maxsym tl 500

R3nchi

Member

Jucer mi moj lokalni moto zastupnik objavi da je uveo i sym scootere u svoju ponudu, i idem vidim sta ima i i naletim na ovo..
Je da je to tek 2020 model al da na cjelom netu nema hrv clana o njemu, jako malo testova?? A skuter mi se cini vrlo solidan a cijena mu je ispod 70k kn sto mi se cini zanimljivom..
 
Samo da se zna da smo mi najbolja i najpostenija zemlja u Vaseljeni jer zasto bi mi ovaj motor placali 7600 Eura kao djetici nego ipak ga je bolje platiti 8500 Eura
u nasoj ljepoj

Uvik je zadovoljstvo vidit kako uvik paze na nas
 
Evo u Splitu za direktnu uplatu 57k kn. Jeli to sad best buy? Nema neke đinđe minđe ali i šta će ti.
 
Dal' itko zna išta o ovom skuteru,znači zanima me kakav je motor,kako ide i kakav je ovjes i kočnice?
 
3-4 godine star Tmax za te pare i ne pitas za masinu, ovjes, djelove, servis i sve ostalo..imas sve top
 
realno...to bi tribala bit cijena i za tmaks.
Istina,ali na žalost nije ni blizu.
Ovaj novi je 7500 eura a t Max za 7500 se prodaje 2013g,u najboljem slučaju 2015g
Danas je prodan jedan ak550 2019 za 7100,to je bila dobra cijena ali je brzo otišao.
 
Tog maxsyma da izguras ispred salona nemos dobit 30000kn, kad ga kupis vjecno je tvoj.
 
Slažem se. Samo me svejedno zanima dali je tko to vozio,koliko je razlike prema nekom drugom skuteru
Mozda i nema razlike, mozda je i bolji od konkurencije al jebiga kad nije marka pa ne drzi cijenu, upitna dostupnost djelova i servis...
 
  • Like
Reactions: Dene