Ludi bajker na moru

Riker

Well-known member
Tako se sad malo prisjećam starih dana jer sam se napio od tuge povodom izvjesnih vijesti i događaja u MotoGP prvenstvu no to sad nije tema pa o tome neću pričati sada nego bi se htio prisjetiti jednog događaja koji mi se dogodio pred tko zna koliko godina na moru kad sam bio. Kad kažem "na moru" to je točnije reći "na plaži" jer živim na moru tako da kad kažem "na moru" ne mislim na odlazak na more kao kad ovi iz kontinentalne tundre dobiju otpust sa lanca 12 dana u godini i spizde se u ove krajeve izdrkavat nad konobarima da im je čaša vode uz makijato pretopla a mlijeko u espresu prehladno, nego mislim na "otišao sam do plaže" samo bi htio do pojasniti radi točnije predodžbe ove priče koja mi se dogodila pred tko zna koliko godina na moru kad sam bio. Išao sam tako na more (na plažu) u kafić koji je bio na plaži pored mora. Sjeo sam tamo i naručio neko piće a na zvučniku (iz zvučnika?) je dolazio zvuk muzike sa radio stanice svirala je neka ljetna muzika i bilo je lijepo baš. Baš je bilo ljepo ali onda. Šta se događa nečete vijerovati ni vi jer nisam vijerovao ja a ni dan danas ne vijerujem ali se dogodilo pa ču vam sada reči šta. Sjedio sam za stolom kafića pored mora na plaži i pijo piće i slušao muziku iz zvučnika, i taman sam nagnuo bocu da uzmem guc u tom trenutku čuo sam gromoglasan zastrašujući zvuk kao gromovi u daljini i onda sam kao u filmu - sa bocom nagnutom - okrenuo se u smjeru zvuka. Kad sam vidio šta sam vidio, također kao u filmovima šta se zna dogoditi kad je glumac jako iznenađen a pije - pljunuo sam piće od šoka. Ispred kafića na plaži, na crnom motoru, sjedio je....on. Ludi bajker, na svom motoru. Podignuo je svoju ruku i uperio prstom u mene. Prerezalo me od šoka mislijo sam da je to došao kraj i nisam okolišao nego se ustao kao u školi kad su nas prozivali na ispitu. Prišavši ludom bajkeru na motoru, htio sam situaciju okrenuti na pozitivno - pitao sam ga HEJ sjećaš li se mene iz dućana pred par godina?? On je na to odgovorio - itekako te se sjećam, zato sam i došao daj mi pare šta sam ti dao za marendu. Tu sam se iznenadio pravio sam se nevješt rekao sam "jao kad je to bilo pa ne znam ni šta sam naručio" a on je iz svoje bajkerske jakne izvukao račun i pokazao - 57 kuna si mi dužan. Izvukao sam iz đžepa 50 i 10, a ludi je bajker to uzeo i rekao "u redu je" dao gas na svojoj paklenoj mašini i nestao iza zavoja koji je bio taman pored kafića na moru pored plaže.
 
uh, samo ču ti reč da si dobro prošo ako je to isti bajker kojeg sam ja susro a po svemu sudeči je jer nema takih motora i takih bajkera puno u PGŽ. ja ču ti reč da sam jednom vozio svoje međunožno pokretalo jer sam trenkao i išao u tericu u to vrijeme a on me je pretko u zavoju i kad sam ga vidio na stajalištu a dan prije sam gledo racing lajns na youtube pa sam  mu rekao da ima krive putanje i mora koristit tehniku delejd ejpex. on me samo pogledao ko telac i odvalio mi trisku sjeo na motor i otišao ća u tuđoj traki. Kad sam došo doma shvatio sam da je dosta vožnje na međunožnom pokretalu i upisao autoškolu tj motoškolu iako se zove autoškola i odlučijo vozit motor i davat drugima triske. Oprosti na offu ali emocije su me ponjele. 
 
jebote koji uvod si napravio izgubio sam volju za zivjet a kamoli za citat..da skratim...prica ti je za kurac, zivio  :021:
 
Igor28 da da to je vrlo vjerojatno ludi bajker imao sam slične situacije sa njime sada mi se javljaju sjećanja ali o tome neki drugi put, taj čovjek nije normalan - a kako bi i bio - ludi je bajker.

Oprosti Tvrle ali pročitaj vjeruj mi isplatit će ti se.
 
svi bajkeri su dobri ljudi velikog srca tako da baš i ne vjerujem u tu priču da ti je uzeo novce i nije vratio kusur

neznam od kud ti potreba da ocrnjuješ motoriste na ovom forumu

ako ti je kojim slučajem i uzeo novce to je vjerojatno zato da ih upotrijebi za neki plemenitiji cilj od tvog dokonog pijančevanja
 
Npr. za kupit original made in usa CVH gepruft volan za kolegu u nevolji!

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

 
Nobela Rikeru!!!
 
tibor said:
svi bajkeri su dobri ljudi velikog srca tako da baš i ne vjerujem u tu priču da ti je uzeo novce i nije vratio kusur

neznam od kud ti potreba da ocrnjuješ motoriste na ovom forumu

ako ti je kojim slučajem i uzeo novce to je vjerojatno zato da ih upotrijebi za neki plemenitiji cilj od tvog dokonog pijančevanja


:LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
 
Išao sam tako na more (na plažu) u kafić koji je bio na plaži pored mora.

prika okani se ćorava posla i pokušaj sa rebusima  :LOL: :LOL:
 
DA-IM said:
Išao sam tako na more (na plažu) u kafić koji je bio na plaži pored mora.

prika okani se ćorava posla i pokušaj sa rebusima  :LOL: :LOL:
Glupane
 
Ludi bajker je sin oficira JNA?