Maxi scooter & friends club meeting point

Ovo je link za kartu drugog dana 22.05.2011.
I da važna obavjest od našeg os nexusa:U SLUČAJU LJEPOG VREMENA SUSRET SE ODGAĐA
link:  http://maps.google.hr/maps/ms?hl=hr&ie=UTF8&msa=0&msid=206123649859207377220.00049993a3bee74a07e34&ll=45.711933,18.816833&spn=0.386443,0.926971&t=h&z=10
 
Danas je pao mali Istarski đir sa 140 km. Koper ( slo ) - Umag (cro ) - Buzet ( cro ) - Trstenik ( Čičarija ) ( cro ) - Jelovice ( cro ) - Podgorje ( slo ) - Koper. Temperature oz more 12°C u Čičarji 7°C. Kratko ali sladko.
 
Maxiscooter said:
Danas je pao mali Istarski đir sa 140 km. Koper ( slo ) - Umag (cro ) - Buzet ( cro ) - Trstenik ( Čičarija ) ( cro ) - Jelovice ( cro ) - Podgorje ( slo ) - Koper. Temperature oz more 12°C u Čičarji 7°C. Kratko ali sladko.

fino (y)

mi smo se jucer provozali, pu-pazin-m.draga i nazad istim putem, vrijeme je bilo ugodno a prometa malo (y)
 
Maxiscooter said:
Danas je pao mali Istarski đir sa 140 km. Koper ( slo ) - Umag (cro ) - Buzet ( cro ) - Trstenik ( Čičarija ) ( cro ) - Jelovice ( cro ) - Podgorje ( slo ) - Koper. Temperature oz more 12°C u Čičarji 7°C. Kratko ali sladko.
fantasticni skuteri (y)
Kralj i burgiji (y)
 
obzirom da poznam ekipu, a sudeći po slikama,
ovo mi miriši na jednog kralja manje i jednog burgija više u ekipi na sljedećem meet-u
i Renato, rekao si da samo ja smijem sjediti na tvom burgiju  :LOL:
 
koma1 said:
obzirom da poznam ekipu, a sudeći po slikama,
ovo mi miriši na jednog kralja manje i jednog burgija više u ekipi na sljedećem meet-u
i Renato, rekao si da samo ja smijem sjediti na tvom burgiju  :LOL:

Ti, ne samo da smeš sjediti, ti možeš i vozit ( moguče bo promijenil .. :misli: ) a ja još  :bananapivo:  častim. Ostao sam ti dužan još đir iz Prekmurja.
Ako dođeš u Osijek??? No, ne znam kako češ doči - trajekt ne vozi  :LOL:  :LOL:.... se revanširam.

Kako bude toplije napravim đir do Karlobaga pa bi mogli zajedno i pokum sa samnom i Bestmediu ..... ako se je prebudio iz zimskog spavanja  :jesus:
 
Maxiscooter said:
Ti, ne samo da smeš sjediti, ti možeš i vozit ( moguče bo promijenil .. :misli: ) a ja još   :bananapivo:  častim. Ostao sam ti dužan još đir iz Prekmurja.
Ako dođeš u Osijek??? No, ne znam kako češ doči - trajekt ne vozi   :LOL:  :LOL:.... se revanširam.

Kako bude toplije napravim đir do Karlobaga pa bi mogli zajedno i pokum sa samnom i Bestmediu ..... ako se je prebudio iz zimskog spavanja  :jesus:

obavezno, možda već u 4-om mjesecu bude dovoljno toplo za jedan takav đir, otpratim vas nazad do Senja  (y)

 
Maxiscooter said:
Ti, ne samo da smeš sjediti, ti možeš i vozit ( moguče bo promijenil .. :misli: ) a ja još   :bananapivo:  častim. Ostao sam ti dužan još đir iz Prekmurja.
Ako dođeš u Osijek??? No, ne znam kako češ doči - trajekt ne vozi   :LOL:  :LOL:.... se revanširam.

Kako bude toplije napravim đir do Karlobaga pa bi mogli zajedno i pokum sa samnom i Bestmediu ..... ako se je prebudio iz zimskog spavanja  :jesus:

Kako ako dođe on MORA makar mi slali Overseas po njega i motor......  :mrgreen:
 
Kako bude toplije napravim đir do Karlobaga pa bi mogli zajedno i pokum sa samnom i Bestmediu ..... ako se je prebudio iz zimskog spavanja  :jesus:
[/quote]

Ma budan sam ja, samo mi se ništa neda po ovom ludom vremenu  :wink:
 
Ej momci jedno pitanje za sve one koji su u "okolini" Grobnika, naime čuo sam da ima ovih dana na Grobniku trening Radical cup i Porsche carrera cup. Ja sam u četvrtak na odmoru, pa bih hteo protegnut kotače  :mrgreen:  Bavim se idejom da bi došao malo da vidim ove trkače mašine. jel zna neko više o tome? Jel su došli na Grobniku, imaju trening i tako dalje. Za info se zahvaljujem i ako se odlučim doč častim  :piva: ako još neko dođe.
 
