Majstori...tko, gdje, kako?

trebam nekog tko može kvalitetno pocinčati i pokromirati vijke i ostale dijelove za oldtimer. vidim da se po forumu pisalo za neku firmu getaldus iz samobora ali web im ne radi a nemam ni adrese ni broja telefona pa molim kontakt od njih ili nekog drugog tko to radi.
 
ghetaldus.hr, radilo se to prije u tvornici u samoboru, rudarska draga 17
Na stranici sad ima samo prodaja naocala
Email [email protected]
Ali koliko znam vise ne rade galvanizaciju

navodno tvrtka chrom,u pogonima bivše Prvomajske. Oni rade velikoserijski, vece stvari. Ne skodi nazvati i pitati 01 24 05 156
[email protected]

 
lazybastard said:
sori,al ne vide se broj i adresa :/ (bar ih ja ne vidim) a bas bi mi trebalo :D

Moto Banda

Šetalište Joakima Rakovca 2, Trsat, Rijeka 51000

099 682 3845
 
Poznanik traži pa da priupitam i ovdje.

Da li itko zna majstora koji je prepravio putnički auto u pick up, dakle odrezao kabinu, povario, napravio tovarni prostor, sve to atestirao i na kraju registrirao?

Radi se o reklamnom vozilu, dakle sama isplativost nije u prvom planu...
 
Dobar dan, par pitanja vezano za majstore, po mogućnosti na području Zagreba...

Dakle, trebam nekog tko bi mi kvalitetno u mat prelakirao rezervoar i eventualno blatobrane za vn800.

Imate neku ideju?
 
Zna li netko nekog normalnog majstora (pod tim mislim na cijenu) da tapicira siceve od auta?  :mrgreen:
 
Neka preporuka za tokara u zagrebu? Trebam bar endove nesto sitno potokariti.
 
STROJNA OBRADA MOTORA BOŽIČEVIĆ
Savski gaj.  Preporuka


Poslano sa mog Lenovo Z90a40 koristeći Tapatalk

 
Trebam postojeći rezervar i rep ( u komadu) proširiti za 1cm...
Radio sam pojačanja na rami i sad vise neide gore... radi se o Tomos DMS Plastici!

 
Ima netko normalnog tokara u Zg ili okolica? Već nosim trn(pin) od trokuta volana/vilice kod tri majstora i svaki drzi po dva tri tijedna i onda kaže da mu gužva da nema vremena  :angry:
 
zna li netko varioca koji bi mi mogao konus koji je vec savijen izrezati i povariti u granu za Tomos?
Zg i okolica mislim, moj varioc je u onoj temi van HR!
 
Treba mi mestar u splitu ili okolici koji bi mi preradia zadnji kraj na motoru.
Uzea san drugu zadnju vilicu,pa bi trebalo premjestit gornji nosac za monoamortizer i prekrojit konstrukciju sa donje strane amortizera.
Vilica je of honde vfr rc 36
097 7129 886