Malossi store

mv_agusta

Active member
nadam se da se nitko neće buniti što malo reklamiram

od nedavno malossi ima svoj internet store, malossi store
znači ako vam treba neki malossi dio odete na internet odaberete šta želite date podatke i ako imate dovoljno para na kartici/paypal oni vam šalju dio doma

poštarina za hrvatsku je 22 eura

http://www.malossistore.be/PageDin.aspx?Page=Sped

 
pa ovo je super,za neke dijelove ce se isplatit dati 22e za postarinu i opet proci jeftinije nego ovdje,pogotovo ako uzmemo u obzir da kod nas nista nema ili se toliko ceka da je bolje otic u trst kome je blizu...mislim da cu ja slozit jednu narudbi prije pocetka sezone,remen,ulje,filter,disk plocice,rolice....pa ako se tko zeli pridruzit mojoj narudbi,dogovorit cemo nesto (y)
 
Ne zaboravite da ce i drzava uzet malo kuna sebi  :mrgreen:
 
nisam uspio naći podatak koliki je rok dostave, gledao sam neke stvari za nexus i piše
stock: poor

što bi značilo da su zalihe male ali ajde moj skut je stariji pa je možda zbog toga, uglavnom za neke djelove koje je kod nas nemoguće nabavit npr mhr flyscreen za nexusa se isplati sigurno za neke popularnije npr variomati za manje skutere možda baš i ne :misli:
 
zanimljiv mi je ovi cijenik naspram cijena u piaggiu...jako jako :LOL:
primjerice jedne pločice koje po ovom malossijevom katalogu koštaju 130 kn, u piaggia koštaju 260kn šta je DUPLO :shock: :LOL:

u svakom slučaju, ako ko bude radia neki group buy, nek računa na mene :D
 
pajo_patak said:
zanimljiv mi je ovi cijenik naspram cijena u piaggiu...jako jako :LOL:
primjerice jedne pločice koje po ovom malossijevom katalogu koštaju 130 kn, u piaggia koštaju 260kn šta je DUPLO :shock: :LOL:

u svakom slučaju, ako ko bude radia neki group buy, nek računa na mene :D
kao sto sam napisao,ja bi pred sezonu,tamo negdje 3 mjesec,narucivao remen,plocice,ulje,filter,rolice,vjerojatno bi uzeo i cdi i neke stvari za firefoxa,isto potrosni materijal,trebalo bi skupit novca pa se dogovorit (y)
 
malaguti said:
kao sto sam napisao,ja bi pred sezonu,tamo negdje 3 mjesec,narucivao remen,plocice,ulje,filter,rolice,vjerojatno bi uzeo i cdi i neke stvari za firefoxa,isto potrosni materijal,trebalo bi skupit novca pa se dogovorit (y)

ja bi sebi uzea set pločica i možda još neke sitnice pa mi je glupo naručivat sam za tako male cifre, i ne isplati se baš :? al super, meni nije nimalo hitno, pa kad budeš naručiva, lako ćemo se dogovorit  (y)

e da...prijateljski savjet...uzmi serijski remen...nemoj kevlara...iz iskustva ti govorim :mrgreen:
 
cuj bilo bi dobro kad budemo narucivali da budu imali sve,vidjet cemo jos,necemo nista dogovarati jer prvo treba novca skupit,jer ja nebi sitnice narucivao :mrgreen: samo cdi kosta 1500kn i gdje je jos ostalo...i obicno kad se tako puno ranije dogovara onda sve propadne :LOL: :LOL:
 
možda i ja skupim 100 ojra do 3 mjeseca pa padne taj sportski vizir, ćemo se ben dogovorit
 
ja vec gledam kako bi od vecih stvari kupio cdi za runnera i sekundar za firefoxa i onda jos potrosni materijal :D :D
 
ali samo malossi salje kod nas,e sad treba vidjeti jel tu ima dodatnih troskova i koliko su ili je to postarina 22e i to je to :misli:
 
sve 5

ali briga te, mislim da je i bolje tako

nemas zajebancije oko narucivanja, drugi narucuje za tebe, platis onoliko koliko pise na sipu, i to je to, ili cak jeftinije

po kojoj cijeni i s kojim popustom ce dobavljac nabavit to me ne interesira, glavno da su djelovi kod mene za 7 dana

:mrgreen:
 
biker4life said:
Carina? :misli: :misli:

Treba se raspitati. (y)

Po nekim mojim iskustvima...garant će i carina brk omastit..nema šanse da paket prođe sa novim dijelovima ,a da to ne carine... :palacdolje: :?
 
evo ga napokon malossi oversize disk za 6 rupa,dakle za novog runnera http://www.sip-scootershop.com/EN/Products/M6213073/Bremsscheibe+MALOSSI+fur+Gabel.aspx
super cijena (y)