Master Bike 2008

Stormbringer

New member
Master Bike 2008, "Circuito de Albacete", Španjolska

Na jednom mjestu su se okupili najbolji, ali samo jedan će pobijediti! (y)

1. dan, Supersport - Honda CBR 600 RR, Yamaha YZF R6R, Kawasaki ZX-6R, Suzuki GSX-R 600 i prošlpgodišnji pobjednik, theTriumph Daytona Triple 675.

2. dan, 1000cc super-teška artiljerija - Honda CBR 1000 RR, Yamaha YZF R1, Kawasaki ZX-10R, Suzuki GSX-R 1000, MV Agusta F4 312 R i Suzuki GSX-R 750

3. dan (danas) - BMW HP2 Sport, Aprilia RSV 1000R Factory, Ducati 1098R i potpuno novi, KTM RC8 1190.

Tko će pobijediti? :shock:
 
- Supersport: Triumph Daytona Triple 675
- Superbike: Honda CBR 1000 RR - jer je pobijedila na drugim testovima
- Open: Ducati 1098R - jer ima daleko najveći moment i snagu u konkurenciji
 
Ninđa i KTM... (y)
 
Mislite li da je sve u mjerenju i da nema mita i korupcije? :LOL: :LOL: :LOL:

K tome, ako se ja dobro sjećam, uspoređuju se vremena svih motora, i dvocilindraša i rednih četverocilindraša pa tek onda ispada jedan pobjednik, ne? kako onda dijelite na dvije kategrije ove macane?  8)
 
dukac če biti na stazi najbolji, a za ostalo nemam pojma i Mv Agusta bi trebala na stazi biti dobro jer ako me pamčenje služi 2006 je imala najbolje vrijeme na stazi
 
yamaha
yamaha
aprilia
meni bi bilo ljepo da to tako zavrsi :mrgreen:
 
I..?  :misli:
 
Jel zna itko jel to završilo?..kako je prošlo?..evo tražim na netu al ne mogu nać, bio sam i na Motociclismo-voj
stranici ali ni tamo nisam ništa pronašao koliko ja kontam španjolski..
 
Vjerovatno
1. Triumph
2. Honda
3. Bmw

Objektivno (MP)
1. Suzuki
2. Suzuki
3. Ducati (možda KTM)
 
Stormbringer said:
Master Bike 2008, "Circuito de Albacete", Španjolska
2. dan, 1000cc super-teška artiljerija - Honda CBR 1000 RR, Yamaha YZF R1, Kawasaki ZX-10R, Suzuki GSX-R 1000, MV Agusta F4 312 R i Suzuki GSX-R 750

Pogodite tko je pobjedio  :eek:hne: