Mali KTM Adventure ("klub" vlasnika LC4 s velikim spremnikom goriva)

Samo da zasluge za ideju ne pripadnu meni....pegula je prvi predložio neko okupljanje. Pričao mi je o tome kad se ono pojavio na Žumberku odnikud.....

@vicko ajd javi za taj Adv iz Dbk......i slike su dobrodošle! Čisto da ih imamo sve na oku.... :mrgreen:

@provokatori i petokolonaši....s obzirom na stanje mog motora jel se mogu ja učlanit u klub ako moj motor zapali za nekoliko dana??? :mrgreen:

Mislim da bi u ovu temu trebali biti dobrodošli svi koji su dobronamjerni i koji dijele naše interese i način vožnje motora.....s tima da su sljedeći na uvjetnoj...:

clox (prva provokacija) - za iskupit se mora reć koliko onaj "nosač" na svakakovom motoru ima kg..... :jesus:
picoda - mora reć zašto je za boga miloga kupio handguardse (original jamaha) za miljon kuna  :LOL:
jolly - (preventivna uvjetna) - iskupljenje nemoguće  :mrgreen:
vicko - (uvjetna tek toliko da se nebi osjetio zapostavljen) - može se iskupit samo da kupi taj Adv iz Dbk

Možda bi bilo korisno da svi napišemo ako imamo nešto viška djelova za prodat/poklonit ako nekome zatreba nešto.


 
javljam se kao fan...  :wink:

vickodu said:
Cijenu i godinu provjerim sutra ali mislim da nije stariji od 2-3 godine Koliko znam u odlicnom je stanju Covjek je kupio gs 1150 a ima i mxv 450 pa mu je ovaj motor "visak" i to je razlog prodaje

javi, javi i ubaci koju slikicu odmah... ;)


edit: nemam dijelova za pokloniti osim ako kome pasu pakne od tuarega wind. :p
 
majle said:
javljam se kao fan...  :wink:

javi, javi i ubaci koju slikicu odmah... ;)


edit: nemam dijelova za pokloniti osim ako kome pasu pakne od tuarega wind. :p

Jel se to meni čini ili si zagrijan za kupnju?
Baš bi mi dobro sjelo da ima jedan u Ri. (y)
 
makazica said:
Možda bi bilo korisno da svi napišemo ako imamo nešto viška djelova za prodat/poklonit ako nekome zatreba nešto.

Imam ja oriđiđi auspuh i zadnje plastike.

Potrebujem tank torbu.
 
pegula said:
Jel se to meni čini ili si zagrijan za kupnju?
Baš bi mi dobro sjelo da ima jedan u Ri. (y)

a ono...  :mrgreen:

cekam novog "malog"....  :wink:
vec 3 godine, nabijem ih...  :x


a i sam htio kupiti onog sa par km koji se prodavao u moto pulsu 6-7 mjeseci, ali kad sam zvao tip mi rekao da ga je prodao 2 dana prije...  :(
 
pegula said:
Imam ja oriđiđi auspuh i zadnje plastike.

Potrebujem tank torbu.
zadnje plastike  :misli: jel pašu na mog  :misli:
 
pegula said:
I provokatori su dobrodošli. :D

hvala, osjećam se tako dobrodošlo  :mrgreen:

makazica said:
clox (prva provokacija) - za iskupit se mora reć koliko onaj "nosač" na svakakovom motoru ima kg..... :jesus:

a otkud da to ja znam, ja sam samo došvasaval po potrebi  :jesus:

makazica said:
Samo da zasluge za ideju ne pripadnu meni....pegula je prvi predložio neko okupljanje. Pričao mi je o tome kad se ono pojavio na Žumberku odnikud.....

eto tu bi ja mogao uletit kao promatrač...vozim za vama s dijelovima i alatom  :LOL:
 
clox said:
eto tu bi ja mogao uletit kao promatrač...vozim za vama s dijelovima i alatom  :LOL:

A ja ću za tobom nositi škaf s 'ladnom vodom, da ne moraš pišat po motoru  :mrgreen:
 
svakak said:
A ja ću za tobom nositi škaf s 'ladnom vodom, da ne moraš pišat po motoru  :mrgreen:

srce si (nemrem naći pusu)
 
Ekipa....super da imamo svoju malu temicu ali kaj sad....ajmo bit korisni...

1. Popis djelova koje imate a ne trebaju vam (za prodaju/poklon)

2. Problemi s pilom koje imate...ako uopće imate

3. Stvari koje vas zanimaju


............

....ili ne...?

:mrgreen:

Danas je fakat lijep dan.....možda da popodne svi svratite do mene, siđemo u podrum, uhvatimo se za rukice i stanemo u krug oko moje pile te da imamo grupnu molitvu da kresne....?? :LOL: :LOL:

 
makazica said:
Ekipa....super da imamo svoju malu temicu ali kaj sad....ajmo bit korisni...

1. Popis djelova koje imate a ne trebaju vam (za prodaju/poklon)

2. Problemi s pilom koje imate...ako uopće imate

3. Stvari koje vas zanimaju


............

....ili ne...?

:mrgreen:

Danas je fakat lijep dan.....možda da popodne svi svratite do mene, siđemo u podrum, uhvatimo se za rukice i stanemo u krug oko moje pile te da imamo grupnu molitvu da kresne....?? :LOL: :LOL:

Nebi lose bilo ni par molitva  :mrgreen:
 
makazica said:
Danas je fakat lijep dan.....možda da popodne svi svratite do mene, siđemo u podrum, uhvatimo se za rukice i stanemo u krug oko moje pile te da imamo grupnu molitvu da kresne....?? :LOL: :LOL:
kao muzičku podlogu predlažem pjesmu "kumbaya"