Malo smo se zezali pa i uslikali... Ja malo stunt-ovao...

hmm vrlo mudro bez kacige, volim kad su ljudi sigurni u sebe :misli:
 
Dobro ti ide (y)
ali zivo sa kacigom, da kasnije nebi bilo jao meni 8)
 
Taman htjedoh reči, glupo i djetinjasto. Ako je več stunt, onda obavezno kaciga.
To je ljepo naša Teya u svojoj priči složila u jednoj rečenici "Ovo je jedna od mojih rjetkih slika na motociklu bez kacige"
 
Te slike bez kacige su od ranije. U poslednje vreme nesmem ni da pridjem motoru bez kacige, jakne, rukavica... A te slike sa kacigom su od skoro!
 
Znam da je bedasto pitanje, nakon tolikih opaski, ali kaj je lakše stuntati bez obleke ili .... ?????
Uglavnom, nije baš dobar primjer mlađim i nadobudnim vozačima gledati ove naočigled jednostavne stuntove i da ne treba kaciga i jakna..... Oni neznaju da to nije prvi izlazak na cestu.  :palacdolje:

Inače, svaka čast  (y)
Dobro zgleda
 
Shoky said:
2. fotka mi je baš (y)
I daj metni kacigu... :palacdolje:

to i ja kažem,  :wink:
 
Tinca said:
Slazem se s tobom  (y)

Puno je lakse stuntat bez kacige jer ti je veće vidno polje i imas bolji feeling...Jos u mom slučaju je to skuter s kojim se ne ide nesto prebrzo...Znam da mozes nezgodno pasti,ali ako ga vec imas u malom prstu i znas se docekat tesko ces pasti bas na glavu  :?
Mozes i sa kacigom al kazem,puno je lakse bez...Zato si ja stavim kacigu poluotvorenu bez brade pa vidim sve "dole"  (y)
 
mask te kacige su gej...:mrgreen:

nosi kacigu i nemoj se zajebavat, bez obzira što imaš sve u malom prstu...a znam da imaš...jer ćeš inače za kaznu opet spavat u prikolici pod zvijezdama :LOL:
 
bruno said:
mask te kacige su gej...:mrgreen:

nosi kacigu i nemoj se zajebavat, bez obzira što imaš sve u malom prstu...a znam da imaš...jer ćeš inače za kaznu opet spavat u prikolici pod zvijezdama :LOL:

Mogu ti reci da je bilo gadno  :mrgreen:
 
meni u kombiju u vreći nije bilo baš veselo...a kako je bilo tebi...neću ni razmišljati...:mrgreen:

a tek Zwer? ja mislio neki leš...:LOL:
 
Kaciga ljudi!!! :misli: Neznam meni se jedino gušt vozit na skuteru sa poluotvorenom kacigom
al na jači motor obavezno integralka.  (y)