Mast za visoke temperature?!

Heaven_Smile

Guest
Evo, trebalo bi mi na FZR-ki malo podmazat piksne unutar ExUP-a, pa me zanima di mogu nabavit u Splitu tzv. BAKRENU MAST. Navodno izdržava temperature od preko 1000 stupnjeva. Iša sam do Spičila, ali mi nije tija dat ni malo. Kaže da oni to ne prodaju, ali kao, u servisu imaju. Ma ni čajnu žličicu nisam uspija užicat!!!

Di je mogu kupit?
 
E to ti nije skupo probat cu se raspitat pa cu ti javi gdje ima.Jedino ako vec nisi nabavio
 
Bok. Imaš tzv bakrenu mast u Pevecu ( Jankomir ) kod alata. Nalaze se u malim posudicama gdje su i sva ulja za šivaće mašine i sl male aparate. 1 dcl cca 40 kn - mislim ??
Pozdrav
 
Heaven_Smile said:
Evo, trebalo bi mi na FZR-ki malo podmazat piksne unutar ExUP-a, pa me zanima di mogu nabavit u Splitu tzv. BAKRENU MAST. Navodno izdržava temperature od preko 1000 stupnjeva. Iša sam do Spičila, ali mi nije tija dat ni malo. Kaže da oni to ne prodaju, ali kao, u servisu imaju. Ma ni čajnu žličicu nisam uspija užicat!!!

Di je mogu kupit?

Idi opet kod njega i traži sprej SILKOLENE SLIPSIL koji je na istoj bazi sa bakrenim listićima , trebao bi koštati cca 70 kn.
M900
 
Imaš također u trgovina auto opreme koje prodaju Liqui Moly proizvode njihov Kupfer spray. To ti je isto na bazi bakra. Ja sam sa time podmazivao pakne na diskovima.