Makazica, Zec, LB i Wall-E osvajaju bosanske planine

lb said:
5) Nepoznatom tipu koji je pisao meni za motel Rama, pa mi je vokabular bogatiji za riječ hemendex, što je u rangu(iako nije na istog tipa) sa bežičnim wirelessom, povratnim feedbackom i kratkim breefingom
6) Konobaru u motelu rama, koji to zaista izgovara hemendex

Uobicajeni doručak u selskim gostionicama duž Podravine ,Slavonije i Bosne gdje sam radni vjek prije rata proveo kao terenac na pustim plinovodima,naftovodima te se hranio i spavao u slicnim gostionicama

negdje napišu i izgovaraju hemedex :D :D

Odlican put,odlicna ekipa lako vam je putovat kad imate M-a i njegovu kutiju alata sa sobom
 


jedan poznati ugostitelj ih je razlinija,spavanje do podne,nista od voznje.... :palacdolje: :mrgreen:

ja se nadam da ce ih sad potirat pa ce doc na pravu adresu,ujutro gir ranom zorom :ples:

Danko javim se na vrime (y)
 
Mi promijenili cipelice..

25f493f2-dd07-18e7.jpg


25f493f2-dd15-9010.jpg


25f493f2-dd25-3e64.jpg


Jucer napili ugostitelja... Bezuspjesno danas trazili Joku..
I dali djeci da se malo poigraju s KTM-ovima..

25f493f2-dda0-3cb9.jpg


25f493f2-ddb0-b7eb.jpg


Moj info o voznji kad se vratim u ZeGe..

@lb (y) za izvjestaj!
 
z3c said:
Mi promijenili cipelice..
25f493f2-dd07-18e7.jpg

:shocked:

Znate ona tamo ručica na desnoj strani volana, nije to ON/OFF switch, možete nekada malo popustiti gas.
 
svakak said:
:shocked:

Znate ona tamo ručica na desnoj strani volana, nije to ON/OFF switch, možete nekada malo popustiti gas.
kakva energetska neučinkovitost! jbt ko da su rišpektlije pa im je najveći dokaz mužjakosti paljenje gume okretanjem te ručke :mortal: :fuj: :povraca:
 
svakak said:
:shocked:

Znate ona tamo ručica na desnoj strani volana, nije to ON/OFF switch, možete nekada malo popustiti gas.

Nemozes kad se vozis s lb-em :D
 
citat: 6)  Konobaru u motelu rama, koji to zaista izgovara hemendex

Ma zna pisti u "boljim" restoranima hemendex sa šunkom i jajima  :LOL:
veliko čuđenje kad je upitan jel to može bez šunke i jaja  :jesus:
 
StatusQuo said:
svaka čast dečki, skojim fotićem je slikano?

dobre fotke (y)

3 godine star Nikon S8000 idiot. Sada sigurno imaš hrpu pametnijih izbora za te novce (klasa cca 2000 kn)...
 
lb said:
3 godine star Nikon S8000 idiot. Sada sigurno imaš hrpu pametnijih izbora za te novce (klasa cca 2000 kn)...

Tnx (y)

Jesi se malo igrao sa kontrastom ili mi se čini?
 
StatusQuo said:
Tnx (y)

Jesi se malo igrao sa kontrastom ili mi se čini?

Malo jesam, kad sam dodavao okvir(koristim Photoscape), povećao sam za čini mi se 2 "zuba". Zašto, jel' pretjerano, ja ti se baš ne kužim u to?
 
lb said:
Malo jesam, kad sam dodavao okvir(koristim Photoscape), povećao sam za čini mi se 2 "zuba". Zašto, jel' pretjerano, ja ti se baš ne kužim u to?
Ti ka i ja...de malo vamo,de malo tamo... :mrgreen:

©
 
lb said:
Malo jesam, kad sam dodavao okvir(koristim Photoscape), povećao sam za čini mi se 2 "zuba". Zašto, jel' pretjerano, ja ti se baš ne kužim u to?

Odlično izgleda, ako bi baš bio sitničav onda imaš par slika di je nebo "skureno" :mrgreen: al to je već pretjerano, sve 5, jako lijepo to sve izgleda....
 
Evo ekipa je bila u prolazu pa malo navratila po okrepu... Malo hrane i tečnosti nikad nije na odmet... Samo kasno najavljeni jer nisu htjeli da ih dočekamo kao pravi domaćini a možda se i bolali VOŽNJE  :mrgreen: :mrgreen: :bicikler: :bicikler:









(Powered by frubar.net)