Malossi 269 leader??

Jandro said:
nitko nije dao odgovor na ovo?
kak tolka kubikaža i za leadera? bar tak pise
a fizicki nemoguce bez radilice druge
izgleda da nije to za leader,to je greska na onoj stranici,to je za quasar jer je ista slika kao i kit malossi 269 za quasar...
 
malaguti said:
ohoho uzeo si malossi glavu,daj nabaci slike i kazes uzeo si malossi cdi? nadam se da si uzeo zeleni jer zeleni je sa kodom...


Zeleni oznaka 5512341


Samo sam ovu sliku slikao, jos nije montirano, uzeo sam si novi (stari) auto, del sola Vti pa imam dosta troskova da ju dovedem u ok stanje, zasad motor malo čeka toplije vrijeme.
 
ogrosic said:
Zeleni oznaka 5512341


Samo sam ovu sliku slikao, jos nije montirano, uzeo sam si novi (stari) auto, del sola Vti pa imam dosta troskova da ju dovedem u ok stanje, zasad motor malo čeka toplije vrijeme.
iskreno ja glavu nebi uzimao,ali dobro ako si imao novca i ako si zelio onda zasto ne (y)
ali mi je zanimljiv cdi,gdje si ga kupio i koliko novca?
 
takav malossi cdi sam ja imao na vxr-u,brijem da je oko 1500kn bilo kod nas...
 
vidim da je vani cca 180e,ti si imao serijskog vxr-a? kakvi su dojmovi bili kad si stavio taj cdi?
 
malaguti said:
vidim da je vani cca 180e,ti si imao serijskog vxr-a? kakvi su dojmovi bili kad si stavio taj cdi?

bio je gore malossi vario,malossi cdi i naravno serda :LOL:

iskreno ja sam ga uzeo kad je vec to bilo gore tako da nisam kuzio neku razliku,al sam cuo da je to dobro kad je npr motor skroz sreden il da bolje drzi tu svu elektroniku..iskreno neznam...mozda malo glasnije radio?? :misli:neam pojma

raspitaj se kod nekih znalaca koji rade jer nema ih puno,da je ekipa to montirala gore..makar to cas posla,taj đek je velicine ko kutija cigareta i samo maknes stari i prispojis taj novi..
 
znam da je to plug&play i to onaj zeleni jer je sa kodom,crveni ne...
navodno na tuniranom skuteru vise znaci,brze dize okretaje i valjda se vrti vise do 2000okr :shock: :shock:

ja sad imam "viska" 200e pa sam mislio uzeti cdi,ali sam za sad odustao,idu novci za RC car :mrgreen: :mrgreen:
 
mozes mi izmjerit na toj glavi koliki je usis,ne moras sa sublerom,uzmi obicno ravnalo,znaci "visinu" i "sirinu"
evo kako sam oznacio na slici...
 
Iz dosade da ovu temu ozivimo

Samo bmw M5 zna sto prica sto se tice razlike izmedu Leader i Quaser...

Ja san ima vxr-a skinija leader masinu kupija Quaser i namontira prispoija zice i pali...
Postoji jedan problem o kojem sad prvi put progovaran ko je kod posle ugradiva Quaser masinu na runnera ima problem sa strujon odnosno sa punjenjen akumulatora novi 2 miseca i nece da pali... niko od nas se nije s tin igra 90% njih i nezna a ja san svoje rasproda

Usporedivati Leader i Quaser je ludost Quaser je tehnicki bolje rjesenje 100% sto je bmw M5 pisa uzet cu samo anaser...

Opet se vracan na uvazenog clana bmw M5

leader hod klipnjace 48,6mm
Quaser 250 60mm
Quaser 300 63mm

Jedino kako se navedeni Malossi 269 kit moze ugraditi u Leader masinu je da kupite Kubler kit 250 klip i cilindar ostavite za suvenir i kupite Malossi 269... Jedino na taj nacin imat ce te 60mm hod i uvjete za Malossi kit (y)