Maxi scooter & friends club meeting point

gusta

Guest
Kad nece nitko, eto da ja probam. U ovaj topic molim samo prijave zainteresiranih da se okupe vozaci Beverly skutera, na zajednicko druzenje, razmjenu iskustava, jadikovke, pijanku i dernek  :mrgreen:. Prijedlog je 31.05.2008.godine 12,00 sati restoran Bosiljevo http://www.restoran-bosiljevo.hr/rb/hrv/galerija_slika.php (moze i neki drugi, al ovaj ima terasu i veliki parking pa se mozemo ko Češki turisti prostrijet po polju..  :mrgreen:). naravno mogu na meeting i ostali skuteraši, nije bed, cesta je dosta široka, (pogotovo ako vozite GP ili Tmax i htjeli bi ga podijeliti sa ostalima... :LOL: :LOL: :LOL:)


P.S. Eto i rute iz Zagreba u Adriaroute, tocno 81 km od Velesajma (ZG ekipa polazak u 10,00 sati ispred juznog ulaza na Velesajam).
1.Gusta
 
nebi mogli odgoditi za 7.6? 31.5 imam svadbu... (frend se zeni)
 
Ja sam ZA!
Jedino se nadam da me firma neće poslati na neki put baš taj vikend...

Kad bude potvrđeno, mogla bi se ekipa iz Rijeke dogovoriti za zajednički odlazak gore (starom cestom naravno).
 
bad_ri said:
Ja sam ZA!
Jedino se nadam da me firma neće poslati na neki put baš taj vikend...

Kad bude potvrđeno, mogla bi se ekipa iz Rijeke dogovoriti za zajednički odlazak gore (starom cestom naravno).

Okupi ti rijecku ekipu ujutro 31.5. pa svi skupa do Bosiljeva! I nadjemo se pred birtijom, to je i bila ideja, da se svi nadjemo.

@MrJ: Ma bice jos voznji, nije bed, sam ti pomogni frendu da se ozeni  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:!

P.S. Dodana Rijecka ruta.
 
O.K. nadam se da će nas i vrijeme poslužiti, inače se nećemo dobro provesti...

Za riječku ekipu zainteresiranu za put do Bosiljeva - prijedlog da se krene 31.5. s parkirališta Delta, svi natankani, s prekontroliranim tlakom u gumama i ostalim sitnicama na motorima...
Vrijeme polaska - mislim da je idealno naći se oko 8:30, te krenuti oko 9:00.
Čekam odgovore i prijedloge...
 
U slucaju da je prognoza stvarno loše vrijeme, odgadjamo meeting. Nema potrebe da kisnemo, sezona je prakticki tek pocela. Rijecani po Garminu imaju cca 105 km do Bosiljeva.
 
gusta said:
Rijecani po Garminu imaju cca 105 km do Bosiljeva.

kilometraža mi nikad nije problem  (y) ali je informacija na pravom mjestu zbog kalkulacije goriva... bit ce mi taman do tamo i natrag (nadam se  :mrgreen: )
 
Ja sam danas bio sa boljom polovicom u Plitvicama i moram priznati da se pastuh od 200ccm dobro drzao, prosjecna brzina po autoputu do KA je bila oko 110-115kmph, po cesti do Plitvica sam vozio izmedju 80 i 100kmph... Uglavnom stigne se za manje od 2h, skuter nije pokazivao nikakve znakove umora ili bilo kakvih drugih smetnji...

Uglavnom, bilo predivno vrijeme i naravno, ja sam uvijek za takve neke izlete!  (y)

bcdd15d7851fd94c33c5ba64b69f3764_MOTORMANIA_med.jpg


Evo jedna slika gdje me draga slikala da niti na brodic/camac ne idem bez opreme :)
 
Halo Riječani na Beverly mašinama... dajte se javite ako ste zainteresirani za taj đir do Bosiljeva 31.5.
Javite se na PP, da ne gušimo forum bezveze, da se dogovorimo za pokret, da ne idem solo gore.
 
bad_ri said:
Halo Riječani na Beverly mašinama... dajte se javite ako ste zainteresirani za taj đir do Bosiljeva 31.5.
Javite se na PP, da ne gušimo forum bezveze, da se dogovorimo za pokret, da ne idem solo gore.
Gle ja idem makar i solo, i onda mogu reci da je taj topic za mene zauvijek zatvoren i da se dalje vozim sam po svom rasporedu djireva.
 
gusta said:
Gle ja idem makar i solo, i onda mogu reci da je taj topic za mene zauvijek zatvoren i da se dalje vozim sam po svom rasporedu djireva.

Ajd nemoj odustajati ako odmah ne postigneš željeni rezultat.
Ja sam svakako zainteresiran ali mi je malo teže stići Beverlyjem do Bosiljeva kad je skuter na servisu a ja nosim šancov ovratnik.  :wink:

Valjda za mjesec dana kad se organizira slijedeće okupljanje.  (y)
 
gusta said:
Gle ja idem makar i solo, i onda mogu reci da je taj topic za mene zauvijek zatvoren i da se dalje vozim sam po svom rasporedu djireva.

ok - onda cemo se vidjeti gore, makar samo nas dva!  (y)

ali me cudi da se moji Riječani ništa ne javljaju...
 
Ma Gusta idem i ja 100% samo da ne zacorim, 10h ti je meni rana zora  :wink:
 
ah je..mu miša ja sam baš 31.05. isto na svadbi...hm...loše loše...bad ćini se da češ sam iz rijeke....  :( :( :( :( :( :(
 
kind20 said:
ah je..mu miša ja sam baš 31.05. isto na svadbi...hm...loše loše...bad ćini se da češ sam iz rijeke....  :( :( :( :( :( :(

a šta se može... onda ću bar namuljati frenda s bulldogom da ide  :mrgreen:
nije skuter i kubikažom je daleko od beverlya, ali je on bio prethodni vlasnik mog beverlya  (y)
 
Pretpostavljam da ljudi sa "pravim" motorima nemaju sto traziti taj dan u tom restacu?  :?
Ako slucajno navratim jer se moram bojati da cu dobit po p...i, zato sto nisam na skuteru?  :wink: Salim se... :jesus:
Gusta, ja cu navratiti kao simpatizer skuteraski,a vi kako hocete.. (y)
Pozz

 
Super Chop! Ovi kaj dodju s motorima placaju kaznenu rundu skuterasima!  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: