louis

a i meni  :LOL: Baš čudno, to onda znači da ne možeš ni kupit dva itema. Bumo vidili dok dođem.  8)
 
Cvitalo said:
a i meni  :LOL: Baš čudno, to onda znači da ne možeš ni kupit dva itema. Bumo vidili dok dođem.  8)
Voucher 415, -20% ne vredi na sniženu robu.  :palacdolje:
 
Danijel 23 said:
Voucher 415, -20% ne vredi na sniženu robu.  :palacdolje:
Zapravo i vrijedi i ne vrijedi. Može se kupiti i roba koja je na sniženju ali popust od 20% popusta ide na punu cijenu a ne na sniženu. Tako da to uglavnom ispadne nešto niže od već snižene cijene ali to sniženje nije 20%.
 
Cvitalo said:
a i meni  :LOL: Baš čudno, to onda znači da ne možeš ni kupit dva itema. Bumo vidili dok dođem.  8)

Mozes, sa dvije kartice (dva korisnika, posudi jednu od nekog) i dva racuna.
 
Od 10 kupljenih artikala samo dva nisu bila na akciji. Ušteda 6 eura  :LOL:
 
Pozdrav, jel ima ko ovakve cerade?

https://m.louis.eu/artikel/louis-motorcycle-cover-performance/10010762?set=22

Ili

https://m.louis.eu/artikel/louis-cover-soft/10010182?set=22


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
ovu  gornju  sivu imao sam ja ....brijem da mi je trajala 4 godine .ak ne i dulje ..motor je vani  cijelu godinu  ..pokriven danju nocu  ...dobar materijal troslojni ,,,nesto  ko  gortex ,,,3 membrane i  dise.....dole oko auspuha onaj  plavi  materijal je napravljen  za visu  temperaturu ,,,,cijena 100 eura bila ..nije jeftino al  kvalitetna ...za preporucit
 
ja sam ih probao puno. Niti jedna nije izdržala mačke i buru. Mačke bi svaku izgrebale oštreći kandže na njoj i onda bi puštale i ove od 100 eura. Rješenje sam našao u pevecu, cerada od 150 kuna,onako malo deblja i postavljena i preko nje druga iz lidla za 80. ovu iz lidla svake godine promjenim ali zato ova donja ostaje čitava a motor suh. Uhvatim na 2 mjesta sa onim gumenim trakama pa je prilično sigurno i od vjetra.
 
Hvala na odgovorima [emoji1303]
Većinu vremena bude za garažu da štiti od prašine, povremeno motor bude i vani (ljeti), ali uvijek bude natkriven [emoji38]
Očito ova crna bolje diše, a ova siva je pak čvršća-kvalitetnija, bar tak djeluje [emoji2371]
Najbitnije mi je da su iznutra mekane da ne gule lak...
Moram se sad kroz par dana odlucit konacno, imaju neku akciju do 10.2. [emoji28]



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ide li tko prema Louis-u, se opremiti za sezonu? Trebali bi mi neka sitnica za 8€. Ili misli netko naruciti pa da se podjele troskove?
 
ja cu vjerojatno ici u louis ovih dana.. pa mogu uzeti ako kome sta treba.. i oko 18. ili 19. idem za zagreb pa mogu povest..



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Popusti su već počeli ali ne moraš se bazirati samo na Louis.Ja san lani kupova kompletno odijelo i kacigu.Shoei GT Air je bija na smjeni generacija pa san je kupija u Louisa za 2800 kn a odijelo san kupija u Pribudić&Bročića od Revita na 30% za cca 2300 kn i to je bila najbolja cijena za tu kvalitetu.Cordura D600 sa termo podstavom i hydratex mebranom.Hlače imaju kožu na kolinima pa ih je lako održavati.

Pri traganju za opremom proša san gotovo sve dućane u Hr i na kraju san se odlučija za ovaj Revit komplet jer je odnos cijene i kvalitete top a odijelo kao da je krojeno po meni [emoji6]

Poslano sa mog SM-G975F koristeći Tapatalk

 
postoji li kod nas netko tko moze parirati louisu po količini asortimana u trgovini.Sve mi je to nekako dvije tri jakne i biraj si