Mali KTM Adventure ("klub" vlasnika LC4 s velikim spremnikom goriva)

Situacija
kako zivim uz more cilu godinu se vozim i sad kad je hladnije motor nece starta na alnaser.. na kick starter bez problema.. baterija nova stavljena prije 3 dana... alnaser vrti ljepo i sve al nikako da upali a kad je vruc motor bez problema na botun upali
e sad sto da ucinim da pali na botun non stop?
 
ivan-mkduhovi said:
Situacija
kako zivim uz more cilu godinu se vozim i sad kad je hladnije motor nece starta na alnaser.. na kick starter bez problema.. baterija nova stavljena prije 3 dana... alnaser vrti ljepo i sve al nikako da upali a kad je vruc motor bez problema na botun upali
e sad sto da ucinim da pali na botun non stop?

zovi makazicu
 
NAPREDAK
oćistio senzor neutrala i  kondezator motor iako mi se cinilo sve 5 testira sam kondezator kao što piše u manualu i ostavio motor neka 2 sata i motor je normalno upalio...
sad cemo ostaviti preko noći pa vidit.
 
Branko-ST me nekako uspio uvjeriti da mu slikam moped, kao da nema dosta slika KTM-a na livadi, pa sam preslagivao kutije da ga uspijem izvaditi iz spremišta, oznojio se, jer sam se obukao i da ću krenut, al' struje u bateriji nije bilo, pa sam se malo vozio, pa sam se još malo vozio po noći i premrzao se ... valjda te vibracije od LC4 što rješavaju kamenčiće u bubrezima ujedno isključe i ono malo pameti koliko imam ...

 

Attachments

  • I_tak.PNG
    I_tak.PNG
    964.9 KB · Views: 164
  • Like
Reactions: enduro
Dečki,

skupljam peneze da kupim klijet, jer teško je biti Zagorec u dijaspori (u Prigorju), a klijet nemati, pa se spremam drugi tjedan oglasiti prodaju:

KTM ADVENTURE 640 + aluminijski koferi s nosačima + bočne torbe + sitnice

Prodano ... novi vlasnik je na putu kući ....
 
Last edited:
Pozdrav svima, 640 adv 2007
Molio bih pomoć gdje da nađem bočnu nogaru da odgovara, da nisu potrebne preinake,varenje...
Puno hvala !
 
Pozdrav svima, 640 adv 2007
Molio bih pomoć gdje da nađem bočnu nogaru da odgovara, da nisu potrebne preinake,varenje...
Puno hvala !
Ja je imam na svome i nikako nisam zadovoljan. Morat cu je produzit.
 
Jel zna itko gdje je nestala KTM hrvatska grupa na Facebooku? Do nedavno sam cesto pratio sta se prodaje i sad vidim da je vise nema. Jel zna netko da li je obrisana?