Majstori...tko, gdje, kako?

Bandit said:
Neka vam ovo bude tema u koju bute stavljali imena i adrese majstora koje su/će vam pomoći da ostvarite svoj san o preradi.
Bez suvišnih komentara molim.

Inače nije moja ideja, nego jednog člana foruma.
  Ideja je odlićna.
Reklam Art -izrada naljepnica Velika Gorica
 
imali stogo u dalmaciji,uz duzno postovanje svim ovim mestrima iz kontinentalne lijepe nase,al daleko mi je ljudi!
 
   
      Majstor Kezo. Dugo je u airbrushu. "Aliena", jednu od najboljih hrvarskih prerada je oslikao on. I još koju stotinu motora. Radove pogledati na www.kezoairbrush.com ili ga direktno kontaktirati, ali ne prije podneva na 091/5216789, 095/8153072.
 
http://cro-chopper.forum-2007.com/hrvatska-chopper-tvornica-f18/blic-polish-t4488.htm
 
.... gdje je najbolje kromirati djelove u Hr,.... davno sam nosio u Zg, iza Maksimira,..... i bili su dobri, ali izgleda da su se premjestili,...
trebam kontakt  :misli:

poz  :mrgreen:
 
bole said:
.... gdje je najbolje kromirati djelove u Hr,.... davno sam nosio u Zg, iza Maksimira,..... i bili su dobri, ali izgleda da su se premjestili,...
trebam kontakt   :misli:

poz  :mrgreen:

    Premjestili su se u onaj obrtnički centar na Žitnjaku (bivša "Prvomajska" mislim). Prezime gazde je Patafta, a ovo je njegov mob: 098229417.
 
OldBoy said:
     Premjestili su se u onaj obrtnički centar na Žitnjaku (bivša "Prvomajska" mislim). Prezime gazde je Patafta, a ovo je njegov mob: 098229417.


odlicno !!  hvala!!
 
industrijski dizajn i modeliranje, cnc strojna obrada, konstrukcija i izrada alata.. pedantan i odgovoran pristup (y) (y)  donosiocu nacrta popust na cijenu  :shock: http://www.bratelj.hr 091/5774506
 
     
      Varenje aluminija, titana...  
    ...staaari Majstor Zoki iz Savskog gaja u Zgbu. Priprema, varenje i obrada vara. Biker je pa ima razumjevanja i iskustva za problematiku zavarivanja na motorima. Tel 091 7988277.
 
yellow cab said:
Decki rade prerade, servisiraju i popravljaju motore...
Moju yamahu su u više navrata popravili...

broj je 095/854-4484...

Decki dolaze po motor i stvarno su brzi...
                         



  jel imaš možda novi ili drugi broj od njih jer se ovaj više ne koristi?
 
DYNOJET-POWER COMMANDER, prodaja, ugradnja, podešavanje na Dynojet stolu, mjerenje snage momenta i svih drugih parametara.
Akcije, popusti, sve vrste plačanja.  www.powercommander.com tel. 092 11 31 300 Samobor :D (y)
 
www.motorcycletemple.com

Jel tko zna kaj o ovima?