M: Mede8er MED500X MKV Player

SpoRRi

Well-known member
Processor: Realtek RTD1073DD C+ - 128MB SPI Flash - 128MB DDR2 SDRAM

Video Codec Supported: MKV, H264, DVD (VOB - IFO - ISO), DIVX, XVID, DAT, AVI, MPEG, HD MPEG-2, TS, HD MPEG-4, SP, ASP, AVCD (H.264), MTS, M2ts, WMV9, FLV, VC-1, Real Networks (RM/RMVB) 8/9/10, up to 720p

Audio Codec Supported: MP3, MP2, OGG Vorbis, PCM, LPCM, AAC, RA, Dolby AC3 Passthrough, Dolby AC3 Downmix, DTS Passthrough, DTS Downmix, FLAC, WAV,
WMA Standard (DRM, & Advanced Profile not supported)

Photo format Supported: JPEG, BMP

File System Supported: FAT32, NTFS - UI Format Feature

Input / Output
• HDMI 1.3, Component video, Composite Video
• Stereo RCA audio for analog audio connection
• SD / Sony Pro Duo Card Slot
• S/PDIF optical Output / Coaxial Digital RCA Output
• Video output resolution - NTSC, PAL, 480p, 576p, 720p, 1080i, 1080p, 1080p24hz
• USB - 2.0 HOST port x 2 (compatible to USB 1.1)
• USB - 2.0 SLAVE port

General
• 3.5" SATA Internal Hard Drive Bay up to 2TB compatible
• Built in 40mm cooling fan - TPE mounts for low noise
• Playlist creation from remote
• Built in NFS Client
• Screensaver – Selectable in GUI setup
• In folder JPEG preview feature
• Easy navigation button use (excl DVD files)
• Time Bar FF/FR and Time Bar jump
• Media Library Jump To file number feature
• Resume playback feature
• Photo slide show with background music
• Network - Ethernet 10/100 Mbps - Streaming MAX Samba 26Mbps / NFS 36Mbps
• Optional Wi-Fi (802.11b/g/n)
• Samba server - NAS storage
• A/V streaming via UPnP Media Server (CNN - YouTube etc via optional program such as PlayOn,  Tversity etc)
• Internet Radio (SHOUTcast)
• File Copying - Card, USB, HDD and Network
• Subtitle: SRT, SSA, SUB, SMI format

Mijenjao bi ovaj uređaj za neku moto opremu, jakna ili kaciga. Uređaj je u odličnom stanju i nema puno sati rada iako je kupljen prije 2 godine, dolazi sa torbicom i usb kabelom i originalna kutija. Nažalost ne mogu naći račun a garancija je istekla.

Gledajući polovne na oglasima ja tražim 1000 kuna u zamjeni ili ako mi se nešto svidi može i manje. Sve je stvar dogovora.
 
Evo i slike  :mrgreen:

Što se tiče može biti bilo što od opreme pa se dogovorimo preko pp-a
 
Znam da ne smijem komentirati po oglasima, al samo da pitam, kak taj model stoji sa updateom, naime imam doma WD media player i već skoro 2 godine nema novog updatea, a svako malo izmisle neke nove codece... :(
 
drazen 39 said:
Znam da ne smijem komentirati po oglasima, al samo da pitam, kak taj model stoji sa updateom, naime imam doma WD media player i već skoro 2 godine nema novog updatea, a svako malo izmisle neke nove codece... :(

Mislim da ovo neće biti problem.


Ja sam svoga updejtirao nedavno, otišao sam na njihov forum i skinuo tada najnoviji updejt jer mi je onaj koji je došao kad sam ga kupio radio probleme. Nakon toga radi sve odlično i vrti sve žive formate bez problema. Možda 2-3 filma da su tu i tamo zatrzala jer je protočnost podataka bila veća ali takvih je filmova na prste izbrojati. Mislim da 3D je naporan za oči a 4K je još neisplativa investicija i mislim da će trebati još koja godina da bude dovoljno sadrzaja za kupnju.

Ako možeš, pogledaj koji točno firmware imaš i koji tocno model imaš. Možda ima kakva beta u pripremi pa se može instalirati ali ne preporučujem jer znaju biti problematične. Mogu pretraziti internet pa te obavijestiti ako ima puna verzija.


Većina tih proizvođača zaborave starije modele čim izađe bolji, eventualno još jedan updejt i to je to.
 
Isprike, zaboravio sam navesti da je 2TB hdd u njemu :)
 
Štenderi, jakne i tank torbe...sigurno nešto imate što vam ne treba. Nije mi problem ako je nešto manje vrijednosti ako mi se sviđa. Ljudi smo, nismo moroni.hr članovi  :mrgreen:
 
Ajde dogovorimo se za neki komad opreme :)
 
Ima i daljinski sa novim novcatim baterijama.  (y)
 
Slabo je radio pa je prakticno ko novi,  2 terabajta sam dobio sa njim i mijenjao bi ga za neku opremu. Jedan prodava popravljan player tu na forumu a moj nikad nije bio otvaran  (y)