Maxi scooter & friends club meeting point

Kaj se mene tice, bit cu ja pred juznim ulazom u velesajam i 07.06. nek to bude stalna postaja za zajednicke voznje nas skuteraša (a bogami i simpatizera  :mrgreen:, e Chop neš mojeg dupeta vidjet kolko god simpatiziro  :mrgreen: :mrgreen:), tak da nema beda. Ljeto je pred nama.
 
Chop said:
Pretpostavljam da ljudi sa "pravim" motorima nemaju sto traziti taj dan u tom restacu?  :?
Ako slucajno navratim jer se moram bojati da cu dobit po p...i, zato sto nisam na skuteru?  :wink: Salim se... :jesus:
Gusta, ja cu navratiti kao simpatizer skuteraski,a vi kako hocete.. (y)
Pozz

samo ti navrati s tom svojom hondicom, mozda me uspijes nagovoriti da kupim to umjesto versysa ili bandita...
 
Navrati prije kupnje na Trsat nek ti Majka Bozja prosvjetli pamet da kupis Hondu.  :mrgreen:
 
gusta said:
Navrati prije kupnje na Trsat nek ti Majka Bozja prosvjetli pamet da kupis Hondu.  :mrgreen:

ma šalim se s tom Hondom... iako sam sjedio na cbf600n i osjećaj je prejebeno preudoban.
šalu na stranu, uskoro se nadam novom ugovoru u firmi, a samim tim i kreditu i novom motoru. u igri je kawasaki versys - neki dan sam ga provozao i uživancija je predobra, od položaja i sjedenja, do motanja po zavojima i lakoći upravljanja. jedino mi je cudan osjećaj poniranja prednjih vilica čak i pri lakšem kočenju. drugi motor u igri je bandit 650, a njega idem isprobati u četvrtak, zahvaljujući susjedu s kojim sam jako dobar, pa ća dati đir. nakon toga pada odluka, a onda i moj voljeni Beverly ide u nadam se dobre ruke nekog novog vlasnika.
 
s obzirom da se od Riječana javio samo jedan član foruma, uputio sam poziv i na news-gupi h.r.motocikli
moj plan i dalje stoji, dakle krećem u 9 s Delte od Mosta branitelja... doći ću 15-ak minuta ranije, ako slučajno netko odluči ići na đir, pa da se vozimo zajedno do Bosiljeva (starom cestom naravno!)
 
Rekao sam ti ja Bev je omiljeno vozilo sminkera za obilazenje kafica. Sta kaze prognoza?
 
liberty said:
četvrtak i petak navodno mogući pljuskovi

šteta - beverlyclu Italije ima oko 2200 članova i vrlo su aktivni čak imaju i humanitarne akcije
(istina postoji i odvojeni forum ljbitelja isključivo beverly 500)
Da zanimljivo, pogotovo ako se uzme u obzir da je Beverly tek oko 10-og mjesta po popularnosti u Italiji, Yamahe i Honde ga šiju poprilično.
 
Ajte vi ZG team ponesite nekakve snimalice da se fotkamo po putu, ja inace fotkam sa mobitelom ali to nije to...
 
gusta said:
Ajte vi ZG team ponesite nekakve snimalice da se fotkamo po putu, ja inace fotkam sa mobitelom ali to nije to...

Imam ja fotkac pa cu ponijeti... (y)
 
svaka čast gusta na organizaciji!!

nažalost nisam siguran hoću moć u subotu..
al postoji mogucnost da navratim do velesajma i pozdravim ekipu..
ili da dodjem kasnije do bosiljeva oko pola 4,4..(obaveze...)

al bitno je da se krene jednom! 8)

u svakom slučaju slikajte pa da se vidi da smo aktivni!!


sretan put
 
e sad jesam li ja jedini ili još netko ide iz metropole za bosiljevo jer ako sam sam neda mi se skakati do tamo a neznam ljude.
to bu u igri ako me opet ne izvjesti serdarević da mi nemože isporučiti spulju.

 
Mrc ja sam na ulazu u Velesajam u 10,00, mozda i malo prije, ... a ima nas jos. Navari neku cjev gore i gas.
 
mrcina said:
e sad jesam li ja jedini ili još netko ide iz metropole za bosiljevo jer ako sam sam neda mi se skakati do tamo a neznam ljude.
to bu u igri ako me opet ne izvjesti serdarević da mi nemože isporučiti spulju.

Kako sam vec napisao idem i ja, a sto se tice nepoznatih ljudi, ja ti nikoga ne poznajem, to i je cilj, novi frendovi + kuknjava o skutrima  (y)
 
ja bi se prikljucio kolkoni makar nemam beverlija ali jbg radim u subotu...
 
vidim da ste vi ekipa iz metropole sve dogovorili... ovdje iz Rijeke i okolice jos nema odgovora. brijem da cu morati sam do gore... a nista, uzet cu frenda da mi pravi drustvo i da mi optereti motor, da ga ne cimam stalno na zadnji, haha! vdimo se gore!
 
Malkice sam bubini, maznula me Streptokokna angina, vrat mi ko Schwartzenegerov, groznica me tepe, doktorica mi dala neke pilseve i rekla da se to najbolje liječi u Gorskom Kotaru sa dooobrim društvom veselih skuteraša...  (y) (y) (y)
 
ajd nađi nekog tko bu izliječio tj. izmađijao auspuh za moju kantu.
 
Ne kuzim gdje je problem, jel g.Serdarevic vidio tvoj filmek? Mrcina sta jest jest. I da sam ti ja duzan auspuh, dobio bi ga isti dan... :mrgreen: