louis

Ja sam vracao kacigu u luisu iz istog razloga, sve proslo bez problema ostavio staru kacigu i priznali pod racun za novu
 
vozd said:
Ima li netko iskustva s povratom robe u Louis i što se može, a što ne može?

Naime kupio sam prije 2 mjeseca kacigu Schuberth s2 koja mi je nažalost premala. Nosio sam je doslovno jednom, nema ni crtice na njoj, ali je ispala ona jedna mala plastična kopča s vanjske strane (ima ih više) koje drže unutarnji dio plastike i podstave koji se može izvaditi. Kopča je ispala vjerojatno dok sam se borio skidajući kacigu sa svoje velike glave. Imam i račun sačuvan.

Jel se može kaciga vratiti? Ne trebaju mi novci natrag, najradije bi istu takvu kacigu ali XL.

Nevezano uz vracanje.....
Kad sam tamo prije par godina probao Schuberth SR1 kacigu (bila opaka akcija, 250 eura ak se ne varam), L mi je bila dosta premala - jedva ju navuko, odma bolovi, skidanje je skoro trazilo medicinsku intervenciju  :mrgreen: . XL dosta prevelika - odma skuzio da glava pliva u njoj. Moja pretpostavka je da je kod promjene skoljke kao u tom slucaju, doslo i do velike razlike u velicini (L i XL kod tog modela nemaju istu velicinu skoljke).
Ne kupuje se bez probe.
 
vozd said:
Ima li netko iskustva s povratom robe u Louis i što se može, a što ne može?

Naime kupio sam prije 2 mjeseca kacigu Schuberth s2 koja mi je nažalost premala. Nosio sam je doslovno jednom, nema ni crtice na njoj, ali je ispala ona jedna mala plastična kopča s vanjske strane (ima ih više) koje drže unutarnji dio plastike i podstave koji se može izvaditi. Kopča je ispala vjerojatno dok sam se borio skidajući kacigu sa svoje velike glave. Imam i račun sačuvan.

Jel se može kaciga vratiti? Ne trebaju mi novci natrag, najradije bi istu takvu kacigu ali XL.

Bez ikakvog problema. Koliko se sjećam čak 24 mjeseca je mogućnost povrata robe.
 
zokx said:
Bez ikakvog problema. Koliko se sjećam čak 24 mjeseca je mogućnost povrata robe.
mislim da si ti nešto pobrkao sa mjesecima , znači pazi sad 2 godine nosim nešto i onda vratim , jel ti nas ovdje jeb..
 
vodoriga7 said:
mislim da si ti nešto pobrkao sa mjesecima , znači pazi sad 2 godine nosim nešto i onda vratim , jel ti nas ovdje jeb..

Nadaju se poštenim klijentima,
valjda zato ne otvaraju poslovnice južno od Austrije :mrgreen:
 
Ako nekog zanima...
Poklanjam 5€ popusta od Louisa.
Valid until 15.11.2017.

43c2def02ffe3fec99431cf37fe50412.jpg


b5478fd90e345e1496bb388d04fb2df6.jpg
 
vodoriga7 said:
mislim da si ti nešto pobrkao sa mjesecima , znači pazi sad 2 godine nosim nešto i onda vratim , jel ti nas ovdje jeb..

Sorry, promakao mi je ovaj tvoj odgovor. Evo sa Louis stranice:

13. Erweitertes Rückgaberecht als unser Extra-Service

Sie können jedes bei uns erworbene Produkt innerhalb von 2 Jahren (Datum des Kaufbelegs), wenn es noch vollständig, neu (ungebraucht), originalverpackt und nicht verschmutzt ist, umtauschen oder gegen Erstattung des Kaufpreises zurückgeben. Sollte der zurzeit aktuelle Verkaufspreis niedriger sein, wird nur dieser erstattet.
Bitte fügen Sie allen Rücksendungen Ihren Kaufbeleg bei! Kreuzen Sie, wenn möglich, bitte auf dem Rücksendeschein den Rückgabegrund an. Dies ist für Sie nicht zwingend, gibt uns aber die Möglichkeit, Schwachpunkte zu beseitigen und uns zu verbessern. Die Adresse für Ihre Rücksendung lautet: Detlev Louis Motorrad-Vertriebsgesellschaft mbH, Kundendienst, 21027 Hamburg, Deutschland.

