Ludi bajker na moru

DA-IM oprosti ako ti moje štivo nije bi lo po guštu ja sam pisao stvari kako su se dogodile i nisam baš pazio da to bude ukorićeno jer neide ovo u nikakvu štampu ovo je samo jedna moja reduspektiva na događaje iz nekih drugih dana pa sam zato skratijo sa prićom i nisam previše davao pažnju da idem u detalj da pojašnjavam detalje jer sam smatrao i smatram još uvjek a i smatrat ću u buduče da nije važno sad da ja ovdije širim priču mislim da je važnija suština da izvučete poruku iz priče a ne da ja sad opisujem baš svaki detalj iz priče koju sam ispričao eto to bi bilo moje neko viđenje ako ti se nije svidilo šta da ja radim to je tako ovo je moje viđenje a tvoje viđenje bi možda bilo drugačije u to se ne miješam ali ovo je moje viđenje i ja sam to tako napisao na način na koji sam mislijo da bi trebalo opisati jedan ovakav događaj iz prošlosti koji mi se dogodijo i ja ga sad ovdije vama opisujem jer smatram da se mi svi kužimo imamo motore i znamo kako je to a drugi ne kuže ne kuže naš život i način života ali to su oni i šta ćemo mi sad tu ako je tako da parafraziram pjesmu da je bajker biti lako bajkerom bi bijo svako.
 
Riker said:
smatram da se mi svi kužimo imamo motore i znamo kako je to a drugi ne kuže ne kuže naš život i način života ali to su oni i šta ćemo mi sad tu ako je tako da parafraziram pjesmu da je bajker biti lako bajkerom bi bijo svako.
DA-IM nema motor, jaja mu se njišu.
Jebi ga zato ni ne kuži priću štosi je isprićao.
 
Pa dobro, koja je to marenda od 57kn, ali su se ili škampi?
I zašto ti nije vratija 3kn kad je faca?
To je neki pozer, triba si mu u sebi reć: ko te jebe.
 
DA-IM said:
ti si za lektiru čita alana forda i sigurno si ciljana publika ovog dotičnog autora  :LOL: :LOL:

Griješiš. Autor se alegorično izražava. Naoko trivijalne radnje imaju, znakovit, prenesen smisao. oČemo još!
 
Riker jbt uplašit češ ljude i neće više ići na Kvarner zbog straha od ludog bikera.

Ma lako još za ljude. Što će biti sa djecom ako čuju za njega. Sjebat češ par naraštaja.
 
Slažem se sa svime što piše osim nekih stvari koje su rečene tj napisane a ne rečene jer ipak tu pišemo a kad pišemo treba pisat kako je kako dodže na pamet a ne pravopisno točno jer za to je potrebno vreme a njega nema.
Pusti Riker što dušmani kažu, nikad oni neče shvatit što to veže bajkerske ljude.
O pravopisu i nekom književnom pismu neka misle ovi što ne znaju spasit motor
 
rišpekt se stječe kilometrima, a ne pravopisom!
 
Zog said:
Pa dobro, koja je to marenda od 57kn, ali su se ili škampi?
I zašto ti nije vratija 3kn kad je faca?
To je neki pozer, triba si mu u sebi reć: ko te jebe.

Ma ne on je meni onaj dan kupijo marendu jeo sam tada dosta nezdravo bilo je tu svega za marendu tviksa čipsa i bobi flipsa kroasana i krofni a sebi je uzeo pivo i ja sam uzeo to zdravo za gotovo zaboravjo sam uopće na to sve dok nije došao taj crni ljetni dan ljudi često misle da je more i plaža zezanje zabava i veselje ali ja sam ovom pričom dokazao da to ni je uvjek tako
 
Ode turisticka sezona u klinac.....  :(
 
Da...

I moramo ga zvati ludi bajker na moru, zato što on želi da ga zovemo ludi bajker na moru,,a ne naš Ujo.
 
limun said:
Da...

I moramo ga zvati ludi bajker na moru, zato što on želi da ga zovemo ludi bajker na moru,,a ne naš Ujo.
Ne kaže se naš Ujo, nego ujo moj  :mrgreen:
 
Riker said:
Ma ne on je meni onaj dan kupijo marendu jeo sam tada dosta nezdravo bilo je tu svega za marendu tviksa čipsa i bobi flipsa kroasana i krofni a sebi je uzeo pivo i ja sam uzeo to zdravo za gotovo zaboravjo sam uopće na to sve dok nije došao taj crni ljetni dan ljudi često misle da je more i plaža zezanje zabava i veselje ali ja sam ovom pričom dokazao da to ni je uvjek tako
jbt naj više njatke, pomokrit ću se  ....  :ludjak: