Maxi scooter & friends club meeting point

spartacus said:
Aloo ekipa ajmo pokrenite se !
Sutra je lijep dan i biti ce vedro u cijeloj domovini pa se spremam na otvaranje sezone kupanja  - naravno u moru :)
Bilo bi super da nas ide vise. Planiram krenuti iz Zagreba oko 10-10:30 i do Crikve je cca 2,5 h lagane voznje starom cestom ako
se staje ajmo reci neka bude 3h pa se dodje oko 1 kada je najtopliji dio dana. Bacamo kupanje, pojedemo sendvice i osuncamo guzice pa natrag oko 3.
Tako smo prije mraka u Zagrebu :)
Ajmo curice, ajde djecaci idemo formirati neku kolonicu !
Frenda sam vec skoro nagovorio a on ima GoPro HD kamericu pa ce pasti snimka u voznjici i skakanje u more podmorske snimke i nadmorske,
a kada se vratimo montiram kratki filmic o cijelj avanturi.
a moga si dopilotat do ŠI ili ST ili pak do Trogira :wink: 8)
 
spartacus said:
Eee, pa nisan, jerbo je do tamo vise sati voznje, a nije jos lito pa je brzo mrak, a ja se bojim mraka :)
Sorry frendac, radim...
Ali za vikend sam vjerojatno slobodan pa idem na DDK...
 
spartacus said:
Aloo ekipa ajmo pokrenite se !
Sutra je lijep dan i biti ce vedro u cijeloj domovini pa se spremam na otvaranje sezone kupanja  - naravno u moru :)
Bilo bi super da nas ide vise. Planiram krenuti iz Zagreba oko 10-10:30 i do Crikve je cca 2,5 h lagane voznje starom cestom ako
se staje ajmo reci neka bude 3h pa se dodje oko 1 kada je najtopliji dio dana. Bacamo kupanje, pojedemo sendvice i osuncamo guzice pa natrag oko 3.
Tako smo prije mraka u Zagrebu :)
Ajmo curice, ajde djecaci idemo formirati neku kolonicu !
Frenda sam vec skoro nagovorio a on ima GoPro HD kamericu pa ce pasti snimka u voznjici i skakanje u more podmorske snimke i nadmorske,
a kada se vratimo montiram kratki filmic o cijelj avanturi.

Šta nije malo zima za kupanje? :misli: :mrgreen:
 
biker4life said:
Šta nije malo zima za kupanje? :misli: :mrgreen:

prosle godine je isto bilo pa smo full i ja ipak skakali u more, pa ne vidim da ne bi opet jer je predobar osjecaj :)
ali odgodio sam za sutra jer nisam uspio nikoga privesti za danas a ne ide mi se sam iako sutra idem pa makar i sam !
 
Maxi pozdrav

Druženje u nedelju sa vožnjom od Kopra prema Trstu, Siatiani , Redipugli, Komen, Sežana, Divača, Koper je uspjelo . Hvala dečkima iz Pule na posjeti i druženju sa maxi ekipom.

Maxi pozdrav i hvala svima na prijatnom druženju....

45dana............... Osijek dolazim............

http://www.youtube.com/watch?v=uEgy3rV8Uws&feature=player_embedded
http://www.facebook.com/#!/pages/Maxiscootersi/154362904616702
album.php

view.php
 
17.04.2011 smo napravili mali đir po Kvarnerju i Istri sa našim frendom iz Rijeke. Đir smo počeli u Kopru, preko Učke u Rijeku od tu prek Drivenika u Novi Vinodolski na kavicu. Po kavici smo se vratili prema rijeki i po Plominki do vidikovca iznad Plomina. Po kratki pavzi smo krenuli prema Grašiču . dogovoreni smo bili na kasnom ručku ili hitri večeri. Po dobri hrani smo se poooolako vračali nazad u Koper. Đir od cca 320 km.
 
biker4life said:
jucer konacno malo manje temperature zraka kod nas u istri, pa je pao i mali đirić :biker:

ništa extra, svega 100 i kusur km, ali stvarno je bilo gušt, prije svega zbog normalnih vanjskih temp :D
Bravo  (y)
Šteta šta je tema zamrla....nekad najaktivnija i najzanimljivija  :?
 
baldeks said:
Bravo  (y)
Šteta šta je tema zamrla....nekad najaktivnija i najzanimljivija  :?

malo sam se provozao po skoro pa glanc novoj pulskoj obilaznici (prvi puta da ju prolazim cijelu)
a nakon toga na d66 pa do Duge uvale i okolnih sela
bilo je i malo bijelog puta/laganog offroada (na qualifieru RR  :lolcry: :LOL: )
i onda okolo na okolo i nazad u pulu :)