Tmax said:
Ej momci jedno pitanje za sve one koji su u "okolini" Grobnika, naime čuo sam da ima ovih dana na Grobniku trening Radical cup i Porsche carrera cup. Ja sam u četvrtak na odmoru, pa bih hteo protegnut kotače  :mrgreen:  Bavim se idejom da bi došao malo da vidim ove trkače mašine. jel zna neko više o tome? Jel su došli na Grobniku, imaju trening i tako dalje. Za info se zahvaljujem i ako se odlučim doč častim  :piva: ako još neko dođe.

http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,128053.msg3087144.html#msg3087144

trackday je, ali neznam do kada traje
za sutra znam 100% a dalje neznam
 
Tmax said:
Ej momci jedno pitanje za sve one koji su u "okolini" Grobnika, naime čuo sam da ima ovih dana na Grobniku trening Radical cup i Porsche carrera cup. Ja sam u četvrtak na odmoru, pa bih hteo protegnut kotače  :mrgreen:  Bavim se idejom da bi došao malo da vidim ove trkače mašine. jel zna neko više o tome? Jel su došli na Grobniku, imaju trening i tako dalje. Za info se zahvaljujem i ako se odlučim doč častim  :piva: ako još neko dođe.
Imam frendicu koja radi na Grobniku saznam sutra pa ti javim provjerene informacije ako nije kasno.
 
Tmax said:
(y) nije kasno. Radim planove za sutra.
Provjerena informacija ti je sutra 24.03. u 16,00h utrka radical car.
Sutra ti inače ima oko 10-tak trka
E da, evo ti broj na koji možeš dobiti precizne informacija 051/502-302 begin_of_the_skype_highlighting              051/502-302      end_of_the_skype_highlighting
Za vikend nisam dobio informacije.
Pozdrav
 
Dario_87 said:
možda ti ovo više pomogne
http://www.grobnik.hr/eventi/RADICAL-I-PORSCHE-CARRERA-CUP.hr.html

Ovo znam, ali nema raspored sa urama i uvjek mogu otkazat.

bestmedia said:
Provjerena informacija ti je sutra 24.03. u 16,00h utrka radical car.
Sutra ti inače ima oko 10-tak trka
E da, evo ti broj na koji možeš dobiti precizne informacija 051/502-302 begin_of_the_skype_highlighting              051/502-302      end_of_the_skype_highlighting
Za vikend nisam dobio informacije.
Pozdrav

Hvala, biču dole verovatno (98%) između 12:00 i 13:00, pa šta bilo, bilo.
 
pih a ja se danas zaletio do grobnika očekivajući radical i porše, kad ono ništa tj motori su kružili stazom pa sam to malo pogledao

a jbg sutra sam na bicikli cijeli dan tako ništa od poršea, biti će i sljedeće godine :D
 
Glede na to da se temperature zvišujejo in počasi maxiji lezejo na plan organiziramo enodnevni izlet, ki bo

v nedeljo 3.aprila 2011

Štart je na bencinskem servisu Petrol v Šalari ( Koper ) .. poleg servisa Peugeot ob 9,30 uri.

Pot bo potekala od Kopra mimo Trsta, Monfalcona, Redipuglie ( ogled spomenika I svetovni vojni ) čez Ronchi do Doberdo del Lago , kjer nadaljujemo mimo Opatjega sela , Kostanjevice na krasu do Komna, kjer bo postanek za kosilo v lastni režiji na turistični kmetiji Špacapan ( http://www.spacapan.si ).

Od tam nadaljujemo pot v smeri Monterupino, Opčine, Basovizza do Rižarne v Trstu. Iz Trsta bi se preko Muggie in Lazareta vrnili v Koper.

Plan vožnje : http://tinyurl.com/obalni-enodnevni-izlet

Dodatne info. http://www.maxiscooter.si

                  http://www.facebook.com/#!/event.php?eid=209439952401137


 
Aloo ekipa ajmo pokrenite se !
Sutra je lijep dan i biti ce vedro u cijeloj domovini pa se spremam na otvaranje sezone kupanja  - naravno u moru :)
Bilo bi super da nas ide vise. Planiram krenuti iz Zagreba oko 10-10:30 i do Crikve je cca 2,5 h lagane voznje starom cestom ako
se staje ajmo reci neka bude 3h pa se dodje oko 1 kada je najtopliji dio dana. Bacamo kupanje, pojedemo sendvice i osuncamo guzice pa natrag oko 3.
Tako smo prije mraka u Zagrebu :)
Ajmo curice, ajde djecaci idemo formirati neku kolonicu !
Frenda sam vec skoro nagovorio a on ima GoPro HD kamericu pa ce pasti snimka u voznjici i skakanje u more podmorske snimke i nadmorske,
a kada se vratimo montiram kratki filmic o cijelj avanturi.