Mali KTM Adventure ("klub" vlasnika LC4 s velikim spremnikom goriva)

tiki

Active member
Dame i gospodo,

pošto se u Picodinoj temi o Fatamorgani i u Pegulinoj rođendanskoj temi o vožnji od čitavih 500 milimetara može vidjeti da vlasnika KTM LC4 640 Adventure ima dovoljno za druženje, a mehaničar u usponu Makazica je to predložio, otvorio sam ovu temu, te molim sve vlasnike navedene dvokolice da se "upišu" i po mogućnosti navedu godinu proizvodnje.

2004.

Pozdrav,
Tiki

 
Prvi!  :D

Evo, učlanjujem se u klub vlasnika LC4 s velikim...
Pozdravljam druga po oružju Tikija, i napokon realizaciju onoga o čemu smo pričali još prošle godine. (y)

2000. g.
 
Da odmah započmemo s aktivnostima kluba. :mrgreen:

Osim članova foruma za koje znamo da imaju mali ADV (da ih sad ne navodim, javit će se sami), postoji još tih motora u RH:

Prošlo ljeto se prodavao jedan sivi 2002 g. (ako se ne varam), u Brelima, gospodin Perica. Oglas je bio na stranicama Moto-Špice. Nažalost nisam zapisao broj telefona, pa sam tome izgubio trag. (Moto-Špica, pomoć?)

Očekujem i javljanje člana foruma koji ima 660 Rally Raid... :slinavac:
Nadam se da Tiki nema ništa protiv.

 
pegula said:
Nadam se da Tiki nema ništa protiv.

Ovo su pravila "kluba":
Vlasnici LC4 s velikim se moraju "upisati" ovdje. Ako to ne učine, bit će kažnjeni primanjem PP (s pozivom). :)
Mogu se "upisati" i svi drugi, jedina razlika je što za njih nema kazne. :)



 
Kak ste znali da imam veliki......?

Moj:

100_3978.jpg


ili:

100_5173.jpg


Kako vam je draže........!

(y)
 
tiki said:
Ovo su pravila "kluba":
Vlasnici LC4 s velikim se moraju "upisati" ovdje. Ako to ne učine, bit će kažnjeni primanjem PP (s pozivom). :)
Mogu se "upisati" i svi drugi, jedina razlika je što za njih nema kazne. :)

šalji PP Žutom, on teško da bu naletil na temu

predlažem da svatko pri učlanjivanju upiše i koliko je km prošao od zadnje generalke  :mrgreen:
ja zadržavam status promatrača  (y)
 
clox:
predlažem da svatko pri učlanjivanju upiše i koliko je km prošao od zadnje generalke  :mrgreen:
ja zadržavam status promatrača  (y)

@clox:
I provokatori su dobrodošli. :D
 
pegula said:
Da odmah započmemo s aktivnostima kluba. :mrgreen:

Osim članova foruma za koje znamo da imaju mali ADV (da ih sad ne navodim, javit će se sami), postoji još tih motora u RH:

Pojavio se u oglasu jedan ADV u Velikoj Gorici. Pretpostavljm da je to bišvi motor od Plavekuće.
http://www.njuskalo.hr/enduro-cross-motori/ktm-adv-640-640-cm3-oglas-591600

Prošlo ljeto se prodavao jedan sivi 2002 g. (ako se ne varam), u Brelima, gospodin Perica. Oglas je bio na stranicama Moto-Špice. Nažalost nisam zapisao broj telefona, pa sam tome izgubio trag. (Moto-Špica, pomoć?)

Očekujem i javljanje člana foruma koji ima 660 Rally Raid... :slinavac:
Nadam se da Tiki nema ništa protiv.

Ovaj ja moj došao iz Zadra prvi vlasnik Lari iz Biograda  :jesus:motor prodajem radi žene zato je u oglasu  :LOL: kad me neko nazove pravim se da je prodan  :LOL:
 
pegula said:
[quote

predlažem da svatko pri učlanjivanju upiše i koliko je km prošao od zadnje generalke  :mrgreen:
ja zadržavam status promatrača  (y)


I provokatori su dobrodošli. :D

Jel me netko trazio  :mrgreen:
 
clox said:
predlažem da svatko pri učlanjivanju upiše i koliko je km prošao od zadnje generalke  :mrgreen:

Clox, nemoj tako ostro.

clox said:
predlažem da svatko pri učlanjivanju upiše i koliko je m prošao od zadnje generalke  :mrgreen:

Evo, ispravljam Cloxov prijedlog vodeci se novim izvjestajima s voznji.  :hehehe: :bojimse:
 
pegula said:
Da odmah započmemo s aktivnostima kluba. :mrgreen:

Osim članova foruma za koje znamo da imaju mali ADV (da ih sad ne navodim, javit će se sami), postoji još tih motora u RH:

Pojavio se u oglasu jedan ADV u Velikoj Gorici. Pretpostavljm da je to bišvi motor od Plavekuće.
http://www.njuskalo.hr/enduro-cross-motori/ktm-adv-640-640-cm3-oglas-591600

Nije taj bio moj. Moj jedan je udomljen u Varaždinu, a drugi u Koprivnicu...

Ja se upisujem kao podupirajući član, može? A i imam još dijelova za LC4 bar za 1/5 motora.
 

Taj tvoj sam htio kupiti, sve sam dogovorio s bivsim gazdom, poceli smo pricati kako da mu posaljem kaparu, i onda mi je lik rekao da je sve to ok, ali da je neka ekipa kranula iz Zagreba s kombijem, pa ako oni ne kupe...  :LOL:
jbga, za dlaku si bio brzi.
BTW svidja mi se mali adv., godinama ga vijam, ali nikako da se nadjemo.  :wink:
Drago mi je da postoji ova tema, pratit cu je s gustom!
 
Alera Dugi said:
Taj tvoj sam htio kupiti, sve sam dogovorio s bivsim gazdom, poceli smo pricati kako da mu posaljem kaparu, i onda mi je lik rekao da je sve to ok, ali da je neka ekipa kranula iz Zagreba s kombijem, pa ako oni ne kupe...  :LOL:
jbga, za dlaku si bio brzi.
BTW svidja mi se mali adv., godinama ga vijam, ali nikako da se nadjemo.  :wink:
Drago mi je da postoji ova tema, pratit cu je s gustom!

Ima jedan u Du na prodaju
 
Alera Dugi said:
Taj tvoj sam htio kupiti, sve sam dogovorio s bivsim gazdom, poceli smo pricati kako da mu posaljem kaparu, i onda mi je lik rekao da je sve to ok, ali da je neka ekipa kranula iz Zagreba s kombijem, pa ako oni ne kupe...  :LOL:
jbga, za dlaku si bio brzi.
BTW svidja mi se mali adv., godinama ga vijam, ali nikako da se nadjemo.  :wink:
Drago mi je da postoji ova tema, pratit cu je s gustom!
baš mi je žal kaj smo te preduhitrili  :mrgreen:
 
Pa veliš da je oglas samo radi žene i da se praviš da je već prodan.
Analogno tome, nije ti do reklame.
 
Branko-ST said:
Stanje,cijena?

Cijenu i godinu provjerim sutra ali mislim da nije stariji od 2-3 godine Koliko znam u odlicnom je stanju Covjek je kupio gs 1150 a ima i mxv 450 pa mu je ovaj motor "visak" i to je razlog prodaje