Ludi bajker na motoru

Riker

Well-known member
Ovo je priča o ludom bajkeru na motoru kojeg sam upoznao jedne godine davno pa se sada toga prisječam. Bila je to davna neka godina, nije važno koja, i bio sam šetao se po Rijeci, ne znam zašto. Idem tako po gradu a nisam još imao motor, pa mi je to bilo zanimljivo. Od jednom iza ugla pojavio se ludi bajker na motoru imao je motor crni Yamaha ne znam model jer nisam pratio motore tada makar mi je zvuk motora i daj miris adrenalina uvijek zauzimao pažnju uglavnom ja sam tada stao u šetnji i pogledao u bajkera koji je vidio daga gledam i istog trenutka je dao više gasa i cijelom se ulicom pročulo brmmmmm glasno i onda je otišao niz ulicu dalje. Na stavio sam dalje kroz ulicu šetati jer sam trebao iči u dučan kupiti špežu, i kad sam došao do dučana, ne vjerovatno u dučanu je bio onaj isti ludi bajker kojeg sam malo prije sreo. Valjda je došao do dučana prije mene pješke. Pitao sam ga "koliko kubika" a on mi je rekao "tisuču" to mi je bilo ludo, osječao sam neki adrenalin jer tisuču kubika je zvučalo ludo, ima nešto u toj brojci. Pitao sam ga "di si sve bio sa motorom" reko mi je "Stelvio, Nordkapp, i motosusret..." ali je nabrojao njih više pa sam zaboravio. Išli smo skupa kroz dučan ja sam kupio špežu krafne i ledeni čaj i malo keksa i leo i milku i 2-3 kroasana za kasnije a on je kupijo samo pivu. Kad smo došli na kasu platio je gotovinom i moju špežu, nisam mogao vjerovat - hvala ti ludi bajkeru. Izašli smo iz dućana i on je sjeo na svoju Yamahu čoper i na sebe stavio opasnu jaknu kakvu nose samo opasni bajkeri. Upalio je motor i kad je odlazio, pozdravio me pozdravom bajkera. Bio sam uzbudžen i svi su me u blizini gledali kako sam baš ja taj kojeg je ludi bajker pozdravio a ne njih. Malo su bili ljubomorni, ali nema veze. Uspio sam tada svojim mobitelom na brzinu uhvatiti sliku ludog bajkera koji je odlazio, pa evo malo djelič te priće da podjelim savama.

Ima još nastaviču drugi put.

C:\Users\Riker\Desktop\LUDIBAJKER.jpg
 
zvuči poprilično nategnuto i neistinito

:?