MC ACE OF SPADES - Tuzla (BiH), 17.04.2010.

Added to Calendar: 17-04-10

Iwa

Motorator
17.04.2010 Subota

13-th Anniversary Party MC Ace of Spades Tuzla

Dobro dosli na R'NR i zabavu od zore do zore

Lukavac Planinarski Dom Poljice
Come in peace or stay at home


+38761898558 Boja
+38762708833 Zelja




 
Pozdravljam i lokacija je više nego izvanredna (probat ću doći opet)
 
Handžar said:
Pozdravljam i lokacija je više nego izvanredna (probat ću doći opet)

bujrum, a bit ce i dobra ekipa.
 
grunf2 said:
:misli:jel ima neki broj za kontakt ako se zaluta :mrgreen:

evo nazovi mene ja cu tamo biti negdje od 13h ako neces prije doci. 061 146 788
 
Evo malo slika sa odrzanog partija

 
i jos malo slika...
 
i jos malo...
 
i jos...
 
i jos ovo i dosta od mene
 
krasne fotke (y) ... nego sta smo naucili ovaj vikend u vezi telefonskih brojeva :LOL: :LOL: :LOL:

evo samo da kazem da je bilo odlicno, pinkija ujutro jedva natjerali da krene prema doma (htio on jos malo ostat ... i cijelim putem nam je pricao o janjetu i cevapima :giggle: )
ajd uzivaj i vidimo se uskoro :wink:
 
Kraljica said:
krasne fotke (y) ... nego sta smo naucili ovaj vikend u vezi telefonskih brojeva :LOL: :LOL: :LOL:

evo samo da kazem da je bilo odlicno, pinkija ujutro jedva natjerali da krene prema doma (htio on jos malo ostat ... i cijelim putem nam je pricao o janjetu i cevapima :giggle: )
ajd uzivaj i vidimo se uskoro :wink:

ovaj vikend je nauceno uvijek ostavi tudji broj za kontakt ili ako ostavis svoj obavezno 7 dana prije i dok ne prodje party treba ugasiti mobitel kad se podje spavati  :LOL:

recite pinkiju ponovit cemo mi opet sljedece godine, a nebi valjalo da pretjera sa janjetinom i cevapima pa da mu se ogade  :LOL:
pozdrav ekipi i nadam se da ste odmamurali i odmorili, a Dada sad nek gleda slike i pati  :mrgreen:
 
RideHard said:
ovaj vikend je nauceno uvijek ostavi tudji broj za kontakt ili ako ostavis svoj obavezno 7 dana prije i dok ne prodje party treba ugasiti mobitel kad se podje spavati  :LOL:

recite pinkiju ponovit cemo mi opet sljedece godine, a nebi valjalo da pretjera sa janjetinom i cevapima pa da mu se ogade  :LOL:
pozdrav ekipi i nadam se da ste odmamurali i odmorili, a Dada sad nek gleda slike i pati  :mrgreen:
nije dada jedina koja pati. Smrc.
Ali nas dve smo zakljucile da se vidimo na ljetnom susretu. Nemoj samo rec da ga nema.
 
Iwa said:
nije dada jedina koja pati. Smrc.
Ali nas dve smo zakljucile da se vidimo na ljetnom susretu. Nemoj samo rec da ga nema.
C :no: na zalost ne radimo susret vec dugo godina, samo rodjendanski party

Udarnik said:
Pozz za ekipu svaka cast za partiju  (y)

hvala, drago nam je da vam je bilo dobro
 
RideHard said:
C :no: na zalost ne radimo susret vec dugo godina, samo rodjendanski party

to ti samo mislis  :B: ... ak kazu da dolaze bome cete radit susret ... pa makar i samo za njih  :LOL:
 
Kraljica said:
to ti samo mislis  :B: ... ak kazu da dolaze bome cete radit susret ... pa makar i samo za njih  :LOL:
meni su objasnili da moram doc..evo ..ima nas dovoljno za susret :mrgreen:
 
Kraljica said:
to ti samo mislis  :B: ... ak kazu da dolaze bome cete radit susret ... pa makar i samo za njih  :LOL:

Daemona said:
meni su objasnili da moram doc..evo ..ima nas dovoljno za susret :mrgreen:

paaaaaaa, ovaaaaaaaaaj, pa dobro nije problem onda pravimo susret pa makar opet jednodnevni,a ko ostane na produzenom vikendu nije frka  :D
 
Pa nebi to bilo lose jedan ljetni susret od cetvrtka krenut standardnim kotlicem pa tamo do nedjelje  :LOL: