Malaguti Spidermax GT 500

ja sa jednim tankom mogu izvuć 290km, stane unutra 15L s time da ostane 1L unutra kad napravim 290km
rezerva se pali oko 260km
 
vidio sam danas jednog spidermaxa sa vozačem kojem je i on premali.  :shock: neka lojtra od 2 metra i kusur, valjda...   :LOL: lik se stiso na njemu , al ne pomaže,, strši na sve strane ,  :LOL:
 
ma malaguti spidermax je zbilja ljep maxi skuter samo ljudi na nasim prostranstvima su takvi da radje uzimaju VW golf 6 nego recimo TVR Tuscan...jbg mentalitet a i balkanska revolucija :LOL:
 
fernando said:
ma malaguti spidermax je zbilja ljep maxi skuter samo ljudi na nasim prostranstvima su takvi da radje uzimaju VW golf 6 nego recimo TVR Tuscan...jbg mentalitet a i balkanska revolucija :LOL:

Ma ružan je. Ali,ima ga moj poznanik,kaže da je za otvorenu cestu fantastičan,maksimalna zaštita od vjetra,stabilan (ako se ne varam,ima 16" kotače),veliki udoban sic,puno mjesta pod sicem,baš pravi skuter za dulja putovanja. Ljepota je tu u drugom planu.
 
ha, cuj o ukusima se ne rsapravlja... :mrgreen:

meni se svidja jer ga nema skoro na cestama a nexus, beverly i te vec poznate maxi skutere vidis iza svakog ugla :) 

spidermax djeluje mocno na cesti (y)
 
fernando said:
ha, cuj o ukusima se ne rsapravlja... :mrgreen:

meni se svidja jer ga nema skoro na cestama a nexus, beverly i te vec poznate maxi skutere vidis iza svakog ugla :) 

spidermax djeluje mocno na cesti (y)

istina. ni ja baš ne volim biti uniformiran,zato niti ne volim bev,nex,golf,...bogme niti moj xc nije nešto često viđen na cestama.
 
fernando said:
ma malaguti spidermax je zbilja ljep maxi skuter samo ljudi na nasim prostranstvima su takvi da radje uzimaju VW golf 6 nego recimo TVR Tuscan...jbg mentalitet a i balkanska revolucija :LOL:

Jer to otprilike isto kosta, jel'... :LOL:
Ili si mislio da uzmu rađe 6 Golfova R32 nego 1 TVR... :LOL:
Glede mentaliteta se slazem - u Istri Beverly svaki drugi. :shock: :? :misli: Narodno vozilo Bev 250/500.
 
radje uzimam Tvr-a nego 5 golfova gti ili r 32 kad to svi voze a Tvr-a ces nac jedino u Velikoj Britaniji 8)  a auto ide 10 puta bolje nego ti deutch auti a o izgledu da nepricamo (y)

lega iz kvarta kupio nedavno gileru gp800 i odma nabavio polini speed control i mogu rec da trga asfalt, dere sve zivo po cesti do jedno 140-160kmh al zato po zavojima je malo banana jer je dosta tezak pa prebacivanje s jedne strane na drugu je malo teze...
 
Imao sam prilike (doduse relativno kratko) voziti s BobaCHem, pored njegove GP800, kad su dosli do nas u PU. A doduse detaljnije sam je proucio u Senju, kada smo se upoznali. Tada je tek bio pojava - jedan od prvih GPa ako se ne varam. (y) Lijep zvuk, lijepo potegne, ali meni ipak mrvicu prevelik (vizualno). Nisam je imao prilike voziti, ali cujem da upravljac dosta "zatvara" u gradskoj voznji, barem su neki stekli taj dojam.
:misli:
 
ma da gp 800 je zbilja masivan za maxi skutera tog karaktera sa brutalno jakom masinom...skuter zbilja po ravnom razvija nevjerovatno brzo i linearno, T-max 500 ima moj bratic i nedavno su se stali, gp 800 zbilja trga al po zavojima t-max ga debelo presisa 8)  t-max ko da je lezaljka sa plastikama od maxi-skutera :)
 
evo ovako ja sam ima madisona 250, ali je tada bila ugrađivana mašina od yamahe mayesty. radi toga sam ga i bio kupio+ motor mi lipo izgleda i dan danas. proda san ga prijatelju i do dan danas ništa sa mašinom. sve ka urica radi. šta se tiče zav ršne obrade plastike i sve ostalo je u savršenom stanju. ali opet kažem samo radi mašine od yamahe san ga kupio, inače nebi. nadam se da si skužija poantu.
 
fernando said:
ma da gp 800 je zbilja masivan za maxi skutera tog karaktera sa brutalno jakom masinom...skuter zbilja po ravnom razvija nevjerovatno brzo i linearno, T-max 500 ima moj bratic i nedavno su se stali, gp 800 zbilja trga al po zavojima t-max ga debelo presisa 8)  t-max ko da je lezaljka sa plastikama od maxi-skutera :)

Autor ovog teksta se nebi složio sa tobom u svezi zavoja. :jesus:

http://cro-moto.com/content/view/804/1871/&h=398&w=600&sz=186&tbnid=57sKiF8ukAMjHM:&tbnh=90&tbnw=135&prev=/images%3Fq%3DT-max&usg=__JTFHQixMsQJh239oZXvvO5Z9Q4s=&ei=L_aUSprHL4KlsAbPm4US&sa=X&oi=image_result&resnum=4&ct=image
 
ja sam relativno friški član foruma i vlasnik spider max-a GT 500, pa evo koristim priliku osvježim ovu temu i pitam da li ima neki član foruma sa istim prometalom?..

inače, ja sam sa max-om oduševljen, a ugodno je iznenadio i dvojicu članova ovog foruma koji su ga malo probali.. ima 16" kotače i stvarno je osjećaj potpuno drugačiji nego na nekim drugim skuterima koje sam do sada probao (piaggio 50, X9 250, beverly 300 i neki kinez od 250 ccm).. max se vozi ko motor :mrgreen:.. i je, fakat je veeeeliki..

vidio sam na početku teme malo priče o potrošnji.. evo, ja zapisujem svako tankiranje.. najmanje je bilo 3,85, a najviše 4,38 (dvojica na điru od 300 km).. no moram naglasiti da se ja vozim isključivo van grada, ne volim se voziti po gradu.. a i vozim ga fakat laganini u turing stilu (80-90 km/h magistralne, 110-120 autocesta)..

evo i par slikica.. ako nekog zanima još nešto, pucajte..
 
prijevoz.hr said:
ja sam relativno friški član foruma i vlasnik spider max-a GT 500

Udoban skuter, je li to onaj što je do nedavno bio na Njuškalu?
 
milanche said:
Grdosija,X9 mi je ko beba pored njega!!

Da, čak se i ova Maxia od Givija na njemu čini k'o kuferčić na onim kineskim skuterčićima...
 
DiAbLeRo said:
Udoban skuter, je li to onaj što je do nedavno bio na Njuškalu?

nije, nije.. ja sam svoj kupio prije više od dvije godine u eurorentu.. ali sam ga malo vozio prvu sezonu.. vrlo malo.. ajde drugu sam se okuražio i odvozio do mora i nazad plus par manjih vožnjica.. a napokon ove sezone sam prošao više nego prve dvije sezone zajedno  :mrgreen:.. evo čak radim i planove da s njim odem u alpe početkom 8.. vjerujem da će me dobro služiti..