louis

Jel netko mozda zna koji bi bio Louis najvjeci/najvise artikala na skladistu? Otprilike?
Zanima me jug njemacke/austria.

Btw, "bocojaki" = sve preporuke. Poslova san s njim prije par godina i drago mi je da je jos uvik aktivan.
 
Ja sam bio i u Grazu, Villachu i Innsbrucku i sva tri su potpuno isti dojam, mislim da su sad unificirani, slična kvadratura, raspored...a dostupnost nekog proizvoda po centrima provjeriš na stranici...
 
Trazi na lokacijama gdje su oznaceni louis megastore ducani.
To su vece verzije louis ducana.
Sto se tice provjere raspolozivosti artikala na webu po poslovnicama , tu informaciju nemojte uzeti kao 100 % tocnu.
U vise navrata sam bio u situaciji gdje njima u kompjuteru pise komada 1 onda ili ga nemogu naci ili je taj artikl neko narucio i rezerviran je ili je neko taj artikl vratio pod reklamaciju a oni ga svakako navedu na stanje...
Ja mogu recimo unaprijed provjeriti u ducanu, naruciti ili rezervirati artikl koji vas zanima pa javiti kad bude raspoloziv.

Vise puta sam narucivao razlicite brojeve odjece obuce kaciga i slicno da vas doceka te se moze probati kad se ode do ducana...
 
Kako doč do kataloga.Moto mehaničar sam.Več sam dobivao neke stvari od Luisa al priko prijatelja koji su bili na putu.Hvala Boco.
 
Imam ja katalog, posaljem po vozacu javim detalje.
Uglavnom u jednoj od ljekarni u Šibeniku ce biti.
Do kraja tjedna će stići...
Hvala Boco.Kako se odužit ????
 
Kava kad se sretnemo :)
Paket je u ljekarni Joukhadar (Žuhadar) na Ražinama.
Kutija iz medical intertrade-a piše da šalje bojan i doći će barba.
Samo se javi porukom kad si na ovoj strani.Teško odgovaran na mob jer sam uvik u gužvi i jedva se spašavan.Poruke gledan svake dvi ili tri ure.Evo broj moba 091 525 87 92.Živija .
 
gledam neke mivv lonce u njih, a cuja sam da znaju bit i preko 30% na popustu..u koje doba godine ako zna neko, nije mi sad o glavu koji misec..!?
 
gledam neke mivv lonce u njih, a cuja sam da znaju bit i preko 30% na popustu..u koje doba godine ako zna neko, nije mi sad o glavu koji misec..!?
Donio sam ih ima jedno desetak al ubi me nebi se sjetio kad su ljudi narucivali.
Pitam sutra u louisu...
 
  • Like
Reactions: prpa
Nažalost dočeko me jedan jedini nezainteresirani trgovac u louisu koji je počeo nešto pričat ali nisam uspio dobit konkretan datum.
Uglavnom kaže da to ovisi o proizvodjaču i količini na njihovom lageru što bi značilo da dok se prodaju redovito cijena je redovna a kod počne se punit skladište da onda pada prodaja i cijena ide dolje.
Po mojem bi to bilo tamo negdje oko sredine desetog mijeseca...
 
sad gledam stranicu i nudi popust od 35% samo treba odabrati motor pa izbaci točnu cijenu...
ma nije problem ni 10 misec, al ne snalazim se bas po ovim "internetima"..ako bi mi moga provjerit za TDM 900..2009..naravno,vjerujem da s njima dode potrebna papirologija za atest..ovi dole model
 

Attachments

  • IMG_20200804_225027.jpg
    IMG_20200804_225027.jpg
    55.8 KB · Views: 119
ma nije problem ni 10 misec, al ne snalazim se bas po ovim "internetima"..ako bi mi moga provjerit za TDM 900..2009..naravno,vjerujem da s njima dode potrebna papirologija za atest..ovi dole model
 

Attachments

  • Screenshot_20200805-101621_Chrome.jpg
    Screenshot_20200805-101621_Chrome.jpg
    75.9 KB · Views: 95
Evo gledam "sinhronizatore"....
CRAFT-MEYER SYNCHRONISER

Jeli tko iz Louis-ea kupio vakuummetre (sinhronizatore) karburatora (usisa)?

... imaju onaj mali "prigusivac" "na vijak" pa su mi zanimljivi. U protivnom moram "uvidavati" vijak bez glave itd.

Ako jest molio bi ako moze napisati osvrt jer na Louis-ovoj stranici ima cudnih komentara al mi se cini da su evropljani postali ko amerikanci..... svaki k. im smeta.
Nemogu zakljuciti iz komentara s WEB-shopa jesul ti satovi OK ili ne. Slike su slike.

BOCOJAKI,
bili ti bio problem baciti oko ako budes u ducanu na taj artikal, jel cemu? Koliko vidim ima u Louis-Graz na lageru.
Ako si od volje poslikaj i vidi jel u paketu imaju "T" (ili "Y") razdjelnici.
Ako mozes - hvala. Ako nemozes - isto hvala ;)
(Pisem post jer ako jednog dana netko bude isto to htio kupiti da i ovdje moze pronaci detalje ako ih bude.)

Nevolim gomilati "los" alat pa gledam detalje.

Gledao sa i po HR stranicama jel tko ima posebno satove psebno al ne pronalazim osim "nema na stanju" ili "posalji upit".
 
fala ti, ovu sam cijenu vec vidio..konta sam da ce ic jos sta doli..ma nije mi o glavu, mogu jos malo pricekat..