Majstori...tko, gdje, kako?

Evo ,da malo proguglaš našao bi firmu na Žitnjaku koja radi poslove galvanske zaštite ,uključujući i kromiranje ,pokušaj kontaktirati ,bar to je danas jednostavno i dogovori kaj te zanima .  (y) :021:
 
A šta san triba, doć do njeg, poskidat te stvari i odnit ih kod meštra, platit istoga i sve opet namontirat...

Previše čak i za motori.hr forum.


Poslano sa kampanela spomoću Tapatalk Pro
 
Ne slažem se ,tema je potrebna ,bar radi razmjene iskustava . Mnogi nemaju pojma o pojmu kako i na koji način napraviti nešto na bajku ,a ruke i vrijeme svakog meštra koštaju . A u bespućima gugla ima svega i svačega,treba si dati barem truda za osnovne informacije pa onda dalje ,gdje ,tko ,na koji način..itd.  8) :021:
 
Kawah said:
Ne slažem se ,tema je potrebna ,bar radi razmjene iskustava . Mnogi nemaju pojma o pojmu kako i na koji način napraviti nešto na bajku ,a ruke i vrijeme svakog meštra koštaju . A u bespućima gugla ima svega i svačega,treba si dati barem truda za osnovne informacije pa onda dalje ,gdje ,tko ,na koji način..itd.  8) :021:
:bananapivo:
 
imaš u sklopu strojarske škole na držićevoj tu u zg-u firmu koja eloksira, rade korektno i za ok lovu (y)

imam doma negdje kontakt ako hoćeš
 
Može i ovdi taj kontakt?


Poslano sa kampanela spomoću Tapatalk Pro
 
tibor said:
imaš u sklopu strojarske škole na držićevoj tu u zg-u firmu koja eloksira, rade korektno i za ok lovu (y)

imam doma negdje kontakt ako hoćeš

Može kontakt ako ti nije teško ..  (y)
 
strasilo said:
Može kontakt ako ti nije teško ..  (y)

TIZ metal d.o.o.
Avenija Marina Držića 14
(u sklopu strojarske škole)

ko za vraga nemogu nać vizitku s brojem telefona od tete u radioni, ali morao bih u ponedjeljak nositi neke sitnice na eloksiranje pa ti javim broj naknadno ako ti nije prehitno (y)
 
nisam bio :mrgreen:

ali ovo je broj koji imam na staroj vizitki pa probaj 01 2328 910 (y)

ako dobiješ nekog u saboru il neš slično brzo poklopi pa ću ti kroz koji dan pribavit drugi broj :LOL:
 
Strašni, kad odradiš to kromiranje javi se ponovo ovdi sa osvrtom na uslugu i kvalitetu iste.


Poslano sa kampanela spomoću Tapatalk Pro
 
Dali ko između ostalog radi na zaštiti unutrašnjosti rezervoara,ne samo na skidanju hrđe već da se ta hrđa ne vrati barem neko izvjesno vrijeme ?
naime,vraćam nešto u život -a i sebe naravno hehe,pa da riješim koroziju prije svega
 
Kupiš POR15 i odradis sam,hrđa se ne vraća vise nikad :wink:
 
mario x said:
Kupiš POR15 i odradis sam,hrđa se ne vraća vise nikad :wink:


Hvala na odgovoru , nisam čuo za to,valjda ću naći ,pogledat ću po internetu,,,

Sad gledao,međutim nisam siguran da mogu to iskoristiti za unutrašnjost rezervoara :misli:
 
ja sam koristio na puno motora i par starih auta. potraži POR15 tank sealer set. sve imaš i na jubito :D

imaš i KCOLOURS tank sealer set, malo su jeftiniji a isti posao odrade

uglavnom nije nikakva filozofija i treba 5-6 sati da se posao odradi kako valja,nema žurbe