Malaguti Grizzly

Ja sam klincu namjeraval uzeti takav ali na kraju sam mu uzeo neki mini quad za početak pa onda idemo na neki quad 125ccm... Inače, koliko znam ti su grizzly bajkovi solidni i imaš djelova za njih za naručiti ako zatreba tak da  (y)

cijena iz oglasa je jako povoljna, treba vidjeti u kakvom je stanju jer ih inače ispod 3.500,00 Kn nema rabljenih, novi je oko 7.000,00 Kn
 
Probaj ne netu naći info, moj klinac ide u 3. razred i među najvišima je u razredu i grizzly mu je taman da su noge do poda...

Kaj se brzine tiče, mislim da ide 50 km/h bez problema sa time da mi se čini da se gas može štelati prema potrebi...

Većina Fiatovih dealera ti ima Malagutti pa zovi...
 
Sync VŽ said:
Probaj ne netu naći info, moj klinac ide u 3. razred i među najvišima je u razredu i grizzly mu je taman da su noge do poda...

Kaj se brzine tiče, mislim da ide 50 km/h bez problema sa time da mi se čini da se gas može štelati prema potrebi...

Većina Fiatovih dealera ti ima Malagutti pa zovi...
ma od kad to?

btw.malaguti je propao,a dok su i radili,nije ih bilo u fiatu :mrgreen:
 
U Varaždinu bio jedan u Fiatu do nedavno tak da ne znam  :misli:

Znam dečke koje tamo rade i vele da nema problema oko održavanja...
 
Motoric ti je ok, imao moj klinac. Origigi makina ide do 40, imaš i verziju sa 9ks ( aftermarket). Malo lošije koči i to je to!
Moj sad voza tori cross jer je daleko robusnije konstrukcije!
Djelova ima i nisu prejeftini, ako što ode to su semerinzi cca 30 eura ( vilice) i lamela kvačila (70 eura).
 
Trebao bi  pomoć oko gore navedenoga vozila jer mu je klip i cilindar oštećen ,mada motorić nema sve zajedno 4h rada u šest godina i radio je super do neki dan ,jednostavno se gasi u leru,a kad kad ga upališ i daš gas ide bez problema sve dok držiš gas ,a kad se oduzme gas i počne usporavati on se opet ugasi,te kad sam skinuo cilindar i klip, ima udzužna oštećenja i na cilindru i na klipu po čitavom hodu  širine 3-4 milimetra pa valjda nema dovoljno kompresije pa se zato gasi(možda) ,,pa ako netko zna gdje mogu kupiti djelove i da li se može kad je već sada sve rastavljeno malo pojačati tj. da bude malo brži jer ovako u standardu mislim da ide negdje oko 30 km/h bio bih zahvalan