M.K. Kockari, Dubrava, 14. moto susret, 13.06.2020.

Added to Calendar: 13-06-20, 13-06-20

drazen 39

Member
M.K. Kockari, Dubrava, 14. moto susret, 13.06.2020., lovačka kućica Vukšinac, detalji naknadno! 

Kontakt; Gile, 098/1646-436
 
Kako stvari trenutno stoje izgleda da nema prepreka za održavanje tako da će se susret održati!:)
Ukoliko dođe do nekih promjena obavijestit ćemo ovdje!
 
  • Like
Reactions: pićomkokit
Mislim da se može nešto srediti...ne mogu pričati u ime predsjednika kluba, al zato je gore kontakt broj pa se može saznat iz prve ruke....:)
 
Evo malo detalja, znači susret će se definitivno održati, lokacija gore navedena, kampiranje u hladovini, šumi ili livadi, moguće noćenje i u lovačkoj kućici, roštilj, živa muzika, uglavnom domaći rock....obavezna dezinfekcija na ulazu koja će biti rashlađena:mrgreen:!
Dobro nam došli!:giggle:
1591696646019.png
1591696646019.png
 
Last edited:
Oni kojima nije problem vozit se malo po makadamu mogu doći i Radničkom ulicom i onda u šumi skrenuti desno (vidi kartu)...makadam vodi ravno do lovačke kućice!
 
Susret prošao...majko mila kolko vas je došlo...😁
Uglavnom hvala svima na posjeti, nadam se da je sve prošlo kak ste se i nadali, dali smo sve od sebe da sve prođe u redu, znamo da je bilo nekih propusta ali sve u svemu mi smo jako zadovoljni, nadamo se da ste i vi!
Objavit ću ovdje, a molim admine ako treba nekak drugačije da pomognu, našli smo mobitel, zbog moguće zlouporabe neću navoditi detalje, ko ga je izgubio slobodno se javi meni na broj 098/1792-600 ili pošalje privatnu poruku sa nekim detaljima da mogu prepoznati da je zaista njegov, mogu ga poslati poštom ili može doći po njega u Vrbovec, sve po dogovoru! Hvala!
 
  • Like
Reactions: mxel