louis

Još uvijek sam u igri ako kome šta treba .
Jedino zbog situacije, znamo koje , Louis nije bio otvoren do kraja drugog mijeseca.
Mogao si "online" kupiti i platiti a oni ti donesu robu pred dućan.
Za sada radi normalno ali nevrijedi obična maska nego "ona druga" rekli su mi tip maske ali sam zaboravio :mrgreen:.
 
  • Like
Reactions: Shepa
Moja saga sa TCX air tenisicama se valjda jutros završila.
Louis mi vratio pare na karticu, a danas poštar donio paket opet od njih ali ovaj put ono što naručio :).

Ne znam što bi rekao, da li se Lois zahebo ili oni tako rade ?
Imao sam prepisku oko nesporazuma skoro mjesec dana i desetak mailova, a sad mi poslali ovo ispada gratis :mrgreen:
 
  • Wow
Reactions: cadjo
Ima li netko tendu vanjsku za motor iz Louisa, zadržava li to vodu?
Za 120 kn mi se čini da priča ne drži vodu (2m duga)...
 
Jel netko otkazivao narudzbe u louisu ili vracao robu koja je vec placena?
Narucio sam neke pizdarije i skuzio da mi se neki krivi artikl provuko (neki set s kozmetikom) i posaljem mail da poniste narudzbu da cu napravit drugu. Platio sam preko paypala.
Danas jave da je ponistenu, budu brzo vraceni novci kao.
Pitam za neku potvrdu ocu dobit - ne mogu oni poslat obavijest da je vraceno, ne znaju ocu dobit obavijest na paypalu, vidjet cu kao na racunu. Meni je paypal vezan direktno na kreditnu karticu tako da po paypalovim informacijama, povrat moze trajat do 30 dana.
Zanima me ako je netko imao slicnu informaciju, jeste dobivali ikakvu obavijest od ikoga i koliko je trajalo da naprave povrat?
 
Jel netko otkazivao narudzbe u louisu ili vracao robu koja je vec placena?
Narucio sam neke pizdarije i skuzio da mi se neki krivi artikl provuko (neki set s kozmetikom) i posaljem mail da poniste narudzbu da cu napravit drugu. Platio sam preko paypala.
Danas jave da je ponistenu, budu brzo vraceni novci kao.
Pitam za neku potvrdu ocu dobit - ne mogu oni poslat obavijest da je vraceno, ne znaju ocu dobit obavijest na paypalu, vidjet cu kao na racunu. Meni je paypal vezan direktno na kreditnu karticu tako da po paypalovim informacijama, povrat moze trajat do 30 dana.
Zanima me ako je netko imao slicnu informaciju, jeste dobivali ikakvu obavijest od ikoga i koliko je trajalo da naprave povrat?
Nisam otkazivao, ali sam redovno vraćao bez ikakvih problema. Unutar par dana novac bude na kartici s koje je plaćeno preko PayPala. I, što je najbolje, PayPal ti vrati lovu za povratnu poštarinu. Ostaje ti ta lova na Pay-u, doduše, ali i to se potroši.
 
  • Like
Reactions: filip989
Nisam otkazivao, ali sam redovno vraćao bez ikakvih problema. Unutar par dana novac bude na kartici s koje je plaćeno preko PayPala. I, što je najbolje, PayPal ti vrati lovu za povratnu poštarinu. Ostaje ti ta lova na Pay-u, doduše, ali i to se potroši.
Je, u subotu mi ye na paypal stigla obavijest o povratu, ali nema jos na kartici, to navodno do 30 dana max traje. Shipping nemam posto nisu ni slali 🙂
 
Da li je netko vraćao robu u Louis i koliko to košta? Jel isto kao dolazna poštarina cca 15€ ili DHL udara svoje tarife? Pitam jer kada zatražim ponudu za slanje od DHL-a cifre su ludilo, po par stotina €. Thx
 
Vraćao ja ...otišao u postu i poslao na adresu koju oni navode za "return".

Ne sjecam se koliko je tocno kostalo i ovisi o velicinii tezini paketa. Ali za kacigu je bilo nekih cca 17€ ako se ne varam, tu negdje.
 
  • Like
Reactions: cadjo
Ajd super, ja sam shvatio da se vraća DHL-om. Ako može pošta ili još bolje GLS, super. Jer ovi nisu normalni sa cijenama...
 
Ajd super, ja sam shvatio da se vraća DHL-om. Ako može pošta ili još bolje GLS, super. Jer ovi nisu normalni sa cijenama...
Ja san zadnje vraća u Njemačku neke dijlove kupljene na E bayu,stavija na HP sa praćenjem pošiljke.Stiglo u par dana za tadašnjih 100 kn
 
Da li je netko vraćao robu u Louis i koliko to košta? Jel isto kao dolazna poštarina cca 15€ ili DHL udara svoje tarife? Pitam jer kada zatražim ponudu za slanje od DHL-a cifre su ludilo, po par stotina €. Thx
Vraćao nedavno preko Hrvatske pošte u Hamburg u Louis. Ukratko cijena ovisi najviše o težini i gabaritima paketa. Ali čisto informativno vraćao sam im moto odijelo težine oko 7kg čini mi se i preko pošte me je izašlo 20ak eura sa trackingom... Bio sam pitati i u DHL nešto express njihov i izračunali mi za isti paket cifru od oko 300 eura za slanje iz Rijeke za Hamburg XD ali kao šalju odmah na avion i bla bla... 😄
 
  • Haha
  • Wow
Reactions: 3alfa3 and cadjo
Vraćao nedavno preko Hrvatske pošte u Hamburg u Louis. Ukratko cijena ovisi najviše o težini i gabaritima paketa. Ali čisto informativno vraćao sam im moto odijelo težine oko 7kg čini mi se i preko pošte me je izašlo 20ak eura sa trackingom... Bio sam pitati i u DHL nešto express njihov i izračunali mi za isti paket cifru od oko 300 eura za slanje iz Rijeke za Hamburg XD ali kao šalju odmah na avion i bla bla... 😄

To valjda salju i 2 naoruzana zastitara sa paketom :mrgreen:
 
EDIT: I SUTRA SAM TAMO, tj. vraćam se sutra u Zg!
Ekipa, idem danas do Graza neplanirano, pa ću skočiti i do Louisa.
Ako nekome treba nešto dofurati, javite se.
U Grazu sam do cca 14 sati.
 
Last edited:
  • Like
Reactions: pavicMA
Boco vozis?
Screenshot_2024-02-27-21-57-25-334_com.android.chrome.jpg