malossi ili polini kit?

MHR replica
Nardo
19 frga
Malossi usis
Preradeni blokovi i cilindar
malossi primar i sekundar
multivar
delta clutch
i ostale sitnice

Ugl. mjereno autom ide 125 ;)
S tim da renato ima 45 kg  :jesus:
 
vi se maximalno zaljepili za gus... a čovek oće alu s jednom karikom ali opet da mu ne potrga sve živo

ja mislim da bi za njega bilo super sve komplet MHR (ne team), stim da bi se, pošto se radi o minareliju, trebao uzeti overange prijenosa i to upotpuniti sa deltom...

frga phbl 22 iz malossi pakiranja i usis VL 14

i nemoj te mi sad da mu je 19 dosta jer nije (y)
 
Onda mhr replica,nardo (bolje nego mhr replica), ja bi onda preporucil ovaj setup koji renato93 ima
i naravno radilica Tp ili malossi, svejedno ;)
 
Ceki said:
Onda mhr replica,nardo (bolje nego mhr replica), ja bi onda preporucil ovaj setup koji renato93 ima
i naravno radilica Tp ili malossi, svejedno ;)

A sta kazete na ovo
CYL. STAGE6 RACING 70CC MODULAR
malossi 2000 variator
Kevlar belt
21 delltoro
mhr racing clutch
tpr radilica
nardo auspuh

to je novi setup motora koji se radi(runner 04')..
 
moze i jaci spuh od narda, al i ovak je dovoljno duze ce racing trajat  :mrgreen:

na kvacilo mislis na deltu?
 
160R said:
moze i jaci spuh od narda, al i ovak je dovoljno duze ce racing trajat  :mrgreen:

na kvacilo mislis na deltu?

ne ja sam Glupan Nepismeni..
Mislim na Rms racing kvacilo..đ

mAda me hvata neki film da puknem sve stage 6 unutra..
Znaci kvacilo,variomat i mozda radilicu..
:)

Brija cisto
 
cijena je skoro ista a i kvaliteta,neces pogrijesiti bilo koji da uzmes (y)
 
Može mala pomoć, vidim da je tema stara al valjda vas ima još na forumu, Složio sam benellija 491 vodeno hlađenje (blok yamaha aerox), setup sljedeći:

TOP DUE+
ATHENA SPORT auspuh
Dellorto 19
Polini EVO filter zraka (još kombiniram stim, morat će izgleda manja gljiva gore, skuter će bit isključivo za Marof)
Polini EVO primar i sekundar
Polini Speedcontrol variomat
Malossi kevlar remen, rolice su mislim 3.5-3.7 grama, tako nešto...
Kuplung komplet sa remenicom Polini 3G
Radilica Polini EVO
Elektronika Mallossi
Usisne lamelice Malossi

...

Mislim da je to otprilike to.
E sad ovako, motor odlično prima gas, vrti se jako visoko, ali imam osjećaj ko da se prerano razvrti i ne ide kako mislim da bi morao ić, ko da su rolice prelagane pa mu fali da ga nešto povuče.
Druga stvar koja bi mogla po mojem bit je da je prijenos (primar i sekundar) preveliko opterećenje za ovaj kit i da zato teže vuče. Federi kuplunga i centralni su najtvrđi koji idu.
Ponavljam, motor fenomenalno prima gas, cukne jako i onda nakon 50 km/h postane malo trom.

Čime da se poigram, teže rolice, original primar prijenos...?
 
Vedran_ZG said:
Čime da se poigram, teže rolice, original primar prijenos...?

Pitanje, zasto se pored z750 uopce d*as sa skuterom?
 
R3nchi said:
Pitanje, zasto se pored z750 uopce d*as sa skuterom?
A zakaj ne?! Z je stalan, ovo je za gušt i zajebanciju...
 
Vedran_ZG said:
A zakaj ne?! Z je stalan, ovo je za gušt i zajebanciju...

ja nakon utucenih 1k € u svoj ex *ebeni runner i prodaje doticnog za 5k kn i dalje ne kuzim gdje je tu gust...
 
Vedran_ZG said:
Može mala pomoć, vidim da je tema stara al valjda vas ima još na forumu, Složio sam benellija 491 vodeno hlađenje (blok yamaha aerox), setup sljedeći:

TOP DUE+
ATHENA SPORT auspuh
Dellorto 19
Polini EVO filter zraka (još kombiniram stim, morat će izgleda manja gljiva gore, skuter će bit isključivo za Marof)
Polini EVO primar i sekundar
Polini Speedcontrol variomat
Malossi kevlar remen, rolice su mislim 3.5-3.7 grama, tako nešto...
Kuplung komplet sa remenicom Polini 3G
Radilica Polini EVO
Elektronika Mallossi
Usisne lamelice Malossi

...

Mislim da je to otprilike to.
E sad ovako, motor odlično prima gas, vrti se jako visoko, ali imam osjećaj ko da se prerano razvrti i ne ide kako mislim da bi morao ić, ko da su rolice prelagane pa mu fali da ga nešto povuče.
Druga stvar koja bi mogla po mojem bit je da je prijenos (primar i sekundar) preveliko opterećenje za ovaj kit i da zato teže vuče. Federi kuplunga i centralni su najtvrđi koji idu.
Ponavljam, motor fenomenalno prima gas, cukne jako i onda nakon 50 km/h postane malo trom.

Čime da se poigram, teže rolice, original primar prijenos...?

probaj na mojskuter forumu, veca koncentracija ''cunera'' neg ovdje

probaj sa ser getribom, ne znam kakav je polini speed control sto se tice gramaze, da je multivar u pitanju na ser getribu ide tako oko 3,5g +-
na kojim okretajima athena vrti?
 
Ne vrti athena, vrti Topperformances Due+, athena je auspuh... kad je sve bilo EVO gore, 3.5 grama rolice su bile gore i sve je funkcioniralo, sad kad je malo slabiji kit očito su prelagane... uzeo sam 4.0 i 4.5 pa ćemo isprobat i vidit, ako ne vratit ću sekundar stari, kombinirat pa će se doć valjda do idealnog rješenja...
 
pa spuh određuje okretaje na kojem ce se vrtiti kit, ako je spuhu najveca snaga na 10 džabe 2+ koje se vrti i 12 jer ga nema sta zavrtiti

opet je to pretesko za duzu getribu




 
igor86 said:
pa spuh određuje okretaje na kojem ce se vrtiti kit, ako je spuhu najveca snaga na 10 džabe 2+ koje se vrti i 12 jer ga nema sta zavrtiti

opet je to pretesko za duzu getribu
Ma ok, ak tak gledamo štima, nisam te skužio na prvu, al ovaj spuh je preporuka na taj kit, provjerio na više foruma stranih. Vrti se dobro, al se prebrzo razvrti, kupio sam rolice 4.0 i 4.7 pa ćemo kombinirat i i vidit. Ako tako neće bit dobro onda na redu prijenos stari...