što se teme tiče... da zamrla je... neki su se prebacili u temu "plominka" (pa i ja :wink: ) ... a ostali odustali od moto karijere... šteta...  :(

nekada smo se stvarno često i posvuda vozili, u zadnje vrijeme se najcesce vozim sam :? :mrgreen:
 
biker4life said:
malo sam se provozao po skoro pa glanc novoj pulskoj obilaznici (prvi puta da ju prolazim cijelu)
a nakon toga na d66 pa do Duge uvale i okolnih sela
bilo je i malo bijelog puta/laganog offroada (na qualifieru RR  :lolcry: :LOL: )
i onda okolo na okolo i nazad u pulu :)

što se teme tiče... da zamrla je... neki su se prebacili u temu "plominka" (pa i ja :wink: ) ... a ostali odustali od moto karijere... šteta...  :(

nekada smo se stvarno često i posvuda vozili, u zadnje vrijeme se najcesce vozim sam :? :mrgreen:
Već san se ponada da je 2t u djiru, al ajde i xt može proć  :mrgreen:
Znači, pribacujem se u plominku i čitam đireve  (y)
 
baldeks said:
Već san se ponada da je 2t u djiru, al ajde i xt može proć  :mrgreen:
Znači, pribacujem se u plominku i čitam đireve  (y)

u temi plominka su uvijek isti đirevi
gore-dole po plominci i kafe na vidikovcu plomin :mrgreen:

zjb na stranu
nemam trenutno toliko vremena
pa su i duze voznje do okolnih mjesta/otoka rjeđe nego ranije (kada smo u biti svaki vikend bili na cesti)
a uz to, d66 nam je prekopan na uskom grlu kod barbana, pa ako covjek zeli izbjeci makadam
mora ici preko pazina, pa na vozilice za zaobici radove
a to je 2x dulji put, a cesta putem (pogotovo pazin-pula) i nije nesto extra zanimljiva (brdo ravnica)

mada kazem, primarni razlog su obaveze, iako mislim da cu u narednih 2-3 tjedna sloziti bar jedan dobar đir za gušt :D
 
biker4life said:
u temi plominka su uvijek isti đirevi
gore-dole po plominci i kafe na vidikovcu plomin :mrgreen:

zjb na stranu
nemam trenutno toliko vremena
pa su i duze voznje do okolnih mjesta/otoka rjeđe nego ranije (kada smo u biti svaki vikend bili na cesti)
a uz to, d66 nam je prekopan na uskom grlu kod barbana, pa ako covjek zeli izbjeci makadam
mora ici preko pazina, pa na vozilice za zaobici radove
a to je 2x dulji put, a cesta putem (pogotovo pazin-pula) i nije nesto extra zanimljiva (brdo ravnica)

mada kazem, primarni razlog su obaveze, iako mislim da cu u narednih 2-3 tjedna sloziti bar jedan dobar đir za gušt :D
Obaveze to je to  :? ...ne radim ni ja neke velike đireve cca 30ak km u jednom smjeru...al tu okolo se vozam onako za dušu  :mrgreen:
Jbg kad stisne fax,posao i to onda pati vožnja  :?
 
baldeks said:
Obaveze to je to  :? ...ne radim ni ja neke velike đireve cca 30ak km u jednom smjeru...al tu okolo se vozam onako za dušu  :mrgreen:
Jbg kad stisne fax,posao i to onda pati vožnja  :?

Evo kada pogledam ovaj đir na Cres ili do Fužina prošle godine, najrađe bih sada sjeo na motor i odvezao nesto slicno. Ove godine smo imali svega par vecih đireva. :(

Jbg, bit' će bolje! (y)
 
biker4life said:
Evo kada pogledam ovaj đir na Cres ili do Fužina prošle godine, najrađe bih sada sjeo na motor i odvezao nesto slicno. Ove godine smo imali svega par vecih đireva. :(

Jbg, bit' će bolje! (y)
Ma bit će motora i đireva, ne brinem se......nekidan pričao ode u Šibeniku sa dvojicom bajkera sa Grobnika...baš žive tamo..GSXR i to  8)  ...pola ih ne razumin šta pričaju...a vidim da ni u Plominki se neću usrećit  :mrgreen:
 
Evo prije sat i sitno sam krenuo na put od NV do Zadra i trenutno sam u Karlobagu pa ako ima netko iz Zadra za voznjicu neka se javi pa se mozemo naći!
 
Pošto se nitko nije javio predpostavljam da su zadrani radišni ljudi ili da se vozikaju okolo ;)