Bitte beachten Sie diese besondere Serviceleistung, die weit über das Gesetz hinausgeht. Dieses erweiterte Rückgaberecht lässt Ihre gesetzlichen Rechte und Ansprüche unberührt. Insbesondere Ihr gesetzliches Widerrufsrecht (Ziff. 12) sowie Ihre gesetzlichen Gewährleistungsrechte (Ziff. 8) stehen Ihnen daneben uneingeschränkt zu.
Ausgenommen von diesem erweiterten Rückgaberecht sind Bücher, Videos, Landkarten, CDs, DVDs sowie Datenträger, Software (wegen der Aktualität), Batterien (wegen ihrer Alterung auch bei Nicht-Verwendung) und sämtliche Artikel für den einmaligen Gebrauch.
 
balky1 said:
Je, za novo s etiketama. Je li tako i za rabljeno, a ujedno i oštećeno?

Naravno da ne.
Iako, moja žena je vratila hlače nošene 4-5 dana na dužim vožnjama. Nisu bile oštećene niti prljave. Donio sam ih nakon 5-6 mjeseci koliko se sjećam i vratili mi lovu bez da su hlače pogledali. Uzeo lik hlače iz vrećice i bacio u neku košaru punu stvari. Mogle su teoretski biti u bilo kakvom stanju.
 
Tema zamrla. Moj zadnji post početkom 11 mj.

Da podijelim nevjerojatnost. Kupio ženi jaknu za Božić i neke sitnice. Naručio on line 19.12. oko 14h. Danas, 21.12. stigao paket oko 13h. Iz Hamburga. U ovo vrijeme. Anbilivibl.

Imam ovaj bon za 5€ ako neko kupuje uskoro.
 
zokx said:
Tema zamrla. Moj zadnji post početkom 11 mj.

Da podijelim nevjerojatnost. Kupio ženi jaknu za Božić i neke sitnice. Naručio on line 19.12. oko 14h. Danas, 21.12. stigao paket oko 13h. Iz Hamburga. U ovo vrijeme. Anbilivibl.

Imam ovaj bon za 5€ ako neko kupuje uskoro.

Oni su uvijek brzi, ali kad uđe u RH onda obično čekaš još tri dana. Ovaj put se potrefilo u HP-u.  :grin:
 
do 29.12. 50€ ako kupite nešto preko 249€ kod je 350
 

Attachments

  • 96b87b6d13d65abd1b2d6af0226f47ba.jpg
    96b87b6d13d65abd1b2d6af0226f47ba.jpg
    136.1 KB · Views: 152
Ja sam prije cca 4 mjeseca uzeo Cardo Freecom 2 Double set. Stiglo za 4 dana. Full sam se iznenadio da je tako brzo stiglo. Imao sam i mali problem s aktivacijom kupona te sam im poslao mail na njemačkom, da bi me odmah drugi dan kontaktirao čovjek iz Louisa i naravno ništa "Guten Tag" i sl., već je odmah rekao "Dobar dan, imali ste problema s narudžbom. Kako Vam mogu pomoći?"  :D Bilo kuda balkanci svuda. :D
 
Pa vise od pola ih u Becu u ducanu prica hrvatski, od 6 zaposlenika tako zadnji puta kada sam bio (pred 2 mj) njih 4 je razumjelo hrvatski
 
matt750 said:
Ja sam prije cca 4 mjeseca uzeo Cardo Freecom 2 Double set. Stiglo za 4 dana. Full sam se iznenadio da je tako brzo stiglo. Imao sam i mali problem s aktivacijom kupona te sam im poslao mail na njemačkom, da bi me odmah drugi dan kontaktirao čovjek iz Louisa i naravno ništa "Guten Tag" i sl., već je odmah rekao "Dobar dan, imali ste problema s narudžbom. Kako Vam mogu pomoći?"  :D Bilo kuda balkanci svuda. :D
Narucio 09.01. oko 17h. Sutra u toku dana stize na adresu.  Louis dobro dela sa dhl-om.