Mali KTM Adventure ("klub" vlasnika LC4 s velikim spremnikom goriva)

tiki said:
Da.
Bio sam na moru, trenutno sam doma, trebam riješiti osiguranje za jedno prometalo i za dva sata krećem dalje, ovaj put u močvaru ili na jezero, što već u Slavoniji imaju pod kraticom K.R.
Mislim da ću u Iloku večeras popiti malo bijelog vina.

Ne može se. Probali.
Možeš stić jedino ako voziš cestom.

 
Pozdrav ekipa
Ima jedno mjesec dana da sam kupio ktm-a adventure 2007 to je moj prvi ktm i imao sam tisucu sumlji pitanja i svega puno mi je pomogao sa savjetima mislav iz enduro lab, bajk ima sad 32000km ja sam napravio 2000 vecinom enduro vožnje i jednodnevnih izleta. Bajk se ne može usporediti s yamahom xt koju sam prije imao.
E sad htio bih neka unapređenja na motoru i procitao sam da svi uklone sas i epc sistem s motora i na adv forumu sam pročitao prednosti toga al nemogu nac kako se to radi pa ako bi mi neko objasnio ja bi to sam uradio?
Jedno veliko hvala Mislavu za svu pomoć.
 
ivan-mkduhovi said:
E sad htio bih neka unapređenja na motoru i procitao sam da svi uklone sas i epc sistem s motora i na adv forumu sam pročitao prednosti toga al nemogu nac kako se to radi pa ako bi mi neko objasnio ja bi to sam uradio?
Jedno veliko hvala Mislavu za svu pomoć.

Na istom forumu imas sve do u detalje opisano i popraceno sa fotkama i shemama.

Mislava ti inace ekipa zove velecasni.
Covjek se zavjetovao na celibat i beskompromisnu pomoc svima koji kupe tesku mehanizaciju.
A bavi se i uzgojem ukrasnog sobnog bilja al to te vjerovatno ne zanima.
 
Dadu33 zovu velecasni!!
Mene zovu Akademik!

Molim te, Decimala, usvoji to jer se ovakvi propusti vise nece tolerirati!!
 
EnduroLab said:
Dadu33 zovu velecasni!!
Mene zovu Akademik!

Molim te, Decimala, usvoji to jer se ovakvi propusti vise nece tolerirati!!

Usvojeno!
Moja isprika do svih infinitezimalnih djelića.  :mrgreen:
 
Ima l' admina?
Da preseli ovo u oldtimere ili neku ropotarnicu povijesti.

Malog s velikim nek' ostavi ili premjesti u temu mazohizam i ostale dijagnoze.

Fala.
 
"Već" drugi dan ove godine sam proveo na mopedu, slučajno sreo Protectora, pa imam i fotku za uspomenu.  :mrgreen:
 

Attachments

  • PJezero.JPG
    PJezero.JPG
    91.5 KB · Views: 219
To je Preloško jezero (koje se prije zvalo Dubravsko).
Prošao sam pored njega više puta, ali tek sam sad od Protectora naučio da se može voziti po kruni nasipa.