Magneti za tank torbu

DiscoVolante

Well-known member
Pozdrav,

Imam ovakvu repnu torbu koju bi prenamjenio za tank torbu.

€ 19,94 25%OFF | New Waterproof Motorcycle Tail Bag Multi-functional Durable Rear Motorcycle Seat Bag High Capacity Motorcycle Rider Backpack


Gdje mogu kupiti magnete koje bi prišio na donju stranu torbe? Torba je dosta kvalitetna pa bih je volio iskoristiti.

Hvala!
 
Bauhaus, pevex, obi... potrazi po policama. Ja sam uzeo u Obi u mostaru, jaki, dobro drže, nešto oko 20maraka,80kn 6 komada. Cca 35mm u promjeru
Imas i Magnete hr šalju pouzećem, dvostrani bipolarni pa pazi na koju stranu okrećes
 
Last edited:
  • Like
Reactions: DiscoVolante
Bauhaus, pevex, obi... potrazi po policama. Ja sam uzeo u Obi u mostaru, jaki, dobro drže, nešto oko 20maraka,80kn 6 komada. Cca 35mm u promjeru
Imas i Magnete hr šalju pouzećem, dvostrani bipolarni pa pazi na koju stranu okrećes
Ako nađeš monopolarni magnet molim te javi. Možda te predložim za Nobela :mrgreen:
 
Ako nađeš monopolarni magnet molim te javi. Možda te predložim za Nobela :mrgreen:
Osnovni opis: Potpuni magneti imaju samo jednu aktivnu magnetsku površinu, dok su druga lica magnetska ili magnetski vrlo slaba.
Evo jedan kratki opis. Znači i druge strane su magnetske ali puno slabije drže, možda 10% snage od prave strane. Na to sam mislio
 
Je li ovo ok ili trebam nešto jače?

Mislio sam pričvrstiti 12 komada...

 
Last edited: