Ludi bajker na motoru

oprosti što upadam u temu..... nestrpljivo čekam nastavak sage.....
ali mislim da poznajem dotičnog bajkera......
u rijeci ionako ima samo jedan crni jamaha čoper.....
evo.... ako je bio on sigurno je kupovao "staro češko" pivo daruvarske pivovare.....
ajde potvrdi jel ta piva bila.... da se i ja malo osječam ponosno i dio ove lijepe priče..........
ako nije.... jebiga.... vratit ču se svom prosječnom životu malog čovjeka..........

ps. još jednom se ispričavam na ovakvom uletu u temu........
 
Ovo je izmišljotina. Ne postoji jamaha čoper hiljadu :mrgreen:
 
jessy said:
Ovo je izmišljotina. Ne postoji jamaha čoper hiljadu :mrgreen:
Postoji.Sredinom 80-ih se proizvodila Yamaha Virago 1000
https://www.motorcyclespecs.co.za/model/yamaha/yamaha_xv1000%2084.htm
 
Nero said:
Kad je nastavak?
Čini mi se da čovjek piše bez plana, onako, iz glave, kako mu dođe.
nemoš to forsirat.
Kad sjećanje navre pa se slije po tipkovnici kako je bilo onomad.
Mene samo muči što mi fali detalja, naime - platio je gotovinom; Dali je platio kovanicama?
Jeli motor platio na rate ili je žrtvovao čevape uz pivo zadnjih par godina?
Sve u svemu kao da čitam svoje djetinjstvo samo šta ja nikad nebi uzeo korosan ko neki, u nedostatku bolje riječi, francuzić.
Rađe pretzel.
 
Anticitizen419 said:
Čini mi se da čovjek piše bez plana, onako, iz glave, kako mu dođe.
nemoš to forsirat.
Kad sjećanje navre pa se slije po tipkovnici kako je bilo onomad.
Mene samo muči što mi fali detalja, naime - platio je gotovinom; Dali je platio kovanicama?
Jeli motor platio na rate ili je žrtvovao čevape uz pivo zadnjih par godina?
Sve u svemu kao da čitam svoje djetinjstvo samo šta ja nikad nebi uzeo korosan ko neki, u nedostatku bolje riječi, francuzić.
Rađe pretzel.
Siguran sam da nije imao kovanice kod sebe. Placeno je papirnatim novcanicama jer ludi bajkeri uvijek ostavljaju kovanice da usrece prodavace... Također mislim da bi mu kovanice smetale u voznji jer ako bi ih trpao u npr samo jedan džep imao bi neizbalansirano teziste sto bi mu uvelike zadavalo probleme kada vozi niz ulicu...
 
ferrari1984 said:
Siguran sam da nije imao kovanice kod sebe. Placeno je papirnatim novcanicama jer ludi bajkeri uvijek ostavljaju kovanice da usrece prodavace... Također mislim da bi mu kovanice smetale u voznji jer ako bi ih trpao u npr samo jedan džep imao bi neizbalansirano teziste sto bi mu uvelike zadavalo probleme kada vozi niz ulicu...
White-Guy-Blinking-GIF.jpg