said:
Ako postoji netko tko ide u skorije vrijeme u Louis Graz...
Naime kupih prednje kočione za versulju i dao mi lik oba kompleta za ljevu stranu a ja JUNAC nisam pregledao
pa ako je tko voljan ponesti i zamjeniti, naravno da imam i racun....

Pitaj člana foruma Bocojakog, on je išao redovito do Graza.
 
Ima li netko iskustva s povratom robe u Louis i što se može, a što ne može?

Naime kupio sam prije 2 mjeseca kacigu Schuberth s2 koja mi je nažalost premala. Nosio sam je doslovno jednom, nema ni crtice na njoj, ali je ispala ona jedna mala plastična kopča s vanjske strane (ima ih više) koje drže unutarnji dio plastike i podstave koji se može izvaditi. Kopča je ispala vjerojatno dok sam se borio skidajući kacigu sa svoje velike glave. Imam i račun sačuvan.

Jel se može kaciga vratiti? Ne trebaju mi novci natrag, najradije bi istu takvu kacigu ali XL.