Majstor Boris ili neki drugi za Aprilia motocikle

Ništa osobno protiv ikoga, ali sam uvjeren da problematiku Aprilie zna najbolje mehaničar koji ih radi, radio. Kao i ostalih marki mehaničari koji ih rade.
Aprilija, Ducati, KTM i BMW zahtjevaju razlicit set vjestina od japanaca i ostalih, . citaj puno su zahtjevniji i OCD je kod mehanira za te motore pozeljan da ne kazem obavezan...
 
  • Like
Reactions: zrakoplovac
Platit cu ja, samo se ti pojavi.😄

Pomaze li podatak da je faktura isla s nove firme i da je radiona tad prakticno bila pospremljena.😇
 
  • Like
Reactions: DaRRth Vader
Da, moj nije bio iz MMSa ali je iz Požege. :mrgreen:

Što se tiče plaćanja, žao mi je što ste ćoravi, to sam već napisao da je na meni. :p
 
  • Like
Reactions: DaRRth Vader
Dobro, dobro..
drzim vas svu trojicu za rijec...🍺👍 Jos se samo treba Protector putopisac ugurati u pricu .... obzirom koliko je spavao kod mene ovdje, on moze platiti hotel. 😂😉🤪
 
  • Like
Reactions: dovla
Da, fakat. Đe nestade deda?😄
Cudim se da ti ne znas di je... iste hramove pohodite...😂
Nedavno je kupio neku bimoticu pa sad ne silazi s nje...no ona mu mozda ne ostavlja vremena za slikavanje okolo naokolo 😂😂😂😂 i mozda ne moze predaleko.. 🤔

onaj iz enduro basementa je sigurno u kontaktu...
 
Tražim kontakt majstora Borisa Čmelara, nekoć MMS sada negdje u Podsusedu. U principu mući me moj vremešni Pegaso i trebam pomoć kvalitetnog i prihvatljivog stručnjaka.
A neš ti brige , šta može bit s pegijem , pumpa goriva , struja s bravice il bendix , sve ostalo se ne kvari :mrgreen: Pegi je u svijetu Aprilije ko Kle u svijetu Kawasakia :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: elektricar86
Dovlin Huso je zadnji iz Pozege zasigurno...
e sad jos neke motorine sam prodao iz Podsuseda... ne bih dao ruku u vatru da se sjecam svega...teska vremena to bijahu.. ako je Matin iz Zg, onda Dovla gubi... no poradi mog zaborava cevape placam ja kad dodjem u posjetu....ako ne zaboravim obecanje 🤪 do tamo negdje 2023te 😂😂😂 kad nam dopuste turisticka putovanja...
Sjecam se kao da je bilo jučer, grmljavine kad je upaljen (prije nego je gazda dosao), nabijanja prva 3h po PŽ, da je bilo toplije ponudio bi se da pomognem. :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: dovla
Sam da javim, i pohvalim čovjeka, rješeno sve što sam imao na umu. Topla preporuka vlasnicima Aprilia motora i skutera.
Miro Oslaković Samobor +385915395705