Mali savjeti za motoriste

Zasto ga nebi mogao vozit??? Pa blokiran je upravo iz tog razloga da se moze vozit sa A2
Takav je zakon
spadaju:
- motocikli sa ili bez bočne prikolice čija snaga ne prelazi 35 kW i čiji omjer snaga/masa ne prelazi 0,2 kW/kg, a ne potječu od vozila čija je snaga dvostruko veća i više

 
  • Like
Reactions: Nino777
Ne znam šta je je to bilo s Petrom Sanader ali po ocu njenom bi rekao da nije do štednje 😁
Ali kad si spomenuo štednju ja se odmah sjetio Arsena Bauka 😁
Znaš kad su pitali Sanadera da objasni odakle Petri miljun eura na računu.
On in je reka;"Pa ušparala,odakle drugo" 🤣🤣
 
Ko ga je...,neka trune u zatvoru ali pogledaj ovaj video što sam stavio,mora mu se priznati da je imao stila i da je bio frajer 🤣
Je zna je dobro novinarima stavit 🤣 Činjenica stoji da je Petra živila u najelitnijem dilu Hollywood-a na račun poreznih obveznika...
 
  • Like
Reactions: Dene
bas neki dan vidio u živo đukicu 390.. sladak je al fakat malo izgleda... koliko sam citao super motorcek...al fakat malo izgleda
 
Ko ga je...,neka trune u zatvoru ali pogledaj ovaj video što sam stavio,mora mu se priznati da je imao stila i da je bio frajer 🤣
Ma je, super je lik, prava faca, ono baš pojam fraera u nas, zato smo ga i birali.
 
Punjač akumulatora

Evo i Lidl nudi brzi spoj i dosta jači punjač za sasvim pristojne novce 👍
 
Koja je razlika izmedju punjaca akumulatora za aute i za motore? Ako je 12V i MAX 10A nema sta biti prejak. Znaci struja punjenja je MAX 10A a sve ispod toga punjac regulira.
 
  • Like
Reactions: cadjo
da ali "pametni" punjač ima poseban program za moto akue i auto akue i nije običan ispravljač odnosno punjač, nego regulira struju, napon i proces punjenja i ne puni moto aku malog kapaciteta od 6 Ah sigurno sa 10A..
 
  • Like
Reactions: xkovax and ODST