Mali KTM Adventure ("klub" vlasnika LC4 s velikim spremnikom goriva)

jolly the roger said:
kao muzičku podlogu predlažem pjesmu "kumbaya"

Nikakva pjesmica...samo mistično mrmljanje dolazi u obzir..... :LOL:
 
makazica said:
Nikakva pjesmica...samo mistično mrmljanje dolazi u obzir..... :LOL:
RAR-RAM; RAM-RAM  :mrgreen:
...ima tko masku viska za prodati moze i polupana, moze i odljevak od stakloplastike?  :wink:
 
Alera Dugi said:
RAR-RAM; RAM-RAM  :mrgreen:
...ima tko masku viska za prodati moze i polupana, moze i odljevak od stakloplastike?  :wink:

A neće ići...da nebi ti svoj šparhet japanski u KTM-a Adv maskirao....malo brus!! :mrgreen:
 
makazica said:
2. Problemi s pilom koje imate...ako uopće imate

imam ja jedan problem - ne znam gdje se nalazi transformer tipka pa da u jednom trenutku motor bude EXC, a u drugom ADV990  :misli:
 
lb said:
imam ja jedan problem - ne znam gdje se nalazi transformer tipka pa da u jednom trenutku motor bude EXC, a u drugom ADV990  :misli:
mislim da se ne radi o samo jednoj tipki, vec o kombinaciji 4 tipke na špicinom POS aparatu :jesus: :mrgreen:
 
jolly the roger said:
mislim da se ne radi o samo jednoj tipki, vec o kombinaciji 4 tipke na špicinom POS aparatu :jesus: :mrgreen:

:LOL: :LOL:

Broj tipki koju špica stisne pri toj modifikaciji ovisi i o količini dodatne opreme koju želiš.....zna bit zajebano....
 
makazica said:
A neće ići...da nebi ti svoj šparhet japanski u KTM-a Adv maskirao....malo brus!! :mrgreen:
Ma ne....  :mrgreen:

...lozim se na taj rally look jbga!


EDIT: e zipa ovo moj 1000. post!
 
Alera Dugi said:
Ma ne....  :mrgreen:

...lozim se na taj rally look jbga!


EDIT: e zipa ovo moj 1000. post!

Znakovit 1000 post...što ti govori?? :mrgreen:

Jel se kužiš u stakloplastiku ???? Mogli bi se nešto dogovorit....pun sam ideja...kao i obično.... :mrgreen:

A dužan sam ti i sliku mojeg uratka fuzića....
 
Evo da i ja budem koristan, a ne samo makazica i plavakuća.
Kako spojiti da ti s dugim svjetlom radi i kratko. Korisna stvar.(y) Koju nikako da napravim.:oops:
http://www.advrider.com/forums/showpost.php?p=8651620&postcount=30

Link je na post od plavekuće, koji mi je poslao makazica. :mrgreen:
 
makazica said:
Znakovit 1000 post...što ti govori?? :mrgreen:

Jel se kužiš u stakloplastiku ???? Mogli bi se nešto dogovorit....pun sam ideja...kao i obično.... :mrgreen:

A dužan sam ti i sliku mojeg uratka fuzića....
Odlio sam par komada, daleko sam od strucnjaka. Upravo opet nesto pokusavam iskalupirati. Ako mi uspje bolje ovaj puta javit cu ti se, mislim da znam kakve ideje imas!  (y)
...sliku fuzica stavi ovdje, mislim da ce i ostalima biti zanimljivo.

pegula said:
I, jel sad bolje voziš motor? :D

Naravno da vozim, znam se bolje i nadmudrivati oko gluposti!  :LOL:
 
Alera Dugi said:
Odlio sam par komada, daleko sam od strucnjaka. Upravo opet nesto pokusavam iskalupirati. Ako mi uspje bolje ovaj puta javit cu ti se, mislim da znam kakve ideje imas!  (y)
...sliku fuzica stavi ovdje, mislim da ce i ostalima biti zanimljivo.

Naravno da vozim, znam se bolje i nadmudrivati oko gluposti!  :LOL:

Ajde da se čujemo vezano uz tu stakloplastiku.....jel dolaziš ti šta do ZG.....pošaljem ti PM kasnije.

Slika fuzića je na putu....
 
lb said:
imam ja jedan problem - ne znam gdje se nalazi transformer tipka pa da u jednom trenutku motor bude EXC, a u drugom ADV990  :misli:

Pa recimo, ako uzmes 12 lit tank od LC4 enduro i stavis ga na Adv to ti je slicno kao da si pao na EXC-a.
Tank pase i slucajno ga imam u garazi. I pripadajuci sic i plastike. I skoro novi originalni top. Itd ...

Za mod u 990 mozda neko malo jace gorivo. :)
 
PlavaKuca said:
Pa recimo, ako uzmes 12 lit tank od LC4 enduro i stavis ga na Adv to ti je slicno kao da si pao na EXC-a.
Tank pase i slucajno ga imam u garazi. I pripadajuci sic i plastike. I skoro novi originalni top. Itd ...

Za mod u 990 mozda neko malo jace gorivo. :)

Ovaj plavakuća je nevjerojatan.....sve što bi mi mogli ikad poželjeti (a već smo poželjeli) on, eto, baš slučajno to ima u svojoj maloj garaži.

Predlažem novi nick.....Špica2.
 
PlavaKuca said:
Pa recimo, ako uzmes 12 lit tank od LC4 enduro i stavis ga na Adv to ti je slicno kao da si pao na EXC-a.

Tu se slazem vozio sam mali adv i to je razlika nebo zemlja, a zapravo su isti motori. Adv je širi, osjetno teži i kod malog adv nema onog famoznog zakucavanja na niskim okretajima, adv je dosta uglađeniji od lc4-sm/enduro. Ipak je to motor za tuge ture...

Inače taj tank ima 11 lit.
 
makazica said:
Ovaj plavakuća je nevjerojatan.....sve što bi mi mogli ikad poželjeti (a već smo poželjeli) on, eto, baš slučajno to ima u svojoj maloj garaži.

Predlažem novi nick.....Špica2.
Bio sam kod covjeka u garazi, nema sta nema za LC4, pa onda jos varijacije na temu x2!  (y)
 
Frane said:
Inače taj tank ima 11 lit.

Zavisi da li govoris njemacki ili engleski.  :mrgreen:

U stvarnosti ima malo preko 11 litara pun do cepa.

 
ima možda ko prednju masku  :misli: može biti potrgana  :LOL: