Makazica, Zec, LB i Wall-E osvajaju bosanske planine

picoda said:
Hm...

Kod mene je doslo dvoje...od trojca iz price. Dvoje s kricavijim kantama. Sam odabir boje prometala vuce nekakvoj deformaciji al eto...stavimo da je slucajno. Nema normalne boje na lageru, dobra prilika...vozila starija gospodja...i tako.

Nista...smjestim ih u mali apartman s dvije sobe. Da...da, s dvije. Ali oni ce kao spavat u jednoj...ne treba sad bas drugu namjestat...budu se oni snasli u jednoj. Pa dobro ajde...oce ljudi valjda bit fini...nema sta drugo bit.

Sjedimo mi tako za ruckom kad krene prica o kremicama i parfemcicu koji se nosi na put. Enduro put. Hm...pa nije mozda toliko ni lose bit namirisan dok se penjes kamenjarom na recimo...Grmeč. Trebalo bi probat...nikad ne znas...veci grad, iskusnije enduro manire...

Sve je to stimalo dok jednu vecer nismo otisli na nekakvu poluseosku veselicu. Ribarska vecer. Nesto ko moto parti bez motora i striptizete... Od pica su bile samo dvije solucije...najobicnije toceno pivo i Jungle Juice. Pogadjate za sto su se odlucili? Cim vide sarenilo, kisobrancice i slamcice...raspamete se. Jedini za koga sam 100 % siguran da nije na drugoj strani, a voli kisobrancice i slamcice je Delboy. Tad mi je sinulo.

I zato decki...budite jaki...izadjite iz ormara!

:mrgreen: :mrgreen:

:LOL: :LOL: (y)
 
picoda said:
Hm...

Kod mene je doslo dvoje...od trojca iz price. Dvoje s kricavijim kantama. Sam odabir boje prometala vuce nekakvoj deformaciji al eto...stavimo da je slucajno. Nema normalne boje na lageru, dobra prilika...vozila starija gospodja...i tako.

Nista...smjestim ih u mali apartman s dvije sobe. Da...da, s dvije. Ali oni ce kao spavat u jednoj...ne treba sad bas drugu namjestat...budu se oni snasli u jednoj. Pa dobro ajde...oce ljudi valjda bit fini...nema sta drugo bit.

Sjedimo mi tako za ruckom kad krene prica o kremicama i parfemcicu koji se nosi na put. Enduro put. Hm...pa nije mozda toliko ni lose bit namirisan dok se penjes kamenjarom na recimo...Grmeč. Trebalo bi probat...nikad ne znas...veci grad, iskusnije enduro manire...

Sve je to stimalo dok jednu vecer nismo otisli na nekakvu poluseosku veselicu. Ribarska vecer. Nesto ko moto parti bez motora i striptizete... Od pica su bile samo dvije solucije...najobicnije toceno pivo i Jungle Juice. Pogadjate za sto su se odlucili? Cim vide sarenilo, kisobrancice i slamcice...raspamete se. Jedini za koga sam 100 % siguran da nije na drugoj strani, a voli kisobrancice i slamcice je Delboy. Tad mi je sinulo.

I zato decki...budite jaki...izadjite iz ormara!

:mrgreen: :mrgreen:
Kapo sad mi ništa tek nije jasno. Lako za kamaru, ali lumbrelice i ta sranja...

Evo san opet prolista slije sve... Perverzija... nadam se , ako se odlučin na đir, da bi Luka uletija sa trasom za Garmina na PP, čisto da ne stanen na kaku minu.


©
 
Nemas problem, samo me podsjeti sljedeci tjedan ili neposredno prine nego mislis ici, ovaj cas mi trackovi nisu pri ruci

LB @ Kiseljak via gejfon via dzaba bezicni wireless @ birtija
 
lb said:
Nemas problem, samo me podsjeti sljedeci tjedan ili neposredno prine nego mislis ici, ovaj cas mi trackovi nisu pri ruci

LB @ Kiseljak via gejfon via dzaba bezicni wireless @ birtija
Može. Fala lipa.


©
 
picoda said:
Hm...

I zato decki...budite jaki...izadjite iz ormara!

:mrgreen: :mrgreen:

A u glavi im svira refren:

On pije pivo jer vozi bolje od mene
Ja pijem sok jer su mi ruke nježnije...

:mrgreen:  :mrgreen:
 
picoda said:
Hm...

Kod mene je doslo dvoje...od trojca iz price. Dvoje s kricavijim kantama. Sam odabir boje prometala vuce nekakvoj deformaciji al eto...stavimo da je slucajno. Nema normalne boje na lageru, dobra prilika...vozila starija gospodja...i tako.

Nista...smjestim ih u mali apartman s dvije sobe. Da...da, s dvije. Ali oni ce kao spavat u jednoj...ne treba sad bas drugu namjestat...budu se oni snasli u jednoj. Pa dobro ajde...oce ljudi valjda bit fini...nema sta drugo bit.

Sjedimo mi tako za ruckom kad krene prica o kremicama i parfemcicu koji se nosi na put. Enduro put. Hm...pa nije mozda toliko ni lose bit namirisan dok se penjes kamenjarom na recimo...Grmeč. Trebalo bi probat...nikad ne znas...veci grad, iskusnije enduro manire...

Sve je to stimalo dok jednu vecer nismo otisli na nekakvu poluseosku veselicu. Ribarska vecer. Nesto ko moto parti bez motora i striptizete... Od pica su bile samo dvije solucije...najobicnije toceno pivo i Jungle Juice. Pogadjate za sto su se odlucili? Cim vide sarenilo, kisobrancice i slamcice...raspamete se. Jedini za koga sam 100 % siguran da nije na drugoj strani, a voli kisobrancice i slamcice je Delboy. Tad mi je sinulo.

I zato decki...budite jaki...izadjite iz ormara!

:mrgreen: :mrgreen:

Nije da se branim, ali moram barem malo razjasniti pojedine stvari:

1. kremice i parfemi su noseni zbog vec spomenute popularne BiH disco scene
2. jungle juice smo pili jer je bio pun voca, a samim time i vitamina koji su nam neophodno bili potrebni nakon naporrnih dana
3. u jednoj sobi smo spavali jer se M. boji mraka

:mrgreen: :mrgreen:
 
z3c said:
1. kremice i parfemi su noseni zbog vec spomenute popularne BiH disco scene

ovo jednostavno MORAŠ dodatno pojasniti

z3c said:
3. u jednoj sobi smo spavali jer se M. boji mraka

a ti si ga držal za ... rukicu?  :mrgreen:
 
clox said:
ovo jednostavno MORAŠ dodatno pojasniti

Pa kaj ti nije jasno?
Disco pun zena + znoj i prasina + parfemceki = USPJEH!  :afro:

Na drugi dio posta nemam komentara..
 
makazica said:
Parafraziram:

Striko je u ZG.
Sad će striko da vas natakne....

(y)

Natakni si ga straga. Sad će ujo iz Zg-a
 
makazica said:
Uvijek završite na pederluku....

Da razjasnimo jednom za uvijek; lb i makazica nisu homići.

Zec i Flendrix jesu.

:mrgreen:

ček ček, ovi što nisu homići daju, a ovi homići isključivo primaju?
ili...?
:misli:
 
jolly the roger said:
oni imaju love da budu homići, a vi ste obične pederčine?

ili vole imati stvari pod kontrolom  :mrgreen:
 
makazica said:
dakle hoces reci da si obicna pedercina...

On je Action Man, Deliverance Edition