Maxi scooter & friends club meeting point

kupili decki velike motore i prestali odjednom biti pederi na skuterima :mrgreen:
 
črnomerec said:
kupili decki velike motore i prestali odjednom biti pederi na skuterima :mrgreen:

I onda odustali od toga i sad samo voze bicikle i idu u teretanu :)
 
liberty said:
šta je ovo vaginaleta meeting point :mrgreen:
jbt stara dobra vremena kad je biker bio jedini biker :mrgreen:

nisam ni ja više pravi biker :mrgreen:
a nisam ni jedini biker ovdje :mrgreen:
nema veze, nova vremena, neki novi ljudi :mrgreen:
u ime ovih slika iznad mogli bi se okupiti kao nekad, predložio bi crikvenicu ili kraljevicu ali možda to nije dobra ideja :mrgreen:


mv_agusta said:
I onda odustali od toga i sad samo voze bicikle i idu u teretanu :)

vratit češ se ti nama... :jesus:
 
črnomerec said:
kupili decki velike motore i prestali odjednom biti pederi na skuterima :mrgreen:

Hahaha, kakav rasist!


biker4life said:
kako ono kažu... skuteri su za muškarce koji vole osjetiti vjetar na svojoj vagini... :lolcry: :LOL:

svi pokušavaju biti veliki bajkeri... u lajbecima i to... :hehehe:
Dečki o ukusima se ne raspravlja, netko voli mjenjati netko uživati u automatici...netko voli da ga vjetar šiba, netko da je maksimalno zaštićen od vjetra (možda i iz zdravstvenih potreba), mislim da je bitno da su 2 kotača i da ima nekakvog zvuka (i brzine, naravno)...ja osobno govorim iz svog iskustva, polagao na yamahi j6n, predivan motorić, ful lagan za voziti (za mene premali, visok sam oko 2 m) maxije vozim već godinama i uživam u putovanjima jer ima jako puno mjesta i udoban sic. Nisam gradski štemer koji ide po kavama na najnovijem modelu najbrže jurilice na svijetu i curice vrište kad ga prvo čuju a tek onda vide na sekundu jer je najbrži u gradu.
 
vuky_1991 said:
Dečki o ukusima se ne raspravlja, netko voli mjenjati netko uživati u automatici...netko voli da ga vjetar šiba, netko da je maksimalno zaštićen od vjetra (možda i iz zdravstvenih potreba), mislim da je bitno da su 2 kotača i da ima nekakvog zvuka (i brzine, naravno)...ja osobno govorim iz svog iskustva, polagao na yamahi j6n, predivan motorić, ful lagan za voziti (za mene premali, visok sam oko 2 m) maxije vozim već godinama i uživam u putovanjima jer ima jako puno mjesta i udoban sic. Nisam gradski štemer koji ide po kavama na najnovijem modelu najbrže jurilice na svijetu i curice vrište kad ga prvo čuju a tek onda vide na sekundu jer je najbrži u gradu.

ja samo malo "palim" staru ekipu, ne treba sve shvatiti ozbiljno... :wink:

mene prvog baš briga šta ko vozi, cesta je za svih ista...
 
Ne vjerujem da je moj thread "živ" i nakon tolko vremena ! ... okej nije baš živ ..jer ste klasično truljavo nesposobni i nezainteresirani dogovoriti se za neko druženje :p

Gusta

..over 'n' out
 
Twin_Spark said:
Ne vjerujem da je moj thread "živ" i nakon tolko vremena ! ... okej nije baš živ ..jer ste klasično truljavo nesposobni i nezainteresirani dogovoriti se za neko druženje :p

Gusta

..over 'n' out

zadnjih par godina nitko ne piše ovdje :?

skuteraši postali bajkeri... :mrgreen: ili se ne voze više

evo ja bacio malo na nostalgiju na str. prije... http://www.motori.hr/forum/index.php?topic=101229.msg4706890#msg4706890 :mrgreen: