Mali moto i KTM

BlackBull

Member
bio sam pričao sa gosp. Ronaldom u vezi KTM-a i rekao je kako će najvjerojatnije od druge godine bit ovlašteni serviser za KTM i da će ih prodavat

sad će i KTM dobit dobrog servisera u Ri :cool:
 
šta nije i moto matušić ovlasšteni uvoznik za ktm u rijeci?
 
neznam dal je uvoznik ali dealer i serviser je
 
Nije nish od toga,kaže da je odustao od ktm-a jer kao da ima previše reklamacija i da mu je stalno bio pun servis.sad ih više ne prodaje,ni servisira.

ima marcel ktm-a,ali u njega baš i nemam povjerenja
 
to su možda njegove želje da bude diler ktm, jedini ovlašteni diler i serviser za primorsko goransku županiju je Marcel
 
mogu biti i dva kao što je slučaj kod japanaca ali moto špica koji je uvoznik vjerojatno ima takvu politiku, prije je bio matušić koji je izgubio zastupništvo a sad je marcel
 
neznam,on mi je tak rekao,a mislim da ne bi lagao za tak nešto... ja samo prenosim to što je rekao,nish drugo...
 
ja pak vjerujem vise marcelu nego malom motu. ma ustvari, sve je to isto, servise si sam radim, barem znam na cemu sam :wink:
 
meni u malom motu kaj god su radili napravili su dobro,jest da baš puno i nisu radili jer skoro sve radim sam i uvijek možeš gledat dok on radi na motoru što i nije baš slučaj sa serviserima,a to je dokaz da te ne misli syebat,a za marcela sam svašta čuo...

jedino zbog garancije je dobro prve dvije godine ga vozit u servis
 
BlackBull said:
meni u malom motu kaj god su radili napravili su dobro,jest da baš puno i nisu radili jer skoro sve radim sam i uvijek možeš gledat dok on radi na motoru što i nije baš slučaj sa serviserima,a to je dokaz da te ne misli syebat,a za marcela sam svašta čuo...

jedino zbog garancije je dobro prve dvije godine ga vozit u servis
ktm nema 2 godine garancije :)
gilera ima, ali nisam siguran da je marcel ikad imao gileru
 
marcel nije imao nikad gileru

šta nema?ja sam pročitao negdje da ima 2 god. garancije,bit će da kriva informacija. my bad :?
 
BlackBull said:
marcel nije imao nikad gileru

šta nema?ja sam pročitao negdje da ima 2 god. garancije,bit će da kriva informacija. my bad :?
Ima ktm garanciju 2 godine svugdje po europi, kao i svi ostali motori. a posto mi nismo u europi.... :|