Ludi Bjelovarčan

bozoou

New member
Malo kasnim s ovom pričom...jer vrijeme radnje je uskršnja subota, onako sunčana ali fino prohladna.
A mjesto radnje je šumica uz ribnjak kojih 10-ak km udaljenosti od Bjelovara.
Nakon cjelodnevne zahebancije u prirodi, malo pain(t)balla i pokoja pivica, na kraju dana jedan luđak se skine gol i baci u taj ribnjak koji je već sam po sebi bio jako hladan....što ga nije spriječilo da se on bacaka unutra dobre 2-3 minute.
To naravno nije vrhunac priče mada se on trenutno gol ko od majke... brčka u mulju do koljena i hladnoj vodi, a da ne spominjem i da publika nije bila samo muška!  :mrgreen:

Najbolji dio je da je on bio svjestan da ga nitko neće takvog iz blata primiti u auto...i već se unaprijed dogovorio s drugim frendom da će on s njim doma motorom, što je meni izgledala nemoguća misija s obzirom na temp zraka.
Ja dok sam se spremao za tih 10-ak km do Bj sam si fino čak navukao i navlake na koljena koliko je zrak bio friški, da ne spominjem duge hlače, duga majica i moto rukavice i jakna preko...a on izlazi iz vode, niti se briše, samo navlači na sebe kratku majicu i kratke hlače i sjeda frendu na motor...ovaj ga pak ne štedi i možda nam je tu i tam brzina bila ispod stotke.
Ja sam išao iza....nevjerovatno kako je to ovaj izdržao...još vrišti i veseli se, mada se fino zgrčio  :mrgreen:

Kladim se da bi Bjelovarčani mogli pogoditi o kojoj osobi je riječ  :LOL:
 
No dobro, krelaca koji uskaču u razne bare i lokve ima svugdi, ali mene muči nešto drugo...
Kakve veze ta priča ima sa onim "moto" u podnaslovu foruma (ono sa natječajem i moto-pričama)?
Jedina dodirna točka je ta šta se nakon toga vozija ka suvozač.
WTF?

A da dodamo i ono skoRRO r.i.p., umjetničkog dojma radi?

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
Shepa said:
No dobro, krelaca koji uskaču u razne bare i lokve ima svugdi, ali mene muči nešto drugo...
Kakve veze ta priča ima sa onim "moto" u podnaslovu foruma (ono sa natječajem i moto-pričama)?
Jedina dodirna točka je ta šta se nakon toga vozija ka suvozač.
WTF?

A da dodamo i ono skoRRO r.i.p., umjetničkog dojma radi?

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ma ne znaš što pričaš...nećeš u životu vidjeti da će netko tako mokar, iz tako hladne vode, sjesti na motor dok je vani tako hladno i voziti se duže od 10 sekudni, a ne 10km!  :mrgreen:
Ja da nisam vidio...nebi vjerovao!!!
I hebe mi se za natječaj...nisam znao gdje da ovo ispričam..a morao sam!



Haha...ma kakvo vrapče...tog lika će uskoro posjetiti Chuck Norris da mu oda respect!