Majstori...tko, gdje, kako?

Guzan said:
Treba mi mestar u splitu ili okolici koji bi mi preradia zadnji kraj na motoru.
Uzea san drugu zadnju vilicu,pa bi trebalo premjestit gornji nosac za monoamortizer i prekrojit konstrukciju sa donje strane amortizera.
Vilica je of honde vfr rc 36
097 7129 886

Bulić - Tugare
https://www.facebook.com/red.bullich
neman pri ruci broj mob.-a
 
Ekipa jel tko zna jel tip koji izrađuje sajle iz Dubrave (miro kralik) još u poslu... br telefona dobijem odgovor da se više ne koristi a google mi je izbacio i osmrtnicu iz 07.2018-te za miropslava kralika (80god)

jel tko zna jel to on ili samo promjenio telefon?
 
Anticitizen419 said:
Ekipa jel tko zna jel tip koji izrađuje sajle iz Dubrave (miro kralik) još u poslu... br telefona dobijem odgovor da se više ne koristi a google mi je izbacio i osmrtnicu iz 07.2018-te za miropslava kralika (80god)

jel tko zna jel to on ili samo promjenio telefon?
živ i zdrav,(fala bogu).na moru je cijelo ljeto s familijom.dobavim ti broj danas,sutra.
 
Mac, pošalješ mu u kartonu i on ti ju vrati u istom.


Poslano sa kampanela spomoću Tapatalk Pro
 
Elias said:
Mac, pošalješ mu u kartonu i on ti ju vrati u istom.


Poslano sa kampanela spomoću Tapatalk Pro
Ma ništa komplicirano  žuto samo da ne poskače i ne guli se  :misli: hm možda kao nacional od Senne
 

Attachments

  • senna.jpg
    senna.jpg
    157.6 KB · Views: 269
Dobra ta mustra.


Poslano sa kampanela spomoću Tapatalk Pro
 
goldwing1 said:
Ima li tko da moze izravnati aluminijsku felgu sa žicama, udarena je, po mogućnosti u slavoniji!
Naruči  obruč i žice nove obavezno ako je udareno
 
goldwing1 said:
Ima li tko da moze izravnati aluminijsku felgu sa žicama, udarena je, po mogućnosti u slavoniji!

Odgovor na ovo pitanje ti može dati jedino i samo majstor koji bi trebao ravnati felgu, nakon što na svoje oči vidi i pregleda oštećenje ...  :wink: (y)
 
BTW..

Nimus - strojna obrada .. u Požegi

Nikola 0991955753

Dečko voljan odraditi bikerima tokarenje na komad - dva -  tri... po fer cijeni i brzini ...  (y)

nije mu bed ni poštom poslati ako je moguće ..  (y)
 
Zna li ko postoji li u RH iko ko bi bija voljan (uz naknadu naravno) ispolirat kočione čeljusti? Čeljusti su u original stanju, sive boje.
 
vyp54 said:
Zna li ko postoji li u RH iko ko bi bija voljan (uz naknadu naravno) ispolirat kočione čeljusti? Čeljusti su u original stanju, sive boje.

Opjeskari to sa staklenom perlom.




Poslano sa kampanela spomoću Tapatalk Pro
 
https://youtu.be/Pf5FdQkonyQ


Poslano sa kampanela spomoću Tapatalk Pro
 
Neam pojma...


Poslano sa kampanela spomoću Tapatalk Pro