Mali savjeti za motoriste

sa cime ocistit smolu,koja je pala na vizir motora?
Ja bi to odma "napao" sa wd40, pogotovo ako sunce to nije vremenom upeklo za vizir, al kazu i da nivea ili slicna krema to moze uklonit. Sa WD40 nebi (mozda iz neznanja) ostavio papiratu maramicu natopljenu sa WD40 preko smole dulje vrijeme ako se smola zapekla na suncu pa je tvrda (na viziru), ali sa kremom za ruke se nebi toga bojao i ostavio bi kremu preko smole i dulje vrijeme, ona sigurno ne moze ostetit vizir. Pa ako krema i ne skine, nema stete sigurno.

Ukratko, probao bi WDom odma obrisat, ako ne ide, krema mozda omeksa smolu da se ukloni veci dio, WD poslije toga, pranje sa charlijem ili nesto slicno da se odmasti od WD-a i kreme.


Al pratim, mozda postoje puno bolja rjesenja
 
  • Like
Reactions: infinity
Svaka čast.
Zbog takvih ni nema previše novih aktivnih članova.
A i ja uopće gubim volju da išta više tu komentiram.
Samo neka vrijeđanja, sprdnje i poniženja... Ošli i bikeri u kurac, kao i ovaj cili svit.


Pravi bajkeri napisu na njegovu izjavu hahahah i odu se isplakati sami da ih nitko ne vidi, pravi bajker ne pokazuje osjecaje.
 
  • Love
  • Like
Reactions: ODST and go-go
Svaka čast.
Zbog takvih ni nema previše novih aktivnih članova.
A i ja uopće gubim volju da išta više tu komentiram.
Samo neka vrijeđanja, sprdnje i poniženja... Ošli i bikeri u kurac, kao i ovaj cili svit.

oprosti ti si veći biker..
 
Smolu, bube, macke i ostalo sa vizira/maske/fara/kacige skidam odmah nakon voznje kad parkiram u garazu i to sa nekom polirkom u spreju...
 
jedno pitanjce ako netko zna...koliko su pouzdani TPMS setovi šta se mogu uzet za oko 50 Eura na Motei npr.
Nije velik izdatak za nadogradnju ako je korisno, a sve je na baterije ne dira se instalacija...
 
jedno pitanjce ako netko zna...koliko su pouzdani TPMS setovi šta se mogu uzet za oko 50 Eura na Motei npr.
Nije velik izdatak za nadogradnju ako je korisno, a sve je na baterije ne dira se instalacija...
Žali Bože novaca. Osobno mišljenje koje nije ni na koji način vezano za stvarne osobe i događaje.
Nisam pristaša extra dodataka na volanu.
A kapicu kad vidi koje dijete neće dugo izdržat a da ne uzme i stavi na bicikal.
Hmmm veličinom mi ide na to da treba balansirati kolo.
Iako ne isključujem homologaciju uređaja na STP-a. Kolio ono košta homologacija?
 
jedno pitanjce ako netko zna...koliko su pouzdani TPMS setovi šta se mogu uzet za oko 50 Eura na Motei npr.
Nije velik izdatak za nadogradnju ako je korisno, a sve je na baterije ne dira se instalacija...
Identičan na Aliju 30$.:cool: