maxi enduro

alien said:
Moj, jašta! :p :p :D :D
Pa nemoj tako pricati o enduro talijanima.Bolje da to pricaju oni koji ih imaju.Ti ipak vozi custom japan(a to nije ni slicno ni jednom talijanskom enduru)Pozdrav
 
Prika, 6 (ili je 5 - starin??) godina san voza Super Teneru i u to vrijeme san proba sve endurce. Super Tenera je bila po meni zakon i za Africu dok se nije pojavija Varadero!. To je ipak komad motora. U to vrime san voza i talijane endura. Ma tlaka mi je i komentirat!
Uglavnom dovoljno san kompetentan da pričan o endurima (prošo po Evrope na njemu)!
 
Da ponovim već po nekoliko pta na ovom forumu, vozio sam tri godine yamahu ttr 600 staru 18 godina i godinu i pola sam vozio novog pegasa i moj zaključak je da je pegaso za k****.
 
Kawaman said:
Čuvaj živce Alien, ....trebaju ti za test vožnju. :twisted:

Ma popija san ja jutarnju kavicu, ne boj se. Na posal doša motoron i ti misliš da se nerviran :p :D ?
Samo je horizont ispred mene (ilitiga: sve mi je ravno!). :p
A "talijani" me ionako samo zabavljaju!

Živija Stipe: svi to znaju! :p
 
Jooj, a kod nas je jebena kišurina i horizonta nema. :(
Nema niti vožnje danas na horizontu. A možda ipak ... :D
 
Kiša???? :shock: :? :eek: :eek:
Ttt... stari, vrime ti je da se stalno preseliš kod nas: gore možeš biti samo kronično manijakalno depresivan! :mrgreen:
 
Da kiša, ... KIŠURINA. Počela je jučer navečer i još pada. Trebal sam kupiti skuter i to onaj za vodu, a ne motor. :evil: :mrgreen:
E, dole se migriram 09.08 (Bol, Brač). I svakodnevno testiram na cesti prema Pučišćima, ... znači vrijeme je da dođeš u kondiciju. 8)
 
Stari, ja san doli od 26.07. Kad ti dođeš bit ću u punoj formi!!