Maxi scooter & friends club meeting point

biker4life said:
mi smo se ipak na kraju danas provozali do rv-a :wink: (y)

vrijeme idealno, ni nije bilo zima, trebao si ipak ici :jesus:

cujemo se tamo iza 02.01. (y)

a jbg, zao mi je  :( nista onda do uskrsa jer odlazim 3.1 ali onda je plominka opet nasa  (y)
 
TZOX said:
Oće bit koja vožnjica za vikend?
Ja i frend planiramo đir do Plomina subotu ili nedjelju!
kad pitas... Ja sam za nedjelju,subotu sam zauzet! Ajde vidi kad možeš pa mi javi!  :)
može i PU ekipa navratiti na vidikovac pa skupa lagano popijemo pojedemo i malo vozimo  :)
 
Javim ti, ali mislim da će prije bit subota!
Počele su maškare, pa mi se nekako neda nedjelju nakon neprospavane noći :)

Al nije isključeno da će možda i nedjelja bi jer sve je to blizu!
 
i ja cu biti 'u akciji' u nocnoj smjeni u subotu,naspavam se i u nedjelju gas!! a u subotu sam slobodan iza 14 sati ali vec oko 18 moram biti kod kuce... ajde javi pa se cujemo i vidimo!
 
koma1 said:
danas je bilo fenomenalno za vozit,...
laganih 300 do, po, oko, Rijeke i nazad   (y)

Nemoj nas ..., jer če bit  :macevanje:.
Možda u subotu uradim krug od 10km  :gace:
 
milanche said:
eto poziv vrijedi za nedjelju i za Rabljane!
hvala na pozivu, bit će mi malo gusto za vikend, možda opet sutra zapalim, ili u ponedjeljak  (y)
inače nije baš puno skutera i motora po gradu  :neznam:
a po starom običaju na magistrali sam samcat  :palacdolje:
 
koma1 said:
danas je bilo fenomenalno za vozit,...
laganih 300 do, po, oko, Rijeke i nazad   (y)

A da cimneš kad već dolaziš, ili se bojiš da ne doživim još koju prometnu  :?
 
Mislim da je vrijeme da sve zainteresirane obavjestimo kuda će se voziti na ovom susretu ako dođu.
PRIJAVE SLATI NA [email protected]
Opis susreta od strane organizatora
1. Za sve one koji dolaze dan ranije , nadam se da će ići starom cestom Zagreb- Vrbovec - Bjelovar - Đurđevac - Virovitica - Slatina D-Miholjac. - Valpovo - Osijek. U Slatini bi se pojavio ja  gdje bih došao preuzeti čelo kolone kako bi svi drugi pustili mozak  na pašu.  Od toga mjesta vjerovatno bi otišli ravno do smještaja u Baranji jer do tamo ima još cca 120 - 130 km. Mislim da nikome baš nije do razgledanja nakon 500-tak km ili više.

2. Oni koji dolaze drugi tj prvi dan 21. 05 2011. se skupljaju na parkingu PEVECA na zapadnom ulazu u Osijek. Tu bi se trebali pojaviti lokalni indijanci plus purgeri plus t-max klub ako Remo održi riječ.Tu ih sačekuje xyzdomba ( najvjerovatnije ) a ja idem po Vas u Karanac gdje je smještaj 20-tak km  cca 15 - 17 min vožnje.Vrijeme pokreta bi trebalo biti u 09:30 zadnje od zadnjih. Svi alles zuzamen idemo u Aljmaš pa u Erdut , Vukovar, Ilok, Šarengrad Vukovar, Osijek, Bilje, Karanac cca 170 km krug . Ručak će biti u Šarengradu onako po kaubojski......a večera u Karancu ( lignje, brancin, školjke na buzaru, i malo orade ) hahahahaha.
3. Drugi dan pokret iz Karanca u 10:00 prema Batini iz Batine za Zmajevac pa u Tikveš i prema Kopačkom ritu. Poslije ako ostane vremena obilazak Osijeka uz kurcenje sa skuterima i razlaz dok opet ostatak koji ostaje za Ponedjeljak pratim za Baranju tj Karanac

A evo i link na kartu za prvi dan, 21.05.2011. kako su ga zamislili organizatori. Fotka nije link tu je samo da vidite informativno rutu.
Na samoj karti, klikom na pojedine oznake možete vidjeti šta će gdje i kada biti. Stavio sam i neke fotke onoga što bi trebali vidjeti.
link:  http://maps.google.hr/maps/ms?hl=hr&ie=UTF8&msa=0&msid=206123649859207377220.00049991ac47e31d1c577&ll=45.492871,19.042053&spn=0.775902,1.853943&z=9