Malo edukacije!

Sledgehammer said:
No, no... reci!!! Neće Ti jezik otpasti...

Ma i Aprilia ima popuste.... ja sam kupio svoju po zimi, za 42.000 kuna (tada sniženje cca 10.000 kuna od tadašnje pune cijene), da bi u svibnju-lipnju opet skočila na 49.i nekaj sitnog...

Isplati se čekati i pričekati.

to je tada stvarno bila doba kupnja  (y)

odoljeva scarabeo500 i danas , da je i on 40000 , bio bi opak xcitingov takmac za titulu dobre ili ti ga best buy kupnje  :misli:
 
Eladio said:
to je tada stvarno bila doba kupnja  (y)

odoljeva scarabeo500 i danas , da je i on 40000 , bio bi opak xcitingov takmac za titulu dobre ili ti ga best buy kupnje  :misli:

Scarabeo 500 je danas isto 42.000 kuna (cca), ali je fora što je to nova linija koja sa mojim nema previše veze. Moj je promaknut u oznaku "500 GT", i košta i opet cca 49.000 kuna, a ova nova kopija Beverlyja, bez puno toga što je imala prethodna (moja) linija, ima istu cijenu kakvu je imao i moj.
 
alfred stokes said:
Ajd fino preskoči teme o kojim nemaš pojma ;)
Ispast ćeš pametniji

Kvaliteta Grand Dinka 250  (iz prve ruke, a ne ovakva glupa naklapanja) je neupitna (y)
Izgled je možda diskutabilan :mrgreen: , ali dat 8000+ kn više za digića jer je ''lep ko greh'' je za mene bedastoća

Skuter je jako udoban i kvalitetan (meni izgleda kvalitetniji od beverlya kojeg je frend imao kad i ja dinka)
Plastika je kvalitetnija, a servisi jeftiniji
Plus mu je i ogroman bunker, integralna kočnica (odlična stvar) i jako dobar pogonski agregat
Uz ovu akcijsku cijenu od 25000 kn nema konkurencije

Kolega, hvala na podršci    (y)
 
pak said:
pa neki dan sam uša u dučan i ženska kaže 25 000kn grand dink 250 i da ih ima dosta,a bet/wina250  nema.

To sam i rekao... ljetni popust.
 
Sledgehammer said:
Scarabeo 500 je danas isto 42.000 kuna (cca), ali je fora što je to nova linija koja sa mojim nema previše veze. Moj je promaknut u oznaku "500 GT", i košta i opet cca 49.000 kuna, a ova nova kopija Beverlyja, bez puno toga što je imala prethodna (moja) linija, ima istu cijenu kakvu je imao i moj.

znam.. GT mi je interesantniji cak , :shock: , tako da sam na taj i mislio  (y)

iako je xciting bas ono sto zelim od skutera, , tako da ..  :mrgreen:
 
Baš ono što želiš od skutera...?

Mada ne kužim što pod time podrazumijevaš, jer smatram da u baš svakom segmentu drugi znaju i imaju bolje (osim cijene).

Jedino ako misliš da nigdje nećeš dobiti toliko "puno" skutera za toliko "malo" novaca, onda kužim što želiš reći...
 
Sledgehammer said:
Baš ono što želiš od skutera...?

Mada ne kužim što pod time podrazumijevaš, jer smatram da u baš svakom segmentu drugi znaju i imaju bolje (osim cijene).

Jedino ako misliš da nigdje nećeš dobiti toliko "puno" skutera za toliko "malo" novaca, onda kužim što želiš reći...

hehe, mozda malooo bolje , nebitno bolje, a dosta skuplje, bitno skuplje jeli  :mrgreen:
 
Mi brijemo a Brum se negdje skriva... a radi se o njegovoj guzici.

Svi ti starci su...  :jesus:
 
alfred stokes said:
Ajd fino preskoči teme o kojim nemaš pojma ;)
Ispast ćeš pametniji

Kvaliteta Grand Dinka 250  (iz prve ruke, a ne ovakva glupa naklapanja) je neupitna (y)
Izgled je možda diskutabilan :mrgreen: , ali dat 8000+ kn više za digića jer je ''lep ko greh'' je za mene bedastoća

Skuter je jako udoban i kvalitetan (meni izgleda kvalitetniji od beverlya kojeg je frend imao kad i ja dinka)
Plastika je kvalitetnija, a servisi jeftiniji
Plus mu je i ogroman bunker, integralna kočnica (odlična stvar) i jako dobar pogonski agregat
Uz ovu akcijsku cijenu od 25000 kn nema konkurencije


Onda čovjeku predloži da si kupi jawu iz 76god.......a ovima koji furaju po gradu dostavu daj isto takve motore pa ih pitaj jesu li izgurali 30 tkm......to je motor za koji se može reči da cilja na ljude koji su plitkog đepa i taj motor moraju uzeti a oni koji mogu nekako iskombinirati koju kunu više uzeli budu i ono što im je lijepo oku....
 
:LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :misli:

nisam izdržao...morao sam ovo staviti.

http://video.yahoo.com/video/play?ei=UTF-8&p=bet%26win+kymco&b=2&oid=339eaf7b466d799a&rurl=route66cycleworld.com&vdone=http%3A%2F%2Fvideo.yahoo.com%2Fvideo%2Fsearch%3Fei%3DUTF-8%26p%3Dbet%2526win%2Bkymco
 
Gle, ima u tom videu malo više od puke zajebancije, mada je snimljen kao reklama sa ciljem zajebancije, ali redatelj je na pravom putu... između ostaloga, ima i shvaćanje o prednostima i manama određenih stvari, onim istim stvarima koje neki ovdje nikada nisu i neće shvatiti, pa tvrdoglave tupe samo jedno i ni milimetra od toga...

Možda te guba face i jesu nekaj skužili, svaki za sebe, a s vremenom će vjerojatno skužiti još podosta toga. Možda i se i opet zamijene, tko zna... svatko traži svoj put, i odabire ono što mu odgovara. Što onom drugom ne daje pravo da ga vrijeđa ili mu nešto nameće. Što je, na žalost, i ovdje bila nerijetka slika. Napominjem "bila", nadam se da neće biti više...
 
ja sam na tom putu.. previse je prednosti skutera da ih zanemarim  :oops:  :mrgreen:
 
panthera said:
Onda čovjeku predloži da si kupi jawu iz 76god.......a ovima koji furaju po gradu dostavu daj isto takve motore pa ih pitaj jesu li izgurali 30 tkm......to je motor za koji se može reči da cilja na ljude koji su plitkog đepa i taj motor moraju uzeti a oni koji mogu nekako iskombinirati koju kunu više uzeli budu i ono što im je lijepo oku....
Imao sam grand dinka 250
28000 km
Mašina - ko urica
Plastike - savršene

Prodao sam ga (prijatelju) jer sam uzeo motor (pravi na brzine :D )
Kymco je itekako postao brand name marka sa poznatom kvalitetom
Samo očito ima još padobranaca koji nemaju pojma o moto industriji, al znaju pljuvat ;)
 
BRUM!

Ti jednostavno moraš kupiti Grand Dink  (y)

ali prije nego odlučiš ipak pogledaj ovaj video :)

http://video.google.com/videoplay?docid=-2239058359538196562&q=gilera+nexus


Nego pa reci ti sam što si odlučio?
 
Nexus, X8, X9... bojim se da bi mu tu jedino X9 došao u obzir.
 
Nakon malo gledanja, čitanja i uzbudljivog praćenja ostalo mi je samo da odem do dućana i probam barem sjediti na nekom od slijedećih modela:

- Aprillia Atlantic 250
- Kymco Xciting 250
- Malaguti Madison 250 (servisna podrška  :misli:?)
- Piaggio X8 250
- Piaggio X9 250

Cijenovno su prilično blizu, isto tako i po motorima i snazi, ali postoje razlike u veličini kotača i kočnicama, odnosno gabaritima i izgledu uživo.

Pucajte dalje...
 
Ako ideš, odi sa ženom...

Sve mi se čini da ćeš odabrati ono što nema veze niti sa jednim od zadanih kriterija iz uvoda u temu... već se rukovodiš isključivo dizajnom.
 
Sledgehammer said:
Ako ideš, odi sa ženom...

Sve mi se čini da ćeš odabrati ono što nema veze niti sa jednim od zadanih kriterija iz uvoda u temu... već se rukovodiš isključivo dizajnom.

Pokaži ženi nexus  (y)
 
Nexus je definitivni meni najljepši, ali mislim da ipak ne...

Žena ne voli skutere, mada mi se čini da kada se bude probala smjestiti u ta udobna sjedala..., promijeniti će mišljenje, siguran sam.

I mene je fascinirao Sledgov Scarabeo s udobnošću sjedala, a namučio sam se malo  prateći ga po obilaznici. Ide ta njegova bjež buba... :LOL:

2Sledge
- a kaj sad to znači, kaj ovaj niti jedan ne valja. Ako su mi 500-tke preskupe, a ove su nekakav kompromis cijene i snage, koji to kriterij ne zadovoljavaju  :misli:
- a jel to nekaj loše ako želim da mi se prometalo svidi svaki put kada hoću sjest na njega  :shock:

Daj mi to malo objasni ... :?
 
Iznenadio bi se kako je nexus udoban!

Govorim ti to jer ga imam pa znam....brijem da je to jedini skuter sa dušom motora....imaš test u časopisu "MOTORI" .

Inaće kupi si motor za koji ti misliš da je najbolji i koji ti se sviđa,na koncu konca ti sjediš za volanom i ti ga budeš gledao svaki dan.
Po meni je najbolji izbor piaggio motori (Bev,Nexus,piaggio x8-x9) zato što je servisna mreža najača i najbolja u HR jer kad nekaj ode pa u 7mj moraš čekati do 9mj onda se možeš samo tješiti!

Inaće za tvoju visinu je OK X9,ima mi ga frend koji je koji cm viši od tebe i super je zadovoljan njime.