"majstor" iz Ludbrega?

GixXxer

New member
Uskoro furam od prijateljice motor kod nekog lika sto popravlja motore u Ludbregu, pa me zanima jel ga ko pozna i kakav je kao majstor i to...


Hvala...


P.S. Ako sam zafulo molio bi Admina da premjesti....fala  :mrgreen:
 
Furaš motor od prijateljice kod nekog lika koji popravlja motore,a neznaš kakav je uopće majstor.Kaj to nije malo neodgovorno od tebe.
 
a koji majstor? Vuk?
 
trust said:
Furaš motor od prijateljice kod nekog lika koji popravlja motore,a neznaš kakav je uopće majstor.Kaj to nije malo neodgovorno od tebe.

Neodgovorno je blagi izraz...
 
mate said:
Neodgovorno je blagi izraz...

Dobri su ti majstori...Majstro iz Ludbrega, Majstor iz Samobora, Majstor iz Siska, majstor iz Velike Mlake sa velikom glavom...sve majstori :mrgreen: :mrgreen:
 
A sto fali ovom iz siska  :mrgreen:
 
Bandit said:
Kojem to? :misli:

:neznam:

Pa ne znam, nekom, o tim o kojma pricamo tim "majstorima"  :mrgreen:
 
trust said:
Furaš motor od prijateljice kod nekog lika koji popravlja motore,a neznaš kakav je uopće majstor.Kaj to nije malo neodgovorno od tebe.
Zašto neodgovorno? Ide vidit kakav je majstor pa da vidi da li bude i svoj motor kod njega furao ili nekom drugom. :mrgreen:
 
Tommee said:
A sto fali ovom iz siska  :mrgreen:
Bandit said:
Dobri su ti majstori...Majstro iz Ludbrega, Majstor iz Samobora, Majstor iz Siska, majstor iz Velike Mlake sa velikom glavom...sve majstori :mrgreen: :mrgreen:
mislim da je htel ovo naglasiti :wink:
 
Ona i njen boyfrend su to sve dogovarali,a ja eto pitam ako ga ko zna cisto informativno....

Btw...Sad se bas vratio iz Ludbrega i lik mi se cini ok...a sad budemo vidli sta ce napravit...   


Nemo02 said:
Izjasni se koji je pa ću ti napisati, poznam ih oba

Lik zivi na ulazu u Ludbreg poslije one benge Kovacic ili tako nesto prva ulica desno,zuta kuca i pun kufer motora u dvoristu...

Medo said:
Zašto neodgovorno? Ide vidit kakav je majstor pa da vidi da li bude i svoj motor kod njega furao ili nekom drugom. :mrgreen:

(y) (y)
 
GixXxer said:
Ona i njen boyfrend su to sve dogovarali,a ja eto pitam ako ga ko zna cisto informativno....

Btw...Sad se bas vratio iz Ludbrega i lik mi se cini ok...a sad budemo vidli sta ce napravit...   


Lik zivi na ulazu u Ludbreg poslije one benge Kovacic ili tako nesto prva ulica desno,zuta kuca i pun kufer motora u dvoristu...

(y) (y)

pa kaj ti furaš motor na servis ili tražiš dečka...
 
trust said:
pa kaj ti furaš motor na servis ili tražiš dečka...

:rofl: :rofl: :rofl: :prsti:

A to sto sam napiso da mi se lik cini ok je zato sto ne zelim da mi prijateljicu lik zajebe za nest kao sto su mnogi ukljucujuci i mene prosli kod Nine iz Daruvara...eto
 
taj majstor je bojan bobetić iz ludbrega, pretpostavljam :misli:

kod njega sam par puta vozio svoj motor na servis i bilo je dobro, zadnji put mi je naručio neke krive dijelove za mašinu i nije bilo baš dobro...
 
kruns said:
taj majstor je bojan bobetić iz ludbrega, pretpostavljam :misli:

kod njega sam par puta vozio svoj motor na servis i bilo je dobro, zadnji put mi je naručio neke krive dijelove za mašinu i nije bilo baš dobro...

Točno to je Bojan, dobar majstor, mene jedino smetalo šta sam dugo čekao na servis  :mrgreen: